6 סיבות סבא וסבתא להתרחק

נסיעה and having fun is top priority for some grandparents.

כמה סבים הם עסוקים מדי נהנה הפנאי שלהם, אבל לפעמים זה רק תירוץ.
תמונות © Denkou Images | גטי

חוכמה קונבנציונלית גורסת כי אנשים בגיל מסוים, בייחוד נשים, אינם יכולים לחכות להיות סבים. זה אחד המיתוסים הסבוכים ביותר. ליתר דיוק, רוב האנשים נהנים ממעמדם החדש ברגע שהם מותאמים להיות סבים. ובכל זאת, יש כאלה שבוחרים להיות בלתי מעורבים בחיי נכדיהם. הם נקראים לא מעוניינים, לא מעורבים, מנותקים ולפעמים משהו יותר גרוע, במיוחד על ידי ההורים שציפו מהם לשחק תפקיד פעיל יותר. המשך לקרוא כדי לגלות מדוע סבא וסבתא עשויים להיות מנותקים למצוא פתרונות, כי הנכדים צריכים הסבים שלהם.

הסבים והסבתות

אם הסבים הם פרש, הם עשויים ליהנות הפנאי להמשיך את האינטרסים שלהם. הם עשויים להיות נוסעים תכופים, או שהם עשויים לבחור את אורח החיים RV ולהיות חיים על הכביש. אולי הם גולף או דיג או רודף אחר avocations.

הצעות להורים: סוג זה של סבתא לא מעוניינת הוא הכי קשה לעבוד איתו, כי הם פשוט לא לשים את הנכדים גבוה מאוד ברשימת העדיפויות שלהם. לאחר התקף כאשר הם מתגעגעים לפעילות עלול לגרום להם פחות סיכוי להופיע בפעם הבאה, בטענה כי הם לא צריכים את הדרמה. רק להיות בטוח כי הם הודיעו על אירועים משפחתיים ופעילויות של הנכדים. לאחר מכן הודע להם שהם מוזמנים להצטרף לחגיגות בכל עת. לפעמים סבא וסבתא מסוג זה באים מסביב כאשר הנכדים הם מבוגרים יותר יכולים לחלוק את האינטרסים שלהם. זה יכול לקרות אם ההורים לא לחתוך את כל הקשרים.

 לפעמים סבא וסבתא יאמצו את מסווה של הסבתא סואן מדי כדי להסתיר משהו אחר קורה. ...

02
של 07

כאשר סבא וסבתא פוחדים

כמה grandparents worry about the safety of their grandchildren

טיפול בנכדים יכול להיות אחריות מפחידה.
סטורטי | תמונות של גטי

שמירה על הנכד היא מטען רציני, ולמען האמת, כמה סבים לא רוצים את הלחץ.

פוביות האחריות

כמה סבים לא רוצים לשמור על בייביסיטר או לנהוג עם נכד כי הם לא בטוחים לגבי היכולת שלהם לשמור על הנכדים בטוח. שקול את הגורמים הבאים:

 • טיפולים בילדים השתנו הרבה כי רוב הסבים היו הורים. הם עשויים להבין כי הם לא עד מהירות על המושבים ברכב, נוהלי האכלה, שינה בטוחים היבטים אחרים של טיפול בתינוקות.
 • סבא וסבתא הם לא צי או זריז כמו שהיו פעם. הם עלולים לדאוג ליפול עם התינוק, או להיות מסוגל לרדוף אחרי צעיר בורח.
 • רוב הסבים יש שכחה מדי פעם. הם עשויים לדאוג שהם ישכחו משהו חיוני.

הצעות להורים: הודאת חוסר הביטחון שלהם קשה עבור כמה סבים, ולכן הם יכולים לעשות תירוצים לא לטפל בנכדים ולא להיות ישר. הורה יכול להיות מסוגל לחשוף את הסיבות האמיתיות על ידי חקר עדין. סבים נפגעים באמת לא צריך להישאר לבד עם ילדים, אבל אין שום סיבה שהם לא יכולים לבלות עם הנכדים שלהם עם אחרים בסביבה. במקרה של סבתא שאין לה בעיה רצינית, אבל פשוט חסרת ביטחון, בכיתה סבא יכול לעזור.

