12 טקסי אחדות משמעותיים לחתונה שלך

12 טקסי אחדות משמעותיים לחתונה שלך

 

טקס האחדות הוא רגע קסום בטקס הנישואין. טקס קדוש זה מסמל את ההצטרפות של שני מסעות נפרדים לתוך נתיב יחיד ומכבד את המחויבות הרוחנית של בני הזוג עושה. 

במשך עשרות שנים, את המכס ללכת בארה"ב היו מעורבים נרות הדלקת וערבוב צבעים שונים של חול. עם זאת, זוגות מודרניים רבים מחפשים דרכים שונות כדי להחדיר את יום החתונה שלהם עם נגיעות אישיות ולשים טוויסט ייחודי על המנהג המסורתי הזה היא הדרך המושלמת להשיג מטרה זו.

רעיונות אחדות

מ נטיעת עץ לשלוח משאלות השמים ללגום נקטר מתוק, אתה בטוח למצוא את טקס האחדות המושלם בפרופיל זה מקיף. כפי שאתה מסתכל על האפשרויות שלך, לשקול כמה טוב כל אחד נכנס עם האישיות שלך, המורשת התרבותית, אמונות דתיות מקום. כדי להמשיך ולהתאים אישית את החוויה, נא בטוח לעיין המאמרים הנלווים שמציעות נישואין האמרות, ציטוטים, קריאות ותפילות המשלימים כל נושא. 

מאחל לפנס

פנסים שמיים ליצור רגע חתונה מרהיב כמו שאתה ואת האורחים שלך לשלוח את רצונכם, ברכות, תפילות למסע משגשג דרך החיים כזוג נשוי עד השמים. השקת בלונים נייר מואר גם מייצג את עוזב את החיים הישנים שלך, כך שתוכל להתחיל אחד חדש. אלה שמים פנס נישואין sayings ו ציטוטים אהבה הם דרך יפה לחגוג את המשמעות של רגע קסום זה.

 

עץ הנישואין

שורשים חזקים, אריכות ימים וצמיחה מתמשכת להפוך את עץ אחדות החתונה מטאפורה מושלמת לנישואין. מסורת זו היא במהירות ללכוד את תשומת הלב של הכלות בארה"ב, אבל זוג צעיר ברחבי העולם - מגרמניה לסין להולנד - שתילים צמח להתחיל עץ המשפחה שלהם ולראות את האהבה שלהם לגדול.

ב עץ הנישואין, תמצא כמה עצות מועילות ליצירת טקס משמעותי וטוב, בחירת עצים hardy המסמלים נישואין ודרכים אתה יכול לחלוק את המסורת עם האורחים שלך. 

נעל באהבתך / 

לשים כמה פיתולים על הטקס המסורתית אהבה המנעול, המהווה מחווה רומנטית מפורסם באסיה ובאירופה. אתה יכול גם להשתמש אלה ציטוטים הקריאייטיב ואת הקריאות כדי לחגוג את טקס נעילת אהבה במהלך החגיגות החתונה שלך.

קשירת קשר האחדות

קשירת הידיים היא אחת המסורות הנישואין העתיקים ביותר עם וריאציות של הטקס מתורגל עתיק דרום אמריקה, הינדו, המזרח התיכון ותרבויות קלטי. זו היד הטקסי מחייבת עדיין מתורגל כמו זוגות מודרניים לחקור דרכים חדשות לקשור את הקשר הנישואין. חקור את האוסף הזה של קריאות handfasting, שירים, ציטוטים כדי למצוא את הדרך הטובה ביותר להסביר את המשמעות של ברכת הידיים.

חתונה אמריקאית חתונה

הטקס המסורתי המסורתי הזה מאמין כי הוא ברכה גדולה על הזוג הצעיר, המאחד אותם לנצח ומאתגר אותם לעבוד כצוות לשתות את שיקוי האהבה. הרחב את טקס זה אגרטל החתונה עם אלה תפילות, ציטוטים והצעות טקסיות.

 

לאס אראס Matrimoniales: נישואין אחדות מטבעות

כסמל של אמון, החתן לטינו מציעה כלותיו 13 מטבעות. הטקס מייצג גם את התחייבותם של בני הזוג לקיים את התחייבויותיהם הכספיים והרוחניים בנישואין. אתה יכול להשתמש אלה תפילות ואמרות לחגוג את טקס 13 נישואין מטבעות אחדות. 

תפילת חתונה

נחמה נינוחה, מחסה, נחמה, צעיף החתונה enfolds הזוג בהגנה אחד על השני. לעטוף את הנישואין שלך בנוחות עם אלה שמיכה חתונה תפילות וקריאות. 

זמן נישואין קפסולות

ללכוד את הקסם של יום החתונה שלך על ידי יצירת קפסולת זמן הנישואין כי תוכל לפתוח בזמן מסוים. אתה יכול להשתמש באוסף זה של אמרות לברך את תיבת החתונה שלך. 

קפיצה החתונה מטאטא

נישואין דורשים זינוק של אמונה.

פעולה זו כבר מיוצג באופן סמלי במשך מאות שנים ברחבי העולם באמצעות מטאטא לייצג את הזוג הטרי של התחלה חדשה בחיים. עיון באוסף של קריאות לחגוג את הקפיצה של בני הזוג של האמונה לתוך הנישואין. 

טקס תה: שקוע במסורת

ברוב תרבויות אסיה, טקס תה רשמי משחק תפקיד חשוב לחגוג את האירוסין ואת הכבוד למשפחות הכלה והחתן במהלך חגיגות החתונה. 

1,000 מנופי נייר

כלות יפניות מאחלות נישואים ארוכים על ידי קיפול של 1000 מנופים אוריגאמי נייר, סמל האולטימטיבי של יפן אהבה. זוגות מודרניים הופכים את העתקים מיניאטוריים אלה ליצירות אמנות מלכותיות המוצגות במהלך קבלת הפנים ובבית לאחר הטקס. 

אהבה היא מתוק כמו דבש

הדבש הוא סמל מתאים למתיקות של אהבה וחיים, הצוף המוזהב מילא תפקיד חשוב בטקסי אחדות הנישואין ברחבי העולם. בדוק את זה אוסף של אמרות מתוקות כדי להשלים טקס נישואים דבש. 

No Replies to "12 טקסי אחדות משמעותיים לחתונה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    79 − 76 =