5 דרכים להשתעשע להרשים באירוע סינגלים

5 דרכים להשתעשע להרשים באירוע סינגלים

אירועי סינגלים הם הזדמנויות לאנשים ללא הפגישה לפגוש מישהו חדש, והחדשות הטובות הן שיש מגוון רחב של אירועים לבחירה. למעשה, רבים צדקה שונים, אתרי היכרויות, קבוצות דתיות, אגודות בוגרי, ומועדונים חברתיים אחרים לארח אלה סוגים של התכנסויות עבור gaggles של רווקים שמוכנים להתערבב.

טיפים עבור אירוע סינגלים

כדי לקחת את האירוע האירוע רווקים על ידי סערה, חשוב להיות מודעים חמשת האירועים העיקריים לעשות כך שתוכל להפוך את האירוע לתוך צעד משמעותי באמת לקראת הפגישה שלך משמעותי אחר.

לך עם מישהו

בטח, זה לילה המוקדש לאלה שאינם כרגע חלק של זוג, אבל זה לא אומר שאתה צריך להגיע לאירוע רווקים לבד.

לאחר חבר על ידי הצד שלך, אם הוא או היא רווקה או לא, יכול להפוך את הלילה שלך הרבה יותר כיף ומהנה, תוך כדי לעזור לגרום לך להרגיש בטוח יותר, נוח ויוצא. בנוסף, אם יש לך כנף (או כנף) יכול לתת לך את זה תוספת קטנה נוספת של ביטחון עצמי ואנרגיה כי ייתכן שיהיה עליך לקום את האומץ כדי להתקרב לאחרים ולפוצץ את השיחות, ואת סוג זה של ביטחון נושאת כאשר אתה גם הוא התקרב.

הם אומרים שיש כוח במספרים, ואין דרך טובה יותר להעצים את עצמך באירוע הסינגלים הבא שלך מאשר על ידי בעל חבר מובנה במערכת תמיכה על ידי הצד שלך.

קח את זה בקלות על booze

אלכוהול נראה מתמיד אי פעם אירועים, ובמקרים מסוימים, יש אפילו בר פתוח לפתות יותר למסיבה להשתתף.

ובעוד רבים חשים כי שמירה על ליקר זורם מסייע לשמור על שיחות זורם גם, לא נותנים שפע זה של אלכוהול לגרום לך להפסיד בלילה שלם.

להיות שיכור מרושל הוא לא איכות מושכת ולא נותן רושם נהדר לאחרים. ומלבד הנזק הגופני שמקורו בלילה של overdrinking, אתה עלול לשבור את הסיכויים שלך לפגוש מישהו חומר כאשר אתה לגמרי slushhed.

כדי למקסם את הסיכוי של מה שהופך אותו לילה פרודוקטיבי, לשמור על עצמך אחד עד שתייה מקסימלית. למה להסתכן בפיגוע עם חמוד באירוע בגלל יותר מדי פצצות יגר?

אכפת את המיקום שלך

אמנם זה עשוי להיראות מושך ללכת לאירוע סינגלים להחנות את עצמך במקום אחד במשך כל הלילה, שינוי הנוף הוא למעשה המפתח להיות מסוגל לראות לפגוש אנשים רבים ככל האפשר. וזה בתורו, זה עוזר לך לשים לב על ידי אנשים רבים ככל האפשר גם כן.

אז, למרות שזה עשוי להיות מפתה להישאר במקום אחד לאורך כל האירוע, בין אם זה על ידי הבר, את רחבת הריקודים או אפילו את היציאה, זה הכרחי כי אתה זז סביב מקום כדי לעלות על הסיכויים שלך למצוא מישהו בעל עניין. האם יש מכירה פומבית שקטה? קריקטוריסט? גלידה בר? זכור, פגישה מישהו מיוחד הוא רק משחק מספרים, כדי לקבל זז לשים את הסיכויים לטובתך.

שימו לב לשפת הגוף

אחוז גדול של תקשורת היא לא מילולית, כך שאם אתה מסתכל לעשות רושם טוב על האירוע מבלי לומר מילה, זה הזמן להרחיב את אוצר המילים הלא מילולי שלך עם עצות פשוטות אלה.

ראשית, לחסל את הידיים. אחרת, אתה תיראה כאילו אתה מוטרד, משועמם או נסער.

שנית, חיוך. אם הפנים הנחות שלך גורמות לך להיראות עצבני, אתה מכבה אחרים שעשויים להיות מעוניינים להכיר אותך. שלישית, לקבל את הטלפון שלך. אף אחד לא ירצה להתקרב למישהו המביט ללא הרף בטלפון שלו או שלה, ונראה לגמרי אדיש ובדק. על ידי נוכחות מלאה לחלוטין, תוכל להציג את עצמך היטב.

לחבק את ערכת הנושא

במקרים מסוימים, אירועים בודדים יכול להיות מבוסס על נושא מסוים או נושא שבו קוד הלבוש הוא הציע. בין אם זה חג כמו ליל כל הקדושים או הנחת יסוד כמו מסיבת טוגה, זכור כי כאשר ברומא, אתה צריך לקפוץ על הלוח ולהשתתף. זוהי גם הזדמנות להציג את הצד היצירתי שלך תוך הוספת קצת כיף וקלילות לתהליך של פגישה עם מישהו חדש.

חוץ מזה, הולך נגד הנושא יכול לגרום לך להיראות uninformed, uninterested, ו unapproachable. אל תפחדו לפרוץ את התלבושת האהובה עליך, רצועה על סנדלים גלדיאטור שלך, ויש לי קצת לבוש מהנה. קצת מאמץ יכול ללכת דרך ארוכה.

No Replies to "5 דרכים להשתעשע להרשים באירוע סינגלים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 + = 59