 לפעמים זה לא הלחץ אבל העבודה בפועל מעורבים. ...

03
של 07

כאשר סבא וסבתא היו שם, עשיתי את זה

כמה grandparents have little patience for their grandchildren

כמה סבים אין רצון לחזור להורות.
תמונה © איזבלה חבור תמונות של גטי

כמה סבים רואים סבתות הזדמנות שנייה. אחרים רואים בכך חזרה על עבודה קשה ותובענית.

העבודה

כמה סבים אשר עסקו spit up, התקפי זעם ואת אימון בסיר לא רוצה לעשות את זה שוב. זה קורה לפעמים עם סבא וסבתא שהיו כמה פעמים קשה באמת הורות. אולי היו להם ילדים עם בעיות בריאות. אולי זה היה צרות כסף. אולי הם היו הורות סולו. תהא אשר תהיה הסיבה, אין להם עניין בהיסטוריה חוזרת על עצמה.

הצעות להורים: זהו מצב נוסף שעשוי לדאוג לעצמו. לעולם אל תזלזל בכוחו של נכד כדי לזכות בלב של סבתא. ייתכן שתוכל לעזור את התהליך יחד אם תבהיר כי אתה לא מצפה הסבים לעשות את הרמת כבד. תגיד להם כי העבודה שלהם היא רק כדי ליהנות עם הנכדים. רוב הסיכויים כי המצב יפתור את עצמו ואת הסבים יהיו מוכנים לשנות חיתול מדי פעם ואפילו בייביסיט פעם.

ובשביל כמה סבים, הבעיה היא בדיוק ההפך. ...

04
של 07

כאשר סבא וסבתא הם כבר עובדים קשה

עבודה

כמה סבים סוחבים הורות, סבתות ועבודה.
פול ברדבורי גטי

במקום להיות שיכור עובדים, כמה סבים עובדים קשה על איזון קריירה חובות המשפחה. 

סבא וסבתא

במקרים הקיצוניים ביותר, ייתכן שסבים וסבתות יולידו ילדים בבית וייתכן שכבר עוסקים בהורים מזדקנים. אנשים כאלה אומרים לפעמים להיות חברים של דור כריך המועדון, כי הם עוסקים בצרכים של דורות מרובים. למרות שהם עשויים לאהוב את הנכדים שלהם רוצה להיות קרוב אליהם, הם עשויים להתקשות להרוויח זמן עבורם.

הצעות להורים: אל תחכו לסבים להתחיל בביקור. אל תיכנס, אבל לעשות את התכנון עבור הסבים. ביקורים קצרים עשויים להיות הכי טובים. כאשר מבקשים את הסבים כדי בייביסיט, בצע את ההצעות הבאות כדי להפוך את שמרטפות קל ככל האפשר. להיות בטוח במיוחד להרים את הנכדים בזמן. אם הסבים הם מטפלים עבור קרובי משפחה מבוגרים, להחליף את המטלות מדי פעם. אתה לוקח סיבוב עם קרובי משפחה מבוגרים כך הסבים יכול להיות עם הנכדים שלהם.

עבור כמה סבים, הבעיה היא לא זמן אלא כסף. ...

05
של 07

כאשר סבא וסבתא לא רוצה לבלות

רב grandparents are really frugal.

כמה סבים באמת לצפות דולר שלהם.
סטודיו רחוב היל תמונות של גטי

כמה סכסוכים משפחתיים מושרשים בענייני כספים. במקרים רבים, עם זאת, נושאים פיננסיים הם מתוחכמים יותר, אבל הם עדיין שם.

