הכרויות למשתתפים 101

הכרויות למשתתפים 101

האם אתה מופנם? האם אתה נהנה מבדידות ומחפש הזדמנויות להיות לבד? בעוד כמה מהפכנים ביישנים, ביישנית, ויש להם פחד לעסוק עם אנשים אחרים, ישנם סוגים אחרים של מופנמים אשר פשוט מרגיש עייף ועייף לאחר צורך לדבר קצת או להשתתף במפגשים חברתיים. ואם אתה מחשיב את עצמך מופנם, היכרויות יכול להיראות מאתגר, לא נוח, או אפילו מכריע.

למרבה המזל, יש חמש דרכים עיקריות כדי להפוך את היכרויות הרבה יותר קל ומהנה יותר, כך להיות מופנם אינו מונע ממך למצוא אהבה. 

1. תחשוב על מה שאתה רוצה על בן זוג פוטנציאלי

אם אתה מופנם, חשוב במיוחד לחשוב על מה שאתה מחפש שותף פוטנציאלי. מאז אתה לא אחד לחפש מצבים חברתיים או הזדמנויות ברשת, אתה צריך לעשות לעצמך טובה על ידי כבר לדעת איזה סוג של בחורה או בחור אתה מסתכל לפגוש ומה ערכים ומאפיינים חשובים לך. בדרך זו, אתה יכול תאריך עם כוונה להיות יותר בקשר עם העדיפויות שלך. על ידי ידיעת שלך חייב שיהיו ברשותך, אתה תהיה מסוגל יותר לבחור את היישום היכרויות הטוב ביותר כי יישור עם הצרכים שלך ואת הצרכים, ואת התאריכים שיש לך יהיה עם מישהו שמתאים את מה שאתה מחפש בן זוג ו מה חשוב לך. 

2. הגדר גבולות כדי למנוע את עצמך מלהיות מסומנת

כאשר אתה מופנם, חשוב גם להיות מסוגל להגדיר מגבלות על כמות התאריכים יש לך בשבוע (או אפילו לחודש).

אם אתה overextend עצמך ולשים את עצמך במצבים חברתיים יותר ממה שאתה נוח, התאריכים שאתה עושה יהיה הרבה פחות מהנה, ולכן פחות מוצלח. עם זאת, אם אתה שומר על לוח הזמנים שלך באופן עדיין מאפשר לך לילות ו הרבה זמן לעצמך, אז התאריכים שאתה הולך על לא נראה כל כך מייגע או ניקוז.

3. לצאת אזור הנוחות שלך כמו שאתה יכול

אם אתה מופנם מי באמת מעוניין היכרויות, אתה צריך לעשות את המיטב כדי לדחוף את עצמך קצת יותר מחוץ לאזור הנוחות שלך ממה שאתה רגיל לעשות. אמנם זה בהחלט לא אומר שאתה צריך לשים את עצמך במצבים כי הם לגמרי לא נוח לך, כגון להפוך את החיים של המפלגה, זה אומר שאתה צריך לעשות את עצמך יותר זמין כאשר אתה יוצא. למשל, במקום תמיד ללבוש אוזניות כאשר אתה קניות עבור מצרכים, למה לא לקחת אותם החוצה, כך שאחרים יכולים לפנות אליך? על ידי הגדרת מטרות קטנות לעצמך ולנסות כמיטב יכולתך כדי להשיג אותם, אתה יכול לעשות קפיצות במונחים של פתיחת עצמך עד מציאת אהבה אמיתית. 

4. הודעה ולדבר עם תאריכים לפני הפגישה

עבור מי מחשיב את עצמם introverts, דרך נוספת לעשות היכרויות יותר ידידותי למשתמש היא ליצור זיקה עם תאריך פוטנציאלי לפני הפגישה אותו או אותה באופן אישי. לוקח את הזמן כדי להכיר את האדם הזה יותר לפני הפגישה אותו או לה יכול להיות דרך מצוינת להפחית את הלחץ ואת החרדה של היכרויות, במיוחד אם המחשבה על הצורך לשבת עם זר ולהפוך את השיחה נשמע מפחיד או נורא.

על ידי לקיחת הזמן להודעה הלוך ושוב או אפילו לדבר עם התאריך שלך בטלפון, המפגש הראשון שלך פנים אל פנים לא ייראה כל כך לא נוח או מלחיץ שכן כבר היה לך קצת זמן כדי ללמוד וללמוד יותר על כל אַחֵר. 

5. לייצג את עצמך כמו Introvert

צעד מפתח נוסף עבור המפנים אשר מחפשים עד כה הוא להיות נאמן לעצמם ולתת לאחרים לדעת על נטיות מופנם שלהם. לדוגמה, אם אתה ממלא פרופיל היכרויות מקוון, אתה צריך לייצג את עצמך בצורה מדויקת ולאמץ את העובדה שאתה מחפש הזדמנויות לקרוא בהסתגרות או ליהנות רגעים של התבוננות פנימית ובידוד. בדרך זו, האדם שקורא את הפרופיל שלך ורוצה עד כה, סביר יותר להניח שהוא ישתף אנשים מסוגים אלה או ירצה לפגוש מישהו שיש לו אותם.

אבל אם אתה מייצג את עצמך בצורה מופרזת, אתה misinforming אחרים ולהפוך את זה יותר קשה לך לפגוש מישהו עם מי אתה באמת להכות אותו. 

No Replies to "הכרויות למשתתפים 101"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 − = 40