10 Online כללים היכרויות אתה רוצה לדעת

10 Online כללים היכרויות אתה רוצה לדעת

אלא אם כן אתה עובד בסביבה של גברים לגמרי - למשל, משרד של אורולוגים, מסלול מרוצים של NASCAR, או בית בשר - ביתך - המסע שלך לפגוש גבר ייקח אותך לאינטרנט. החדשות הטובות הן כי תמצא אלפי אלפים של בחורים באינטרנט, כל trolling עבור תאריכים. מצד שני, להיות מוכנים לבלות שעות על גבי שעות ללמוד איך למיין את החיטה מן המוץ. הנה קורס מזורז על dos ו don'ts של cyberdating.

להיות ישר עם הפרופיל שלך

לַעֲשׂוֹת לכתוב תמונה האחרונה, ולכתוב תיאור כנה של עצמך. אחד החברים שלנו הבריק על תמונה של מודל יפה, בלונדינית, לבוש לבושי. בציפייה למראה של קמרון דיאז, הוא נדהם לפגוש אישה שחולה בשמנת חולנית במו-מו. הוא השליך שלוש יריות של טקילה וברח. מאידך גיסא, יצאנו עם אנשים שחשו הקלה ושמחה, שפשוט נראינו כמו התמונות שלנו. (ותאמינו לנו, אנחנו לא קמרון.) הם היו אסירי תודה על מנת להישאר דרך קרם ברולה.

לא נאיבי להניח כי התמונה שלו היא מעודכנת ומדויקת כמו שלך. קיבלנו פגישה עם בחור שראשו נראה אנושי לחלוטין, אפילו נורמלי. בבשר, הוא יכול היה לעבור לדרקולה, בפה מלא ניבים רקובים, חומים, חדים. לעולם אל תזלזלו בעוצמה של פוטושופ.

למד את הלינגו

לַעֲשׂוֹת ללמוד את השפה של פרופילים היכרויות. לדוגמה:

 • הוא מתאר את עצמו כ"מתנשא".
  תרגום: שמנמן.
 • הוא כותב: "נאמר לי שאני יפה מאוד".
  תרגום: על ידי אמו.
 • הוא "סגן נשיא בכיר לתכנון אסטרטגי לתאגיד מרכזי".
  תרגום: הוא עצמאי באיזה עסק קוקאמי, שבסיסה במרתף.

לא נקלטים על ידי קווים נדושים, מתוסכלים, כמו "מבט לקלקל את הגברת החלומות שלי עם פרחים וארוחות ערב לאור נרות." והיזהר מזרים מושלמים שמבטיחים "להתכרבל אתך מול האח" וליהנות שקיעה מטייל על החוף. "החבר 'ה האלה יש דבר אחד על דעתם.

בגלל זה הם לקחו קורס על מה נשים רוצה לשמוע 101.

לַעֲשׂוֹת לצחצח את המתמטיקה אם הוא נשמע טוב מכדי להיות אמיתי:

 • סוחט שלושה סנטימטרים מגובהו.
 • משקלו כפול.
 • לחצות את ההכנסה שלו.
 • הוסף עשור לגילו.

תסתכל על יותר תמונות

לא בחר את התאריכים שלך על סמך תמונות. כל זה קל מדי לגלול דרך פרופילי אינטרנט, בחירת בראד פיט נראה- alikes ו לעקוף את השאר. זכור, גברים אמיתיים לאבד את השיער שלהם לגדל ידיות אהבה, אבל אם אתה פגש אותם באופן אישי, אתה פשוט עלול למצוא אותם מקסים. חוץ מזה, אם אתה דומה לנו, את בטח לא נראית כמו אנג'לינה.

העברת השיחה לטלפון

לַעֲשׂוֹת להעביר את השיחה יחד דוא"ל אל הטלפון הנייד. יש אנשים שהם סופרים גדולים - או אפילו יש להם רוח רפאים לחבר. בצ'אט טלפוני, תקבל תחושה טובה יותר אם הדמויות שלך לוחצות. בנוסף תוכלו לגלות אם יש לו אפילו אישיות. הערה: זה סימן רע אם, במהלך המונולוג שלו על התנופה גולף, אתה בודק את השעון שלך מתפלל כי אתה מאבד את האות שלך.

שמרי על עצמך

לא לחשוף היכן אתה גר או לעניין זה, כל מידע אישי שיכול להוביל לכתובת שלך, כגון מספר הטלפון בבית שלך, שם משפחה או כתובת דוא"ל הכוללת את שם המשפחה שלך.

בעוד שרוב האנשים באינטרנט הם פשוט נורמליים כמוך, אתה לא רוצה חניבעל לקטר מצלצל את פעמון הדלת שלך, גם אם הוא נושא קופסה של שוקולד Godiva. וגם אם הם כמהין.

לַעֲשׂוֹת לקחת דברים לאט, אם כי הכימיה עשויה להיות מגנטית. לסדר אותו במקום ציבורי עבור התאריכים הראשונים. כשאתם יודעים עליו יותר, הוא יכול לאסוף אתכם ולזרוק אתכם הביתה, אבל אל תזמינו אותו עדיין - גם אם הוא מתחנן שהוא צריך להשתמש בדחיפות בחדר האמבטיה שלכם. החבר שלנו נפל על התחבולה הזאת בפגישה ראשונה, וכשהיא הושיטה את ידה בזמן שיצא, פתאום הוא נשק לה בצרפתית, מתנודד על פניה. יאם.

השאר ממוקד

לא מתנהג כמו ילד בחנות ממתקים עם פיתויים מקוונים. אם פגשת בחור נחמד, כנה, ואתה נתקל זמן טוב היכרויות אותו, לא לטוס למחשב שלך השני אתה מקבל הביתה לפלרטט עם תריסר מחזרים מפתה חדש.

באינטרנט, זה קל לקבל מוסחת על ידי smorgasbord של החבר 'ה חלקלק רק כדי לאבד את המראה של מי יכול להיות רק מר..

No Replies to "10 Online כללים היכרויות אתה רוצה לדעת"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  80 + = 81