5 סיבות להתחתן מעל 50

5 סיבות להתחתן מעל 50

להתחתן מעל 50? אל תהיה מופתע אם החדשות שלך מביא כמה מבולבל נראה יחד עם מזל טוב.

סינגלים וזוגות לא נשואים עולים כיום על זוגות נשואים בארה"ב, אך יש עדיין הרבה סיבות טובות - מזוגות רומנטיים לכלכלה - לזוגות להינשא מעל גיל 50. הנה חמישה מן הטובים ביותר:

# 1 סיבה להתחתן מעל 50: אהבה
הסיבה המסורתית ביותר להתחתן מעל 50, או בכל גיל, הוא עדיין הטוב ביותר: אהבה.

זוגות שחיים יחד מחוץ לנישואין אינם עומדים עוד בלחצים ובשיפוט החברתי שפעם עשו, ויש בהחלט סיבות משכנעות לאנשים מעל גיל 50 להישאר בודדים, אך זוגות מבוגרים רבים עדיין בוחרים להינשא.

מחקרים מראים באופן עקבי שמספר הזוגות מעל גיל 50 המתגוררים במקום להתחתן נמצא במגמת עלייה, אבל יש משהו בעל משמעות עמוקה לגבי הכרזה פומבית על מחויבותך לאהוב, לכבד ולהוקיר את האדם שאיתו בחרת לחלוק את חייך, משנה מה יביא השנים.

נדרים כגון "בחולים ובבריאות" ו"עד המוות ", בין אם מדובר במלים" בין אם מדובר במשהו ", עד ש"מוות" מספיק שנים חוויות כדי לדעת מה זה אומר להתמודד עם הבריאות הידרדרות שינוי הון, ואנחנו יודעים דברים אלה לא יקרה רק לאנשים אחרים.

זוגות אשר מתחתנים מעל 50 יש כמה אשליות לגבי ההזדקנות ואת סוף החיים. השמחה שלהם באה מתוך התחייבות מודעת לחלוק את הטוב ביותר ואת הגרוע מכל מה שקרים קדימה עבור שניהם.

# 2 סיבה להתחתן מעל 50: עלות החיים
אמנם זה יכול להיות מתיחה לומר כי שני יכולים לחיות בזול כמו אחד, זה בהחלט נכון כי שני אנשים ביחד יכולים לחיות על הרבה פחות כסף מאשר שני אנשים בנפרד.

זוגות נשואים נהנים מכלכלות גודלה שאנשים בודדים פשוט אינם שווים - אלא אם כן הם מתגוררים.

כאשר שני אנשים בודדים המתגוררים בנפרד מחליטים להתחתן, הסכום הכולל שהם משלמים על כל דבר, החל בדיור למזון לביטוח רפואי מיד יורד. כמה דברים עשויים להישאר אותו דבר, כגון תחזוקה אוטומטית אם שניהם ממשיכים זקוקים המכוניות שלהם, אבל זוגות נשואים לעתים קרובות לקבל שיעורי טוב יותר עבור ביטוח רכב.

שורה תחתונה: רוב הוצאות המחיה יקטנו באופן דרמטי כאשר שני אנשים יתחילו לשתף את העלות של משק בית אחד.

# 3 סיבה להתחתן מעל 50: הטבות מס
הרבה נכתב על "עונש הנישואין" שנישאו לזוגות כאשר הם משלמים את מס הכנסה, אבל האמת היא שלנישואין יש יתרונות משפטיים וכלכליים רבים, כולל הטבות מס.

עוד לפני שהקונגרס שינה את תקנות מס ההכנסה בשנת 2001 כדי לטפל בעונש הנישואין כביכול, נישאו זוגות נשואים יותר ממס הכנסה מאשר נישאו לעונש נישואין:

 • 51% מהזוגות הנשואים שילמו פחות מסים במשותף מאשר היו משלמים אילו היו רווקים - כ -1,300 $ פחות - על פי ניתוח של תקציב משרד הקונגרס ב -1996.
 • 42% מהזוגות הנשואים שילמו יותר מסים על ידי הגשת תביעה משותפת מאשר אם היו נשארים רווקים כ -1,380 דולר נוספים -.