סבתא מודעת מזומנים

סבא וסבתא עשויים להיעדר מהאירועים המשפחתיים כי הם תמיד צפויים להרים את הכרטיסייה. בני משפחה צעירים חושבים לעתים קרובות כי הסבים צריכים לשלם כי הם טובים יותר מבחינה כלכלית. אמנם זה יכול להיות נכון, רוב הסבים הם גם חיים על הכנסה קבועה או מול מצב זה בעתיד הקרוב. הם מרגישים שהם חייבים לשמור על כל החסכונות שיש להם. זה יכול להיות קל יותר לשמור על מרחק מבני משפחה מאשר להתמודד עם ביקורת, דיבר או unspoken, על היותו פחות נדיב. בנוסף, סבא וסבתא נוטים להיות חסכני כדי לשלול כמה דרכים שבהן דורות הצעירים להוציא כסף.

הצעות להורים: אם אתה מרגיש שכסף הוא בעיה, להימנע לשים את הסבים במקום שבו הם ירגישו לחוצים להוציא הרבה כסף. יש ארוחה בבית במקום ללכת למסעדה. לצאת לחופשה במקום במקום נופש יקר. או פשוט להרים את הכרטיסייה עצמך פעם. להבהיר כי אתה מעוניין הסבים והסבתות לעצמם ולא כמקור של כספים.

סיבה אחת אחרונה הסבים יכול להיות uninvolved - הם לא אכפת דרמה משפחתית. ...

06
של 07

כאשר זה מסובך /

סַבתָא talking to grandson about family drama

החיים בכמה משפחות הם דרמה גבוהה, וכמה סבים לא יכולים להתמודד עם זה.
תמונות של Hola Images / Getty

כמה סבים אוהבים דרמה - בתיאטרון. הם לא, עם זאת, אוהדים של דרמה בחיי המשפחה שלהם.

הדרמה הימנעות

כאשר ההורים מתלוננים על סבים לא מעורבים, הם מזכירים לעתים קרובות כי הסבים הם לא כל כך עם כל הנכדים שלהם. זה אינדיקציה לכך הבעיה לא יכול להיות עם הסבים עצמם. המשפחה שהילדים שלה זוכים להתרסקות קצרה עשויה להיות מקור מתמיד למחלוקות ולדרמה, וזה אולי מה שמרחיק את הסבים.

הצעות להורים: תסתכל על ההתנהגות שלך כדי להיות בטוח שאתה לא נוהג סבים משם. התעלם גירויים קטנים. למד להסלים את הסכסוך המשפחתי במקום להגדיל אותו. היזהר מדבר על בני משפחה מאחורי הגב שלהם. בנוסף, להיזהר בהאשמות של העדפה. בגלל הנכדים שלהם עשוי להשתנות במידה רבה בגיל, מיקום גיאוגרפי ומצבים משפחתיים, סבים לא צריך להיות צפוי לטפל בהם בכל זאת. ההתמקדות צריכה להיות על יצירת מערכת יחסים ייחודית עם כל נכד.

 • ראה גם: משפחה יכולה להיות קרובה מדי?
07
של 07

עוד על סבא וסבתות יחסים

לִסְגוֹר families learn to work through their difficulties.

תובנות לגבי הסיבה לסבים להתרחק יכול לעזור למשפחות לשחזר את קרבתם.
ג 'ק Hollingsworth תמונות של גטי

למידע נוסף על קשרי משפחה:

 • איך להיות חמות טובה.
 • היחסים המסובכים האלה בין אם
 • אימהות ובנותיהם הבוגרות
 • אבות ובנותיהם למבוגרים

להבין מה לא אומר:

 • מה לא לומר לאמהות
 • מה לא להגיד להורים של תינוקות ופעוטות
 • מה לא להגיד לנכד גילך
 • מה לא לומר לנער בגיל העשרה שלך

 ולהיות אדם מאושר יותר, בריא יותר:

 • להיות סבא וסבתא
 • מודל נישואין מאושרים עבור הנכדים שלך
 • קבל חזק בלי ללכת לחדר כושר

No Replies to "6 סיבות סבא וסבתא להתרחק"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  25 + = 33