27 סופרים מתבשלים על היותך סבתא

27 סופרים מתבשלים על היותך סבתא

אם יש משהו יותר טוב מלהיות סבתא, זה חולק את החוויה עם רפסודה שלמה של חברים נבונים ושנונים. קריאה עין הלב שלי / זה כמו זה. אתה תצחק, תבכה, הלב שלך יישבר. ואתה תקבל הערכה גדולה יותר של המורכבות של להיות סבתא.

"סכנות ועונג" של סבא

להפוך סבתא קל. זה מישהו אחר שעובד.

שנייה אחת את אמא ואת השנייה - סבתא, וסבתא מאוהבת בנכדה. נראה כאילו את שארית חייו של אחד צריך להיות שטוף בזוהר ורוד. במקום זאת, ההבנה האיטית עולה כי סכסוכים משפחתיים וטיעונים רדומים לא הולכים להישטף על ידי המבול של אהבה התינוק.

אלה הם שני נושאים מרכזיים כי imbue עין הלב שלי /, הספר שכותרתו ", 27 סופרים חושפים את ההנאות הנסתרות ואת סכנות היותה סבתא". כמעט כל סופר מתאר קשר מיידי, קרבי עם אותו נכד ראשון, קשר שחברי ואני חווינו אף הוא, אך לא תיארנו כמעט כל כך טוב. כפי שכתבה ברברה גרהם בהקדמה, "עד מהרה נודע לי שאני יכולה לאהוב את הנכדה שלי בלהט, בלהט שגרם לי לרעוב לה כשהיתה מחוץ לטווח, אבל לא יכולתי להגיד שום דבר - היא היתה שלי, אבל לא שלי."

מתוך הפרדוקס הזה באים עימותים אינסופיים, גדולים וקטנים. הנחש נכנס לגן עדן. הנחש יכול ללבוש צורה של סכסוכים ישנים מחודשים או חדשים שמתחדשים. סאלי טיסדייל כותבת על הבן שיש לו ילדים שהוא לא יכול לתמוך בהם. לין לאובר כותבת על היותה סבתא לילדה של הבת שהיא ויתרה בלידה.

ג'ודית גוסט כותבת על נטילת שלוש נכדות בטיול מיוחד לחוות אחי - ושלושתן הופכות לחוליגנים קטנים. אבל בכל סיפור, יש חסד מיוחד, כי ברגע שאתה סבתא, זה משהו שאתה לא יכול לוותר, אי פעם.

אמפתיה לא פתרונות

ספר זה אינו מכיל עצות. הוא אינו מציע פתרונות. מה שהיא עושה הוא לתת לנשים לדעת שהן אינן לבדן במסעות הסבתות שלהן, שהן אינן הראשונות לסבתות סרבניות, לאבד את מזגן עם נכדיהן, להיות מופרדות מנכדים על ידי קילומטרים רבים או כדי להתמודד עם כל אחד האתגרים הרבים שהחיים משליכים בדרכינו.

כאם צעירה, ציפיתי לקרוא את ג'ודית ויורסט ספר אדום. הכרתי את לטי קוטין פוגרבין כאחד ממייסדי גברת. אמרתי לחברים שלי שג'ודית גוסט אנשים רגילים היה הספר הטוב ביותר שקראתי אי-פעם. כמה נפלא שהחברים האלה של שנות צעירותי עודם איתי על הרגל הזאת של המסע שלי.

עוד ספרים במיוחד לסבתות:

  • סופר סבתא, על ידי סאלי ונדקוס אולדס, אוסף של דברים מהנים ומעוררי השראה שסבתות עושות עם הנכדים
  • יומני הסבתא, מאת אדיר לארה, שילוב של הומור ועצות טובות לסבתות חדשות
  • איך להיות סבתא מושלמת, על ידי בריינה נלסון פסטון, הצעות לסבתות חדשות, כמה רציני וכמה הלשון in-chek

No Replies to "27 סופרים מתבשלים על היותך סבתא"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 3 =