17 דרכים להרגיש טוב יותר לאחר פריצה רע

אִשָׁה drawing a happy face on a wall.

מותג חדש / תמונות סטון [Getty Images]

כאשר ריפוי לאחר הפסקה, לפעמים אנחנו צריכים קצת תוספת להרים כדי להרגיש טוב יותר. בין אם הדאגה הנוכחית שלך נתקע בפרטים, מרגיש בודד, או שאתה רק רוצה מהר לאסוף אותי, נסה לבדוק רשימה זו דרכים לקבל שמח להרגיש טוב עם עצמך. לאחר מכן, רשום את המועדפים שלך במקום נוח, אז אתה יכול להתייחס אליו בכל פעם שאתה צריך להרגיש טוב יותר.

02
של 18

החל לחץ עדין

א woman massaging her temples.

החדשה החדשה / DigitalVision / Getty תמונות

צורה ללא דיקור של אקופונקטורה רגשית אשר סייעה לאנשים רבים להפחית את המחשבות השליליות שלהם, רגשות וזיכרונות לנקודה שבה הם כבר לא מתיש, EFT מציעה מהר להרגיש טוב סיוע לכל מי מוכן לקרוא דרך פשוטה יחסית לגמרי בחינם איך ל.

03
של 18

לְאַשֵׁר

אמון written in light.

ברטרנד דמי / צלם של בחירה / Getty תמונות

כלי פשוט לשימוש בעת הצורך לשנות את עצמי שלילי לדבר לתוך חיובי, הצהרות ניתן להשתמש בכל עת, בכל מקום, ויש להם השפעה מיידית. רק הקפד לבחור משהו באמת מהדהד איתך על מנת לקבל את היתרונות הטובים ביותר להרגיש טוב.

04
של 18

לִצְחוֹק

א woman squinting and laughing.

גיבור תמונות / Getty Umages

בין אם אתה בוחר קומדיה, בני נוער, או לשבור סרט, לחפש תסריט מרגיש טוב זה ייתן לך הרבה צוחק. רעיונות אחרים כוללים תוכניות טלוויזיה גדולות או סרטים (אולי להתרחק קומדיות רומנטיות קצת), לעמוד בהצגה הקומדיה, או אפילו לשאול חבר כדי לראות מי יכול לעשות את השני לצחוק יותר. יש אפילו דברים שנקרא מועדוני צחוק יוגה צחוק - שניהם שווה לבדוק.

05
של 18

להתרטב

א man laughing in the rain.

טים מקפרסון / סטון [Getty Images]

אהוב אישי, לא משנה מה אני לא מרוצה בחיי, כאשר יש לי מקלחת ארוכה, חם, אני מיד מרגיש יותר טוב. אמבטיה פועלת באותה מידה גם עבור אלה שאוהבים להשרות, או שאתה יכול אפילו לבקר בבריכה המקומית לטבול באמבטיה. סאונה, זיעה, גורם אמון, או עיסוי יכול גם לעשות את העבודה.

06
של 18

לתפוס תוף

א woman drums.

PM Images / בנק התמונות [Getty Images]

מספר מחקרים מרכזיים מצאו כי תיפוף עוזר לנו להירגע, לעצב צער, להרגיש טוב עם עצמנו, ואפילו לטפל במגוון רחב של מחלות פיזיות. אם אתה מצטרף למעגל תיפוף תהיה לך קהילה של אנשים בעלי דעות דומות לגדול עם וללמוד גם כן. אני אעיד על תיפוף כהתפרקות מהירה; לפני כמה שנים הוזמנתי למעגל תופים הפתעה עם 30 נשים אחרות, וזה היה אחד החוויות הכי תוססת, מהנה ומרגשת של החיים שלי.

07
של 18

חָרִיץ

ילדה dancing to music.

תמונות של Hero Images / Getty

נושא מועדף בקרב מוסיקאים, ישנם שירים רבים שנוצרו במיוחד כדי לעזור לאחרים באמצעות הפסד רע במיוחד. צור משלך פסקול מוזיקה עם ההצעות האלה, באמצעות מנגינות שגורמות לך להרגיש מוסמך, חזק ומשוחרר.

08
של 18

לִנְשׁוֹם

א woman breathing and stretching at the ocean.

Pascal Broze ONOKY [Getty Images]

מתי היתה הפעם האחרונה שחשבת על הנשימה שלך ואיך היא מזינה אותך? זה יכול לקחת רק שניות כדי לשבת עם הנשימה שלך, תוך שימוש בטכניקות כמו נשימה מודעת או פראניאמה של יוגה, אבל לקבל את ההנאה מאושרים תימשך לכל החיים.

09
של 18

לנוע במודע

א woman walking a labyrinth.

