5 דרכים להפסיק את הלחימה מול הילדים שלך

5 דרכים להפסיק את הלחימה מול הילדים שלך

הלחימה היא חלק מכל נישואין וזה לא בהכרח דבר רע. אבל כאשר אתה ואת הטיעונים של בן / בת הזוג שלך מתחילים להשפיע על הילדים, אתה בבירור צריך לעשות שינוי איך אתם שניים מתמודדים עם חילוקי דעות שלך. נסה את האסטרטגיות הללו כדי להפסיק את הלחימה מול ילדיך:

1. לספור עד 10

תרגול מה אתה מטיף להפסיק את הלחימה מול הילדים שלך. אתה אומר לילדים שלך לספור עד 10 כאשר הם כועסים.

תעשה את אותו הדבר. במקום להגיב באופן מיידי למשהו שבן הזוג שלך אמר או עשה, ספור עד 10.

זה אולי נשמע ילדותי לספור עד 10 אבל אלה 10 שניות יכול לעזור לך להחזיר חלק מן השלווה שלך תוך איסוף המחשבות שלך. מה שאתה אומר אחרי הספירה עד 10 יכול להיות שונה לחלוטין מאשר תגובה מטומטמת הברך.

2. הגדר מילת מפתח

הגדר מילת מפתח עם בן / בת הזוג שלך. אתה תשתמש בו כאשר אחד מכם מרגיש את השיחה שיש לך מול הילדים שלך הוא לצאת מכלל שליטה. שניכם חייבים להסכים על מילת המפתח ואת השני אתה מזכיר את זה, הדיון צריך להיות מועבר עד שהילדים אינם בסביבה.

במילים אחרות, אם מילת המפתח שלך היא "flapjacks" ואת הדיון שלך על כספים הוא מקבל מחומם מדי עבור הילדים שלך לשמוע, אחד מכם אומר, "flapjacks". הוויכוח מסתיים ללא טינה או דיון נוסף עד שהילדים נמצאים במיטה.

3. ללכת משם

לעתים קרובות אנו אומרים לילדים שלנו כדי למנוע סכסוך פשוט על ידי התרחקות מהמקור.

אנחנו יכולים ללמוד הרבה מהדברים שאנחנו מספרים לילדים שלנו. כאשר ויכוח הוא באופק, ללכת משם.

לא להישאר בסביבה ולהשתתף אבל לא סערה מחוץ לחדר או. אם בן / בת הזוג שלך עוקב אחריך לחדר אחר, הסבר כי אתה רוצה לדבר מאוחר יותר, כאשר הילדים אינם בסביבה.

4. להיות עקבי

בחר החלטה ו מקל על זה.

לא לצעוק "Flapjacks!", ללכת משם ולאחר מכן להתחיל לספור בקול עד 10. להיות עקבי לרסן את הלחימה שלך.

עבודה עם בן הזוג שלך כדי לבחור באחת השיטות האלה ולהפוך את אחד רק שני אתה מנסה. אם זה לא עובד עבור אף אחד מכם, מסכים לבחור שיטה אחרת. רק אל תנסה את כולם בבת אחת.

5. לפעמים זה בסדר להילחם מול הילדים שלך

הלחימה יכולה להיות מפחידה לילדים. הם עשויים להיות חברים בכיתה שהוריהם גרושים טיף קטן הם רואים אמא ואבא שיש יכול להרגיש כמו סוף העולם שלהם.

אבל הלחימה מול הילדים שלך לא צריכה להזיק. אם המחלוקת שלך היא אזרחית ולא חומר נפץ, אז הילדים שלך יכולים ללמוד לראות איך אתה ובני הזוג שלך להתמודד עם ההבדלים שלך בצורה ידידותית. להיות דוגמה הם יכולים ללמוד מ ואתה תהיה מופתע איך הם לנהל סכסוך עם אחים, חברים ואפילו אתה.

No Replies to "5 דרכים להפסיק את הלחימה מול הילדים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =