רק לשבור? הנה 6 דברים שיש להימנע מהם

אם אתה עובר פרידה, אתה צפוי להיות חווה רכבת הרים של רגשות שונים. אתה עלול להיות עצוב ברגע אחד, מטורף הבא ו / או אפילו קצת אבוד ומבולבל על מה שקרה בינך לבין האקס שלך. אבל מה שלא יהיה המקרה, זה אף פעם לא היה חשוב יותר כדי למנוע את שש פעולות אלה שיכולים לגרום לך עוד יותר כאב לב ושברון לב לאחר פרידה.

אִשָׁה sad after a breakup

פרנצ'סקו קרטה תמונות / רגעים / Getty Images

אם אתה פשוט נשבר עם השותף שלך, אתה צריך לעזוב כל מה שקרה בין שניכם בעבר. ובעוד אתה יכול לרשום מחדש כל רגע עם האדם הזה בראש שלך כדי להבין בדיוק מה השתבש, כאשר הדברים השתנו או איך הגעת לנקודה זו, אובססיבי על כל פרט קטן של היחסים השבורים שלך רק הולך לגרום אתה כאב, מצוקה או אפילו חרטה. במקום זאת, אתה צריך לקבל את המציאות של הפרידה המצב, לעשות שלום עם מה שקרה וממוקדים את העתיד שלך במקום על העבר.

02
של 06

אל גבעול אקס שלך על מדיה חברתית

למרות שזה אולי נראה מפתה מאוד מפתה, אתה לא צריך לעקוב אחר טביעת הרגל החברתית של לשעבר שלך. בין אם זה אומר unfriending שלך לשעבר, unfollowing אותו או אותה או פשוט מסתיר אותו או שלה מן newsfeed, אין טעם להסתכל על התמונות שלך לשעבר במסיבת יום ההולדת, לוקח טיולים אל החוף או האוכל במסעדה הנחמדה ביותר בעיר. למעשה, מאז אדם זה כבר לא בתמונה, mulling מעל הודעות אלה ותמונות רק הולך לעשות את זה הרבה יותר קשה לך להתגבר עליו או לה. אז במקום לתקן את ההתרחשויות בחייו של האקס שלך, העבר את הזמן והאנרגיה לשיפור החיים שלך.

03
של 06

אל תעבור את זה לבד

כאשר אתה מתמודד עם פרידה, זה אף פעם לא היה יותר חשוב להישען על חברים ובני משפחה לקבלת תמיכה. ובעוד הנטייה שלך יכול להיות כדי לסגור את העולם סביבך להתפלש צער שלך ואת האכזבה על ידי עצמך, זה באמת הזמן לפנות למערכת התמיכה שלך ואת האנשים שאכפת לך ועל הרווחה שלך. לשם כך, אם אתם מתקשים להתמודד עם מגוון רחב של רגשות כי פירוק יכול לגרום, אתה לא צריך לפחד לבקש עזרה מקצועית. זכור, למרות שאתה כבר לא עם השותף שלך, אתה אף פעם לא צריך להרגיש לבד.

04
של 06

אל תכה את עצמך

לאורך אותם השורות, חשוב כי אתה לא קשה מדי על עצמך ו / או להאשים את עצמך לאחר פרידה. גם אם אתה מרגיש שאתה יכול לעשות דברים אחרת, אתה עדיין צריך להיות עורך דין על עצמך ולטפל בעצמך עם כבוד, כבוד ואהבה. פרידה אינה מגדירה את הערך העצמי שלך או את הדימוי העצמי שלך, ובעוד אתה מרגיש את הצורך לעסוק בהתנהגויות לא בריאותיות כגון שתייה מוגזמת או אכילת יתר על מנת להתמודד עם מערבולת הרגשות שלך, זה הכרחי שתעסוק בעצמך במקום זאת, במקום טיפול עצמי.

05
של 06

אל תיצור קשר עם האקס שלך

בעוד כל סיב בהוויה שלך עשוי להיות אומר לך טקסט, להתקשר או למצוא זמן לראות את לשעבר ו / או אפילו להיות אינטימי איתו או שלה, זה יכול להיות טעות חמורה. למעשה, פנייה שלך לשעבר לאחר פרידה יכול לעשות את זה אפילו יותר קשה לך לעבור הלאה מאדם זה. ובעוד הרגשות החזקים שלך עבור אותו או אותה עשוי לדחוף אותך למצוא דרך לשמור אותו או אותה בחיים שלך, גם אם זה רק עבור לילה אחד ביחד, אתה פשוט להאריך את הבלתי נמנע ולהפוך אותו מאתגר יותר וקשה כדי להתגבר עליו.

06
של 06

אל תאבד תקווה

זה לא נדיר לאחר פרידה לאנשים להרגיש שהם לעולם לא ימצאו מישהו אחר. אבל הגיע הזמן להיפטר מן המחשבות השליליות האלה ברגע זה ולהכיר בכך שההתפוררות שלך בשום אופן אינה אומרת שאתה עתיד להיות לבד לנצח - להיפך! אתה צריך להשתמש פרידה זו הזדמנות להבין בדיוק מה שאתה רוצה שותף ומה תכונות, ערכים ומאפיינים חשובים לך. תנו פרידה זו לשמש חוויית למידה ו דריכה לעבר מערכת יחסים טובה יותר ובהיר עם מישהו חדש בעתיד.

No Replies to "רק לשבור? הנה 6 דברים שיש להימנע מהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 + = 37