5 דרכים להתמודד עם ילד מתריס

5 דרכים להתמודד עם ילד מתריס

לפני שהיינו ילדים, נשבענו שהיינו מתנהגים בצורה מושלמת, ושאנחנו לעולם לא נניח לילדים שלנו להתנהג בצורה לא נכונה או לכבד אותנו בצורה כלשהי. אנחנו נהיה המודל של אחריות ההורים, ולילדים שלנו לא תהיה ברירה אלא להקשיב לנו בכבוד. ימין?

ואז הפכנו להורים. אני זוכר את הפעם הראשונה נתקלנו התרסה. זה היה מזעזע, באמת. תהינו מנין באה העקשנות, וכיצד נוכל להתמודד איתה בעולם.

 והכי חשוב, תהינו, "האם התרסה כאן להישאר?"

למרבה המזל אין כאן בדרך כלל להישאר, וניתן לטפל בה. הנה 5 דרכים להתמודד עם ילד Defiant כאשר לא משנה מה אתה עושה, הילד שלך נראה לך ישר בעין ומסרב לעשות את מה שאתה שואל אותם.

1. אם הם פועלים בדרך זו עבור סיבה טובה

להבין מדוע הילד שלך עשוי לפעול. האם היה להם יום מחוספס? הם לא ישנים מספיק אתמול בלילה? האם הם החמיצו ארוחה? האם השגרה שלהם היתה מעורבת? קחו בחשבון שההתרסה שהילד שלכם מציג עשויה להיות תוצאה ישירה של עייפות, מבוכה, רעב או חוסר יכולת להתמודד עם רגשות מתנגשים. היכולת להבין מדוע הם מתנהגים כך עשויה לעזור לך להחליט כיצד להתמודד עם המצב. אם אתה מבין שהם לא אכלו או צריך תנומה אתה יכול פשוט לתת להם את מה שהם צריכים במקום לנסות לגבש תוצאה או לדבר איתם על ההתנהגות שלהם.

2. תנו לילדכם את תשומת הלב שלכם

לפעמים סירוב לעשות משהו כמו לשים על הנעליים שלהם בזמן או לצחצח שיניים שלהם היא הדרך של הילד שלך אומר לך שהם צריך את תשומת הלב שלך ללא שימוש במילים המדויקות. ילדים לא תמיד מבינים בדיוק מה זה שהם צוֹרֶך אבל מסרבים לעשות משהו שהם יודעים שהם לא רוצהזה משהו שהם מבינים.

 לפיכך, את התרסה. אם אתה חושד כי הילד שלך צריך רק קצת תשומת לב אחד על אחד, לנסות לעשות את הזמן כדי לתת להם את זה.

3. תמשיך CALM

זה קשה. זה באמת קשה להישאר רגוע ולא רוצה לצעוק כאשר הילד שלך להיות שטוח מחוץ מתריסה. הזכר לעצמך לא להתרגש ולהישאר רגוע. קחו נשימות עמוקות כדי שתוכלו להגיב לילדכם בשלווה וללא כעס או גירוי.

4. צחוק משתמש והפצה

ילדים יכולים בדרך כלל להיות מוסחת מתוך התנהגות שלילית עם צחוק והסחת דעת. שקול לנסות להתלוצץ או לדגדג את הילד מתוך מצב הרוח שלהם או להסיח את דעתם עם משהו שהם רוצים לעשות.

5. נקבעו תוצאות

חלק מהילדים באמת זקוקים לתוצאות כדי להזכיר להם שהתנהגות רעה אינה משתלמת. להבין מה ההשלכות הטובות ביותר עבור הילד שלך גיל מתאים ולהיות בטוח לספר להם מה תהיה התוצאה ולאחר מכן מקל על אותם בפעם הבאה הם עוסקים בהתנהגות. זה עובד ממש טוב על רוב הילדים כי הם פשוט לא אוהבים תוצאות כי הם תוצאה ישירה של ההתנהגות שלהם.

להבין מה עובד הכי טוב עבור הילד שלך. מצאנו שמצבים שונים קוראים לפעולות שונות. אם אתה עולה בקנה אחד עם הילד שלך, לעומת זאת, וכתובת ההתרסה, זה ישתפר.

No Replies to "5 דרכים להתמודד עם ילד מתריס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 9 = 1