5 סימנים שעשויים להיות מנותקים רגשית

5 סימנים שעשויים להיות מנותקים רגשית

האם אחרים מחשיבים אותך כאדם שקשה לקרוא או חושב שאתה יורד קצת או קר? האם תהית אי פעם אם אתה לא זמין או מנותק מבחינה רגשית? מאז סגירת רגשית יכול למנוע ממך ליצור קשרים עמוקים ומשמעותיים עם אחרים, חשוב להיות מסוגל לזהות את חמשת הסימנים שאתה יכול להיות אדם מנותק רגשית - ולנקוט צעדים כדי לפתוח לחמם את הלב שלך.

 

1. אתה לא חולק את הרגשות שלך עם אחרים

אחד הסימנים העיקריים שאתה מנותק רגשית הוא שאתה לא פתוח או גלוי עם אחרים לגבי הרגשות שלך. אתה נוטה לשמור על דברים פרטיים מאוד, מוסתרים, מתחת לעטיפות. גם אם אתה מרגיש עצוב או כאב, אתה אף פעם לא לפתוח את זה על אחרים או לתת את הרגשות האמיתיים להראות. במילים אחרות, המטרה שלך היא לא להיראות חלש, clingy, או בחיפוש אחר הכתף שבו לבכות.

להיות לא זמין מבחינה רגשית ולא מוכן לחלוק את מה שעולה על דעתך הוא למעשה מונע ממך להכיר אדם אחר ברמה עמוקה יותר. במקום לסגור את האחרים, הגיע הזמן לסגור את הדלת בפרק זה של ניתוק רגשי ולפתוח בדרכים חדשות. 

2. אתה שם קץ ליחסים לפני שהם מתחילים

עוד אינדיקטור ברור שאתה יכול להיות לא זמין מבחינה רגשית היא שאתה מונע את עצמך מלהיות מעורב עם אחרים בצורה רצינית.

מי שנחתך רגשית פשוט לא יסכן להיות פגיע לחלוטין סביב מישהו אחר נוטים לקרוא את היחסים לפני שהם יכולים באמת להתחיל.

בין אם אתה נפגע בעבר, אנשים מנותקים רגשית אינם מוכנים לקחת דברים צעד נוסף עם אחר משמעותי, או באמת לשים את אמונתם להסתמך על אדם אחר.

בעוד אכפתיות עמוקה על מישהו להיות פגיע רגשית יכול להיראות כמו סיכונים ענקיים, את הפרס של מציאת יחסים בריאים, מאושרים ואוהבים עושה את זה באמת שווה את זה בסופו של דבר.  

3. אתה לא נוח להתמודד עם רגשות של אנשים אחרים

סימן נוסף שאתה יכול להיות מנותק רגשית היא שאתה לא מרגיש בנוח עם אחרים שיתוף הרגשות שלהם איתך. במילים אחרות, מכיוון שאתה נוטה לשים קיר ולשמור על הרגשות שלך מוסתר, צורך לנחם מישהו אחר יכול להשאיר אותך מרגיש מגושם ולא במקום.

היכולת לתקשר עם אחרים ברגעים מאתגרים יותר בחייהם ולעזור להם לעבור את התקופות הקשות יותר יכולה למעשה לחזק את הקשרים שיש לכם אחד עם השני. במקום לקפוץ הספינה כאשר אחרים סביבך יש צורך, אתה צריך לצלול ישר עם אוזן אמפתית, יד עוזרת, לב פתוח. 

4. אתה משתמש סרקזם כמגן

האם אתם נוטים להסתמך על הומור כדי להסתיר את הרגשות האמיתיים שלכם? במילים אחרות, במקום להראות את רגשות האכזבה, הכאב או האבל, אתה נוטה להבריש את הדברים בבדיחה או בשניים ולהשתמש בסרקזם כמנגנון הגנה להיראות חזק ולא מופתע לאחרים, גם אם אתה פוגע בפנים.

על ידי ביצוע בדיחות לנוכח מצבים רציניים, אתה אף פעם לא צריך להיראות פגיע, נזקקים, או בחיפוש אחר תמיכה מאחרים. עם זאת, מראה הרגשות שלך אינו סימן של חולשה, אלא סימן של להיות אנושי. אתה עשוי להיות מופתע לראות כמה אנשים אחרים יכולים להזדהות עם כל מה שאתה עובר וחווה.

5. אתה אומר לעצמך שאתה בסדר שלך

עוד סימן ברור שאתה יכול להיות מנותק רגשית היא כי אתה משוכנע בעצמך שאתה לא צריך שום אדם אחר בחיים שלך בצורה אמיתית. למרות ההכרה כי אתה לא צריך מערכת יחסים כדי להרגיש שלם הוא מימוש חשוב, חשוב באותה מידה להבין את ההבדל בין "צורך" לבין "רוצה".

אתה יכול להיות אדם עצמאי, כי לא צריך להסתמך על מישהו אחר בכל יכולת.

עם זאת, לאחר האפשרות רק לשפר את החיים שבנית לעצמך. זכור כי בני האדם הם יצורים חברתיים מטבעם, אז זה הזמן להסתכל על מערכת יחסים כמו משהו שיכול להוסיף על החיים שבנית לעצמך. 

No Replies to "5 סימנים שעשויים להיות מנותקים רגשית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =