4 סימנים של שחיקה הורה יחיד אתה אף פעם לא צריך להתעלם

תחשוב על העדיפויות שלך לרגע. איפה אתה ברשימה זו? זה בטח מתחיל עם הילדים שלך בראש למעלה באופן טבעי - ואחריו על ידי אחרים אחריות, כמו העבודה שלך, מטפלים בהורים מזדקנים, לעזור לחברים, ואז ... איפשהו בתחתית: אתה. אתה יכול אפילו להרגיש כאילו זה לשים את עצמך, הגישה האחרונה היא חלק הכרחי של הורות יחיד על שלך. (וזה לעתים קרובות, כי אתה יכול לעשות רק כל כך הרבה.) אבל זה גם חשוב לא לתת להתעלם הצרכים שלך להיות הנורמה. זה מוביל לשחיקה הורה יחיד, zapping כל אונקיה של הנאה מהחיים שלך ואת מערכות היחסים שלך. בואו נסתכל מקרוב על כמה סימני אזהרה אתה אף פעם לא צריך להתעלם.

ילדים having quarrel over tired mother

תמונות של Milkos / Getty

כולנו מרימים את קולותינו מפעם לפעם, אבל צורחים עד כדי איבוד הקול הוא סיפור אחר. כאשר אתה מוצא את עצמך "לאבד את זה" בדרך זו, שים לב אם אתה מתעלם הצורך שלך כי אתה צריך לשים לב יותר. אולי הגיע הזמן לקרוא כמה תגבורות מהרשת שלך תמיכה או למצוא בייביסיטר ולתת לעצמך ערב. אם אלה אינם אפשריים, אז לקחת לילה אחד בשבוע ודחוף את עצמך כדי לקבל את הילדים לישון מוקדם יותר מהרגיל - ולאחר מכן להשתמש אלה דקות נוספות של "זמן פנוי" לעשות משהו דלקים לך.

02
של 04

הורות על פיילוט אוטומטי

אִמָא and her son in a playground

טנאסיס Zovoilis / Getty תמונות

אינטראקציה עם הילדים שלך על טייס אוטומטי את כל הזמן הוא אינדיקציה שאתה צריך לעצור ולחץ על כפתור 'הפעלה מחדש'. בין השאר, בגלל להיות על טייס אוטומטי גוזל לך הזדמנויות להתחבר בדרכים שהופכות את העבודה הקשה שאתה עושה מרגיש שווה את זה. אבל גם בגלל היותך מוטרד כל הזמן - עד לנקודה שבה אתה לא מסוגל לשים לב בהווה - היא כאשר תאונות נוטות להתרחש. כדי לסיים את המחזור, לכפות את עצמך להאט באמת להיות נוכח עם הילדים שלך כאשר אתה ביחד. דברים קטנים כמו יצירת קשר עין כאשר אתה עונה על שאלה או לכבות את הטלוויזיה ברקע, יכול לעזור לך להיות נוכח יותר מנטלית. ברגע שאתה מתחיל להסיר את עצמך מן העומס הטייס האוטומטי, לשים לב איך זה מרגיש להיות נוכח יותר עם הילדים שלך ומה השינויים, אם בכלל, אתה שם לב בהתנהגות שלהם.

03
של 04

תחושת טינה מוחצת

פָּעוֹט crying in high chair

סטפני ראוסר / גטי

עבור הורים בודדים רבים, שחיקה מתחילה בטינה. וכמובן, אתה עלול להרגיש לפעמים כאילו יש לך הרבה כדי להרגיש כועס על. במקום להתעלם מההרגשה הזאת, אתה צריך דרך לעבד את זה, אז זה לא כל הזמן המבעבע ברקע, מה שהופך אותך מוכן להרתיח מעל בכל רגע. בתור התחלה, נסה לכתוב בכתב עת או שיתוף הרגשות שלך עם חבר מהימן.

04
של 04

הנסיגה מאחרים

אדם לבן woman sitting in armchair holding legs

JGI / ג 'יימי גריל / Getty תמונות

סימן אזהרה רציני יותר לשחיקה חד הורית הוא נסיגה. זה כאשר אתה פשוט לא רוצה להיות סביב מישהו, כולל הילדים שלך ואת האנשים שאוהבים אותך. זה קורה לכולם מדי פעם, אבל אם אתה מבחין כי הדחף לסגת הפך קבוע, או מלווה הדחף עצמית תרופות עם אלכוהול או התנהגויות קהות, אתה צריך לתזמן פגישה עם הרופא שלך.

No Replies to "4 סימנים של שחיקה הורה יחיד אתה אף פעם לא צריך להתעלם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + = 11