דייב ולס ג'ייקובס בלנד תמונות [Getty Images]

שלה זול, קל וכל אחד יכול לעשות את זה פחות או יותר בכל עת. הליכה מקבל את הדם זורם, ואת המוח עובד (לפעמים יותר, פעמים אחרות כצורה של מדיטציה). אתה תמיד יכול ללכת לטייל עם חבר מדי ולדבר מה הוא על המוח שלך, לחקור שביל טיול חדש, או למצוא מבוך ללכת על מנת לקבל יותר רגוע לקבל ניסיון מאושר.

10
של 18

לִמְתוֹחַ

איש practising yoga.

תמונות / Getty Images

מעולה עבור גמישות, וכן מצב רוח משפר נהדר, יוגה היא כלי מצוין ארסנל להרגיש טוב יותר שלך. עוד אחד שאני אעמוד על ידי ניסיון אישי, במיוחד צורה ספציפית בשם יוגה אקסטטי, שטבע על ידי מדריך ליוגה קארמה יוגה מקומית, Emersom Lim.

11
של 18

לְהַרהֵר

סלעים balanced in perfect harmony.

דימיטרי אוטיס / בנק התמונות / Getty Images

הפחתת הלחץ, שיפור מצב הרוח ואת שיפור התגובה של אחד רגשות שליליים הם כל היתרונות למדיטציה. בנוסף זה יכול להיעשות בכל מקום, כמעט בכל עת, בתנאי שיש לך כמה דקות רצופות.

12
של 18

בעיטה קראטה

אֲנָשִׁים in karate class.

Lucidio Studio, Inc / מומנט / Getty תמונות

כטכניקה של אומנויות לחימה, הקראטה מתאימה היטב לפעילות של הרגשה טובה בגלל התוצאות הרבות שלה: היא מניעה אותך, היא מסייעת בריכוז, היא מטפחת קהילה, והיא מאפשרת לאלו הלומדים אותה להגן טוב יותר על עצמם.

13
של 18

Reframe

איש overlooking a lake.

רוני קאופמן / לארי הירשוביץ Blend Images / Getty Images

לעתים קרובות את האומללות שאנו מרגישים לגבי מצב מסוים יש יותר לעשות עם איך אנחנו מסתכלים על משהו מאשר מה קורה בפועל. נסה לנסח מחדש את החוויה שלך כדי למצוא דחיפה כמעט מיידית של מצב הרוח, כגון להגיד לעצמך את החוויה היא אתגר ולא איום.

14
של 18

לשחק כמו ילד

ג'נגה

א אלכסנדרוויצ'יוס / מומנט / גטי

משחקים הם דרך יעילה כדי לקבל את דעתך מחוץ לשבור שלך, והתמקדה מרגיע נהנה שוב את עצמך. וכמעט כל משחק יעשה את זה engrosses לך, כגון משחקי קלפים, משחקים מקוונים או אפילו לא ממכר משחקים. יתרה מזאת, מה שיחקת כשהיית בת חמש לבד, בשביל הכיף? לעשות את זה.

15
של 18

חיות מחמד חיית מחמד

כֶּלֶב licking a woman's face.

חוזה לואיס Pelaez Inc / Blend Images / Getty Images

 אם יש לך חתול או כלב, מחקרים הראו כי חיות המחמד להפחית את הלחץ כמעט גם (אם לא טוב יותר) מאשר בעל משמעותי אחר. אין לך חיית מחמד? לאחר מכן נסה להתנדב ב SPCA המקומי ללכת כמה כלבים, או להציע לטפל בבעלי חיים של חבר בזמן שהם משם כדי לקבל את אותו טווח קצר לקבל יתרונות מאושרים.

16
של 18

לְנַקוֹת

א man scrubbing.

קולורה / ליאם נוריס / קולטרה אקסלוסיבי / גטי

זה לקבל הצעה מאושר עשוי לקחת קצת יותר זמן מאשר לאחרים, אבל על פי מומחים פנג שואי, ניקוי העומס הוא הצעד הראשון מקבל מפוזרים מן העבר שלך נע קדימה.

17
של 18

כתוב את זה

א woman journaling on a deck.

mage מקור RF / Attia-Fotografie [Getty Images]

האם אתה purist אשר מעדיף להשתמש פיסת נייר, או יותר טכנו ידע, ולכן ליהנות היומן המקוון? כך או כך, לכתוב על מה מטריד אותך היא דרך נהדרת להרגיש טוב יותר מהר. רק לוודא כי המחשבות שלך נשמרים פרטיים, אז אתה לא צריך לצנזר את עצמך.

18
של 18

לתדלק

ארוחת בוקר in bed

קתרין זיגלר / חזון דיגיטלי / Getty Images

אתה בטח כבר יודע באופן אינטואיטיבי כי מזונות מסוימים לגרום לך להרגיש טוב יותר מאחרים. אבל האם אי פעם אכלת משהו משום שידעת שזה יאפשר להרגיש רגשות טובים? קבל שמח על ידי ניסיון אחד (או כמה) של הצעות על זה לשבור את רשימת המזונות.

No Replies to "17 דרכים להרגיש טוב יותר לאחר פריצה רע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − = 92