  למרות הקונגרס לבטל את עונש הנישואין עבור רוב הזוגות הנשואים, עדיין יכול להיות עונש הנישואין עבור עובדים עניים עבור זוגות נשואים אשר שניהם מרוויחים הכנסה גבוהה.

  כשמדובר מסים אחרים, כגון מסים עיזבון ירושה, נשוי הוא בבירור יתרון. אתה יכול להשאיר כמות בלתי מוגבלת של כסף רכוש לבת הזוג שלך ללא מס עיזבון. ברוב המדינות, בן הזוג שלך יירש באופן אוטומטי, גם אם תמות בלי צוואה.

  # 4 סיבה להתחתן מעל 50: ביטוח לאומי ופנסיה
  תחת ביטוח לאומי ותוכניות פנסיה ביותר, בני זוג יש יתרונות כי שותפים מקומיים ואוהבים לא נשואים לא. אם בן הזוג שלך מת, תוכניות פנסיה רבות כוללות הטבה לניצול אשר תעביר את הקצבה לבן הזוג שנותר בחיים. רובם אינם מרחיבים את אותה הזכות לשותפים המקומיים.

  זוגות נשואים נהנים גם יתרונות רבים תחת ביטוח לאומי. אם בן הזוג עם יתרון גבוה יותר מת הראשון, ביטוח לאומי יגדיל את היתרון של בן הזוג לשרוד כדי להתאים את כמות ההמחאה החודשית של בן הזוג המנוח.

  ואת היתרונות לא עוצרים שם.

  אם אתה אף פעם לא החזיק עבודה, אולי בגלל שאתה נשאר בבית כדי לטפל בילדים, אתה זכאי להטבות פרישה ביטוח לאומי מבוסס על ההיסטוריה של בן / בת הזוג שלך. אם אתה גרוש אבל היו נשואים במשך 10 שנים לפחות, אתה עדיין יכול לאסוף הטבות על העבר שלך לשעבר של העובד בהיסטוריה.

  זוגות הרשמיים רשמית, גם אם הם חיים יחד, אין להם כל האפשרויות האלה. ביטוח לאומי פרישה הטבות עבור אנשים בודדים מבוססים אך ורק על ההיסטוריה שלהם עבודה.

  אבל ביטוח לאומי הוא לא רק עבור גמלאים. היא משמשת גם תוכנית להגנת המשפחה, אשר מהווה שיקול חשוב עבור דור הבייבי בום רבים אשר החלו משפחות (או משפחות השני) מאוחר יותר בחיים.

  אם ההורה מת ומשאיר אחריו ילדים שעדיין קטינים, ילדיהם יקבלו הטבות של ביטוח לאומי עד שהם יגיעו לגיל 18 (יותר אם ילכו לקולג' או ילכו אחר נתיב חינוכי מאושר), וכך גם בן הזוג שנותר לטיפול בשבילם. אם ההורים אינם נשואים, רק אז הילדים יקבלו הטבות הניצולים.

  # 5 סיבה להתחתן מעל 50: זכויות זוגיות והרשאות
  גם היום, אנשים נשואים יכולים ללכת למקומות ולשמוע דברים שנשללים בדרך כלל לאנשים בודדים.

  אם אתה מיהר לחדר מיון או מאושפז פתאום, בן הזוג שלך יכול ללכת איתך, להתייעץ עם הרופא שלך, ולקבל עדכונים שוטפים על המצב שלך. אם אתה מחוסר הכרה, בן הזוג שלך יכול לקבל החלטות לגבי הטיפול הרפואי שלך.

  השותף המקומי שלך כנראה לא תהיה זכות חוקית לעשות כל הדברים האלה, אלא אם כן היה לך את הזמן ואת הנולד לעזוב הוראות בכתב ספציפי המעניק לו או אותה סמכות.

  זכויות זוגיות עבור אנשים נשואים לא נגמר שם, כי נשוי משמש בסיס להחלטות משפטיות רבות.

  לדוגמה, על פי משרד האחריות של הממשל האמריקאי, יש 1,138 הוראות סטטוטוריות בחוק הפדראלי שבו מצב משפחתי הוא גורם בקביעת הטבות, זכויות וזכויות יתר.

  No Replies to "5 סיבות להתחתן מעל 50"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   19 − = 16