5 אמיתות כנות על להיות סטמבום

5 אמיתות כנות על להיות סטמבום

המציאות הקשה מגיעה בשלב מוקדם למדרגה חדישה חדשה: המשפחה המיידית, הירידה המתוחה, והמתרגלים הרגשיים. המסע שלי בחבילת הנישואים הזאת התחיל לפני שבע שנים עם בעלי ושלושת הצעדים שלי, שהם כיום בני 14. למדתי הרבה עם השנים, בכיתי הרבה וצחקתי גם הרבה. אלה כמה דברים שלמדתי:

1. יחסי הנישואין שלי הם היחסים החשובים ביותר בביתנו.

זה לא קל, במיוחד כאשר אנו הורים במשרה חלקית. גם בעלי וגם אני מרחיבים את עצמנו כאשר הבנים אתנו, רק כדי להפיק את רוב זמננו יחד איתם. אני יורה לתוך מצב SuperStepmom, אפייה ותכנון outings, ובעלי מחליק לתוך להירגע ויש לי מצב כיף. אנחנו סוגרים זה את זה, כי הבנים שלנו מקדישים את מלוא תשומת לבנו. זה מוביל להתנתקות הנישואים שלנו כאשר יש לנו זמן למטה, ולוקח יותר עבודה ומאמץ כדי לקבל את הניצוץ בחזרה שוב. קראתי את זה בכל מקום, וזה נכון - קח את הזמן במערכת היחסים שלך כדי להתחבר מחדש ולבנות מחדש. שלי חורגים צריך נישואים מוצקים בחייהם ואנחנו דוגמה חיה עבורם.

2. תמיד אהיה במקום השני לאמהות.

אפילו כשאני טוב יותר במשהו. גם אם אני מסמור את המסיבה הכי מדהים Pinterest Halloween אי פעם. גם אם שיננתי את לוח השנה בבית הספר באוגוסט. אני מספר 2.

לקח לי זמן להבין שאני עובד כל כך קשה על פרס שכבר טען. הייתי צריך קצת זמן להסתדר ועדיין לעשות דברים בדרך שלי ולא לשוב אל בין הצללים. למרות שאני "רק סטפמוס או סם", הבנים מקבלים אותי על ידי ואני הולך לעשות את הטוב ביותר שאני יכול על זה, ולנסות למנוע את התחרות של האמהות.

3. קופרנטינג הוא מאבק יומיומי.

אוקי, אז אני לא תמיד היה הכי טוב בקבוצה הורות (עיין נקודה 2). חשבתי שאני יכול לעשות את זה טוב יותר, ניסיתי לתמרן מצבים לטובת שלי, והעיר הערות פסיבית אגרסיבי. לא רק לאמא שלי, אלא גם לבעלי. אני מניח שכאשר נתח גדול מהחיים שלך אינו בשליטה שלך, אתה מנסה נואשות לתפוס ולכוון את כל החלקים שאתה יכול לכיוון שלך. הגעתי להחלטה שאנחנו צריכים להיות צוות. אנחנו לא תמיד רואים עין בעין, אבל אני עושה כמיטב יכולתי לחשוב על נקודת המבט שלהם לפני שאני פותח את הפה. ועכשיו אני מבינה שאני לא תמיד צודקת.

4. הילדים שלי לעולם לא מבינים את כל העבודה ואת הקורבן נתתי להם.

אני אוהב את המדרגות שלי כאילו היו שלי. הם מדהימים ואני לא יכולה לדמיין את החיים בלעדיהם. בעלי ואני החלטנו מוקדם בנישואין שלנו, כי בשל כמה בעיות בריאותיות ואת הפער גיל זה יעשה, אנחנו לא הולכים לרדוף אחרי הילדים שלנו. לא רצינו לקחת מהמשפחה שהיתה לנו עם הבנים, ורצינו לספק סביבה יציבה ואוהבת עבורם. אני לא מצטער על כך בכלל, אבל הבנים שלי לעולם לא יבינו שמדובר בהחלטה מודעת לגדל אותם ואת אותם לבד.

אני יודע שהם עלולים לגדול וללדת ילדים משלהם ולהעריך את מה שאבא שלהם ואמא שלהם נולדה להם, אבל אני אהיה שוב במחשבה שנייה, או אולי מקובצת בהכרת תודה על אבא שלהם.

5. זמן איכות לעומת כמות זמן.

זה דבר קשה ללהטט כמשפחה עסוקה. אני יודע כי ריצה מבית הספר לתרגול כדורגל עם שיעורי בית באלגברה לאחר מכן עשוי להיות כמות גדולה של זמן, אך מוגבל בזמן איכות. בבית שלנו התחלנו לגלף ארוחת ערב סביב שולחן לפחות שלוש פעמים בשבוע, כאשר כל אחד מאיתנו לוקח תורו לומר מה היינו אסירי תודה על אותו יום. בלילה התחלתי לעשות בקשות תפילה עם כל ילד בנפרד, לשאול אותם מה הם רוצים שבעלי ואני ירים בתפילה עבורם. ככל שהם גדלו, הם עדיין אוהבים לעשות את פרקטיקות הזמן איכות, וזה עזר לנו לעסוק כמה הזדמנויות למידה וגדלה, ולחזק את היחסים שלנו.

למדתי הרבה ועדתי קצת, למרות השנים, ואני בטוח שהשיעורים שלי לא נגמרו! אבל מצאתי את זה מועיל לחלוק את החוויות שלי עם אחרים Stepmoms וללמוד מהם על המסעות שלהם, ואני מקווה לעשות את ההבדל בחיי הילדים שלנו.

 

No Replies to "5 אמיתות כנות על להיות סטמבום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 − 49 =