5 דברים שאתה צריך לדעת על Online Dating

5 דברים שאתה צריך לדעת על Online Dating

כולם אומרים לך מה אפשרות מצוינת אתרי היכרויות באינטרנט הם, אבל זה סוג של היכרויות מתאים לך, באופן אישי? להכיר את האמת על היכרויות באינטרנט - מן השימוש של דקויות, איך לשמור על ציפיות ריאליסטיות של עצמך ואחרים. התחמשות עם הידע הזה מראש יהפוך את החוויה למשמעותית יותר, ויכול אפילו לעזור לך למצוא התאמה מהר יותר.

 1. חברות להשתמש דמים כדי לשמור אותך באינטרנט. הייתי ממש מזועזע למדי בפעם הראשונה פנימאי בתעשייה נתן לי את העובדה כי, כן, כמה מאותם פרופילים טוב מדי כדי להיות נכון הם מְזוּיָף. אבל ברגע שאתה יודע את הדבר האמיתי, זה עוזר לך לעסוק עם אחרים בצורה אחרת. אם מישהו אתה מעוניין כותב בחזרה אבל לא לשמור על תקשורת קבועה, לזכור כי הם יכולים להיות דמה שילם כדי לשמור לך לחזור לאתר שוב ושוב.
  שיעור: אל תיקח את זה באופן אישי אם מישהו רוצה לשלוח דוא"ל או לשוחח, אבל לא להמשיך במערכת יחסים.
 1. יש המון של משתנים שאינם בשליטתך. מצד אחד, זה משחק מספרים. ככל שיותר אנשים תגיע אליהם, כך ייטב הסיכויים שתשמע ממישהו. וככל שאתה מקיים אינטראקציה מקוונת, כך גדל הסיכוי שתפגוש אדם אחד או שניים מעניינים - ומעוניינים - באופן אישי. אבל באותו זמן, אם מישהו מגיב או לא יש הרבה מה לעשות עם מה קורה שֶׁלָהֶם חיים ברגע שהם מקבלים את התכתובת שלך. אולי היה להם שבוע עסוק ואפילו לא ראו את זה, או אולי הם מחכים לראות אם הם שומעים ממישהו שיש לו עין על.
  שיעור: לא למדוד את הערך העצמי שלך על הצלחה היכרויות מקוון.
 2. יש אנשים שלא מתכוונים לפגוש אחרים באופן אישי. הנוחות של היכרויות מקוון משאיל את עצמו לאנשים שאין להם את הזמן או נטייה עד כה בחיים האמיתיים. ואם זה המצב, אתה כנראה לא הולך לשנות את דעתם. (כי בואו נודה בזה, יכולות להיות סיבות טובות מאוד למה הם לא רוצים להיפגש באופן אישי - כמו לא רוצה להיות outed עבור שימוש תמונות מזויפות, וכו ').
  שיעור: נסו לא להיעלב על ידי אנשים ששמים לב אליכם בדוא"ל ובטקסטים, אך לעולם לא רוצים להיפגש באופן אישי.
 1. לא כל מי שמתחיל באינטרנט הוא אמיתי כמוך. ייתכן שאתה מתקרב היכרויות מקוון עם כנות מוחלטת. פרופיל היכרויות שלך עשוי להבהיר בדיוק מי אתה ומה אתה מחפש, אבל זה לא אומר כי גברים ונשים אתה אינטראקציה עם באינטרנט שקופים באותה מידה. אז חשוב לגשת היכרויות באינטרנט עם קצת ספקנות - והניח את הביטחון האישי שלך מעל הרצון שלך לפגוש מישהו חדש.
  שיעור: שמור את העיניים פתוחות עבור דגלים אדומים ו breakers העסקה.
 1. היכרויות מקוון הוא כלי צריך רק להיות חלק האסטרטגיה שלך היכרויות. בטח, זה עובד עבור אנשים מסוימים - אלה שאתה רואה בפרסומות! וכשזה עובד, זה נהדר. (למעשה, כל הרעיון של הקרנת שותף פוטנציאלי על ידי היכרות עם אותם באינטרנט הראשון הוא תרגול טוב להישאר בטוח). אבל באופן כללי, היכרויות מקוון צריך להיות רק חלק אחד של האסטרטגיה הכוללת היכרויות שלך. אין להזניח את החיים החברתיים של האדם שלך לטובת מסך המחשב. לעשות מאמץ כדי לצאת עם חברים או להצטרף לקבוצת תמיכה עבור הורים בודדים שבו אתה בטוח לפגוש אמהות ואבות אחרים - אשר עשויים להיות חברים שהם יכולים להכיר לך.
  שיעור: החיים שלך באינטרנט הוא רק פרוסה אחת של העוגה. אין להזניח את האנשים המקיפים אותך כל יום לטובת תקוות ושאיפות באינטרנט.

No Replies to "5 דברים שאתה צריך לדעת על Online Dating"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  75 + = 81