5 מפתח סימנים שאתה היכרויות אלכוהולי

5 מפתח סימנים שאתה היכרויות אלכוהולי

האם אתה היכרויות אלכוהוליסט? בעוד אתה והשותף שלך עשוי גם ליהנות שתייה, חשוב להיות מסוגל לזהות את הסימנים כי השותף שלך יכול באמת יש בעיה שתייה. וכדי לעזור לעצמך להתמודד עם המציאות של המצב, כמו גם לעזור השותף שלך הולך קדימה, אתה צריך לחפש אלה חמישה אינדיקטורים מרכזיים שאתה היכרויות אלכוהוליסט. 

1. השותף שלך משקאות אלכוהול בכל פעילות חברתית 

אחד הסימנים המעידים על כך שבן הזוג שלך שותה בעיה הוא שהוא או היא ישתו בכל אירוע חברתי ואירוע - אפילו באלה שלא זוכים או אפילו כוללים אלכוהול.

לדוגמה, בעוד השותף שלך בהחלט יכול לרצות למטה במסיבת יום הולדת, הוא או היא גם לשתות במקרים אחרים ופעילויות כי יש פחות לעשות עם אלכוהול, משיעורי שחייה לילדים לטיולים רגליים. ובמקרים רבים, השותף שלך עשוי להביא בקבוק עם אותו או אותה בכיס המעיל או ארנק להשתמש שלו או שלה הפנאי. השותף שלך יכול אפילו לחפש אירועים שהם אלכוהול centric שבו שתייה היום שתייה כבדה הם סטנדרטיים יותר, כגון tailgates ואירועי ספורט. 

2. השותף שלך לא ראוי כאשר לא שותה

עוד אינדיקטור ברור שאתה היכרויות אלכוהוליסט הוא כי השותף שלך הופך נסער בעליל מתוסכל כאשר הוא או היא לא מסוגלת לשתות. אתה יכול אפילו לראות צד כעס יותר כהה של השותף שלך כאשר הוא או היא מבינה כי הוא או היא לא יכולה לשתות באותו זמן מסוים. לדוגמה, השותף שלך עלול פתאום להיות זעם כאשר הוא או היא לומדת כי אין בירה יותר בבית או כי בקבוק הוויסקי האחרון כבר סיים על ידי מישהו אחר.

השותף שלך עשוי גם להיחלץ מן ההצעה רק כי הוא או היא לא צריכה לשתות עכשיו. 

3. אלכוהול כבר השפיעו לרעה על חיי השותף שלך

סימן נוסף חשוב כי השותף שלך עשוי להיות בעיה שתייה היא כי שתייה מופרזת גרם כבר שיבושים בולטים הפרעות בחייו.

לדוגמה, בעוד השותף שלך עשוי לצחוק או לצחצח את העובדה שהוא או היא היה כל כך הלם כי הוא או היא החמיצה טיסה, נשף התחייבות עבודה, או התעורר איפשהו בלי הארנק שלו, אלה סיפורים הם נפוצים בקרב אלכוהוליסטים. מאחר ואלכוהול משחק תפקיד כה כבד בחייו, אין זה מפתיע כי היבטים אחרים בחייו עלולים להיפגע לרעה על ידי נטיות שתייה אלו. 

4. השותף שלך משתמש אלכוהול כמו קביים

אם אתה תוהה אם אתה היכרויות אלכוהוליסט, אינדיקטור ברור נוסף הוא כי השותף שלך נראה אלכוהול כמנגנון התמודדות. אנשים רבים עם בעיית שתייה מסתמכים על אלכוהול כדי להקהות את הרגשות שלהם ולעזור להם להתמודד עם הלחץ סביבם, כך שהם לא צריכים לחשוב על או להתעמת עם מה שקורה בפועל בחיים שלהם. אם בן הזוג שלך משתמש באלכוהול כדרך להתמודד עם הבקבוק כדי להתמודד עם בעיות העבודה שלו, בעיות משפחתיות, בדידות, או פשוט עליות ומורדות של חיי היומיום, השותף שלך עשוי להיות בעיה שתייה גם כן.

5. השותף שלך מנסה להסתיר שלו או שלה שתייה הרגלי ממך

האם מצאת פעם בקבוקי אלכוהול ריקים באשפה שלך ואינך יודע איך הם הגיעו לשם?

האם היין שלך או בקבוקי בירה אי פעם נעלם ללא עקבות? סימן לספר לך כי אתה היכרויות אלכוהוליסט היא כי השותף שלך הוא לא באמת אומר לך כמה הוא או היא שותה כל יום. וזה חוסר כנות יכול לעשות את דרכו אל היבטים אחרים של מערכת היחסים שלך, כמו החבר שלך יכול לשקר על מקום הימצאותו כדי לכסות כי הוא עצר ליד הבר בדרך הביתה מהעבודה, או חברה שלך עשוי לשקוע על כמה משקאות היא היה בארוחת צהריים עם חברים. כאשר השותף שלך מרגיש מחויב לשקר לך על הרגלי השתייה שלו ובוחר לבגוד באמון שלך, אלה הם המאפיינים המצערים של אלכוהוליסט. 

No Replies to "5 מפתח סימנים שאתה היכרויות אלכוהולי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 88 = 95