5 דברים אבות מוצלחים להקריב עבור משפחותיהם

5 דברים אבות מוצלחים להקריב עבור משפחותיהם

אמנם, בעולם המודרני שלנו, הקורבן של הצרכים והרצונות שלך הוא לא רעיון פופולרי. במקום זאת, אנו מלמדים בתרבות של היום לחיות את חיינו בדרך שלנו, לשים את עצמנו תחילה ולעשות מה מרגיש טוב כרגע. הבעיה היחידה בגישה זו היא שלפחות בכל הנוגע לאבהות, היא מעולם לא עבדה בשום דור בהיסטוריה העולמית.

אבות מצליחים מבינים את הצורך להקריב משהו מעצמם כדי שיוכלו לגדל ילדים אחראים וליצור סביבה ביתית מאושרת.

כגבר הופך לאב, הוא לומד על ידי הצורך להקריב דברים כמו שינה, נוחות, ופעילות חברתית חברתית פעילה בעבר, כאשר הוא מסייע לבן זוגו דרך ההריון ומתחיל להעלות את הילד או הילדה הקטנה שנכנסה לחייו.

אבל הקורבן הזה, מה שהאבא חושב, אינו קצר. זוהי מחויבות "קריירה-ארוכה" עבור הזמן שהוא מגדל את משפחתו. הרבה דברים שהיו בעבר עדיפות עכשיו צריך לקחת במושב האחורי כפי שהוא מכניס את משפחתו וילדים בעמדה מכובדת בחייו.

אבא שמבטיח הבטחת קורבן למשפחתו, ימצא מהר שבעוד שהוא מתגעגע לדברים שהיו לו או לעשות, הוא לא מתגעגע אליהם כמו שחשב. אם הוא צופה, ההנאות שהוא חווה כאבא יכול לעלות על כל קורבן שהוא צריך לעשות כדי להיות אבא גדול. 

אז, כאשר אתה מתחייב להקריב עבור המשפחה שלך, איזה סוג של דברים אתם מוותרים ומה הדברים שתחוו כי אתה תתגעגע אם לא תצליח להקריב ביעילות?

כֶּסֶף. אין ספק שזה יקר להיות אבא. הצורך לבוש, חיתולים, שכר לימוד, כלי נגינה, מכוניות גדולות יותר וכדומה נראה כי הם עולים על הצרכים של אבא או רוצה מכונית צוננת, אופני הרים או אופני שלג, האופנה האחרונה או הגאדג'טים החמים ביותר. התמודדות עם הצורך תקציב המשפחה זהיר יכול להיות מטהר כי תמיד נראה שיש יותר צרכים מאשר כסף.

זה אולי נשמע קצת מטריד לאדם שוקל אם הוא מוכן לאבהות, אבל זה מנה של המציאות. אבל אם הם שומרי מצוות, מה שאבות בקרוב ללמוד היא כי ההשפעה כמה סדרי העדיפויות המשפחתיים האלה בחיי המשפחה שלו הוא כל כך חיובי, כי זה עולה על ההנאות הפשוטות כי במזומן חד פעמי יותר יש לו. אין ספק, יום של ציד על ספארי אפריקאי הוא מדהים, אבל כך גם את התחושה של משמעת עצמית והישג כי הילד יש ללמוד לנגן חצוצרה הלהקה בבית הספר.

זְמַן. האבהות דורשת מחויבות אדירה בזמן שאבא רוצה לעשות את זה נכון. יהיו ימים רבים כאשר אחרי יום ארוך של עבודה, ואחריו תיקון ארוחת ערב כמה שעות של שיעורי הבית עוזר, אבא מתמוטט למיטה הרבה אחרי חצות לא עושה דבר אחד באותו יום כי הוא רק בשבילו. הוא עשוי להימשך ימים של ערב מרגיע בבית עם אשתו, או אפילו את ימי הקולג ', כאשר ערב החוצה פירושו כיף וצוחק. אבל שוב, יש לשקול את הערך של זמן ההשקעה. ערב לשתות ולרקוד הוא נהדר, אבל לעזור לילד ללמוד מושג זה ישמש אותו היטב את כל חייו הוא גם פרס גדול.

תחביבים. לעתים קרובות, אובדן מיומנות בתחביב הוא דבר אחד אבות לפספס ביותר אחרי שיש ילד. סיבובי הגולף, מרוצי האופניים, הזמן בחנות העץ או ישיבה ברווזון היו פעילותם המועדפת בימי ילדיהם. וזה יכול להיעשות אפילו קשה יותר כאשר החברים המעורבים תחביבים אלה הם עדיין עושה אותם ולהשתפר בהם. אבות לא חייבים לוותר לחלוטין על התחביבים האלה, אבל הם יצטרכו להפחית את העוצמה ואת התדירות של התחביבים אם הם הולכים להשקיע באבהות. שוב, לשקול את הערך של להשקיע את הזמן ואת האנרגיה לסייע לגדל ילדים אחראים ומצליחים לעומת חיתוך כמה strokes את משחק גולף.

חברים. אבות חדשים מוצאים את עצמם מסתובבים בעולם אחר מאשר חברים שאין להם ילדים.

זה יכול להיות התאמה גדולה לגבר להתחבר עכשיו יותר עם אבות אחרים מאשר עם השותפים לשעבר שלו וחברים שאינם אבות. אבל בואו נודה בזה - כבר אין לך הרבה במשותף. אז בזמן שאתה יכול להקריב כמה חברים לשעבר אשר כבר לא חולקים את האינטרסים והערכים שלך, אתה יכול למצוא חברים חדשים אשר חולקים איתך יותר בשלב החדש של החיים שלך. והחברות הבוגרות יותר יתמכו למעשה בהפיכתך לאב טוב יותר, ולכן זהו אחד מאותם פעילויות למינוף גבוה שמשלם דיבידנדים בדרכים רבות.

חוֹפֶשׁ.  חבר 'ה בודדים ללא ילדים יכולים ללכת לאן שהם רוצים מתי שהם רוצים. מתעניין בעבודה חדשה שמשלמת פחות, אבל נמצאת במיקום אקזוטי? בחור אחד יכול לעשות את השינוי. אבא יהיה להישאר במקום שבו הוא לשמור על הילדים בכיתה שלהם בכיתה עם חבריהם, לעזור להם להרגיש בטוחים, ולספק מספיק כסף לצרכים ולרצון של משפחתו. אבות לא יכולים לנוע בחופשיות או לשנות את דעתם על גחמה פעם הם הספקים והמגנים של המשפחה.  

מה שאנו מחשיבים כקרבן ​​כאבא - כסף, זמן, תחביבים, ידידים וכדומה - הם באמת לא קורבנות כלל בטווח הארוך. תחשוב על שינויים אלה באורח החיים שלך כהשקעה כי יגדל ערך לאורך זמן. אז שקול את התפקיד שיש לך ואת האחריות שאתה נושא בתור אב לילדים ולעשות את ההבטחה הקורבן:

אני מבטיח שאקריב דברים שחשובים פחות לדברים החשובים ביותר, וזה כולל את משפחתי. כאשר מחליטים איך לבלות את הזמן והמשאבים שלי, אני אחשוב על האבהות כהשקעה בדור הבא, ואשים את האינטרסים האנוכיים שלי בעבר לטובת המשפחה הזאת שלקחתי על עצמי אחריות.

No Replies to "5 דברים אבות מוצלחים להקריב עבור משפחותיהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    88 − 79 =