4 סוגי גברים שאישה צריכה לברוח מהם

4 סוגי גברים שאישה צריכה לברוח מהם

להתחתן היא מחויבות רצינית, אבל כמה אנשים לא לוקחים את זה ברצינות. אתה צריך, כמובן, להתחתן עם האדם הטוב ביותר עבורך. אתה צריך להתחתן עם אדם שאתה יכול לסמוך עליו בזמנים טובים ובמצב רע ... מישהו תמיד "יש את הגב שלך."

נשים, עם זה בחשבון, הנה ארבעה סוגים של גברים, כי אתה בהחלט לא צריך להתחתן:  

 

1. הבחור השבור

אתה צריך לשאול את עצמך למה הוא תמיד נשבר.

האם הוא שונא לעבוד? האם הוא מבזבז את כל כספו על דברים קלים? כך או כך, אתה כנראה לא רוצה להתחתן עם מי לא יכול להחזיק את הכסף שלו. זה הרבה יותר חכם להתחתן עם מי הוא יציב מבחינה כלכלית. זה לא אומר שאתה צריך רק "להתחתן עשיר" זה אומר שאתה צריך "להתחתן באחריות." טיפול אחראי הכספים של אחד הוא לא אותו הדבר כמו שמירת כל פרוטה אחת ולהיות cheapskate, אבל הבחור צריך להיות מסוגל להציל! אם הוא לא יכול לשלם עבור תאריך עכשיו, הוא כנראה לא יוכל לעשות הרבה בעתיד. לפני שאתה מחליט להיות רציני לגבי מישהו, זה קריטי כי אתה מסתכל על איך הם כרגע להתמודד עם הכסף שלהם.

2. האמא'של הילד

אתה לא רוצה להתחתן עם הבחור של אמא כי אתה תמיד ותמיד להתחרות עם אמו. הוא תמיד ישווה אותך לאמו, שאינו יכול לטעות בעיניו. אתה תהיה צפוי לעשות כביסה שלו ולעשות את זה בדיוק כמו אמא שלו.

ילד של אמא משמש להיות מטופל ומצפה שזה לא רק מאמו, אלא גם מחברתו או מאשתו. הוא כנראה מעולם לא עשה מטלות בחייו, לא יודע איך, ולא מתכוון לעשות אותם בעתיד. לעולם אל תתחתני עם גבר שאינו יודע לנקות את עצמו.

ילד של אמא לא יהסס לרוץ הביתה לאמו אחרי ששניכם נכנסים לוויכוחים, ועוד סיבה להתרחק מהסוג הזה.

3. שק עצוב

כמה אנשים תמיד אומללים. לא משנה מה קורה, הם תמיד מוצאים משהו להתלונן. אם הבחור שאתה יוצא הוא תמיד downbeat, זה כנראה לא רעיון חכם להינשא לו אם אתה רוצה נישואים מאושרים. בחור אומלל אולי מרוצה מדי פעם, אבל לרוב, אתה צריך להקשיב לתלונותיו הקבועות ולהאשמתו המתמשכת באחרים. סביר להניח שהוא לא ייקח הרבה פעולה כדי לשנות את מה שהוא לא אוהב. מי שאוהב להתלונן, אבל לא יעשה שינויים, הוא לא בעל אידיאלי על ידי כל קטע של הדמיון.

4. מניפולטור המאסטר

אדם המשתמש במניפולציה כדי להשיג את מה שהוא רוצה הוא לא חומר הנישואין טוב. גם אם הוא עושה את זה רק עכשיו, זה לא יותר טוב לעשות את זה כל הזמן. העובדה שיש לו את הכישורים כדי לתפעל והוא מוכן להשתמש בהם כאשר הוא צריך הוא סימן רע מאוד. הבעיה עם manipulators היא שאתה גם לתת להם בדיוק את מה שהם רוצים או שאתה בהחלט יהיה לשאת את זעמם. בסופו של דבר אתה הולך על קליפות ביצים כדי להפוך אותו מאושר ולהימנע מניפולציה.

זו לא דרך לחיות. אם אתה כבר היכרויות מניפולטור, להתחתן איתו יבטיח יותר אומללות.

אם אתה יוצא עם כל אלה סוגים של גברים, חשוב לך לשקול את האפקט שיש לאדם זה על החיים שלך. תכונות אישיות אלה יכולות לגרום אסון על האושר שלך. כוונן ל"רגשות הבטן "שלך. האם החיים שלך יהיו טובים יותר אם תתחתני איתו? אם לא, לרוץ כאשר יש עדיין זמן!

שמור על הנישואין שלך חזק ... הירשם לניוזלטר כאן! 

No Replies to "4 סוגי גברים שאישה צריכה לברוח מהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 51 = 61