10 דרכים לבלות את הזמנים שלך כמו Nester ריקה

10 דרכים לבלות את הזמנים שלך כמו Nester ריקה

קשה כמו להיפרד לשלום מהילדים שלנו ולעבור לשלב הקן הריק של החיים, יש חדשות טובות. "זה התור שלך עכשיו", אומר מרגו וודאקר, ממחברי הספר אני גם אתגעגע אליך: המדריך לקולג' להורים ולסטודנטים. "תתערב במשהו שרצית לעשות, ולפעמים לא היה לך מספיק זמן לעשות, לחזור לבית הספר, לקחת שיעור, לשחק ספורט, להצטרף למועדון בריאות או לקחת תחביב".

אז לשלוף את הרשימה שלך - אין ספק שיש לך אחד, גם אם הוא קיים רק בדמיון שלך - ולבחור משהו. רשימת הקן הריקה של ז'אן אוופמות, המופיעה באנתולוגיה "כתוב על הריק: הורים חושפים את ההיפך, את החיסרון ואת כל מה שביניהם כאשר ילדים עוזבים את הקן", כולל לימוד היפ הופ, ליטוש הספרדי שלה, מנסה בכיתה אמנותית, מבקר במוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק ולומד לרקוד מוט.

בעוד כמה הורים בשמחה לקדם את הקן הריק שלהם בזרועות פתוחות, אחרים עשויים להיות קשה יותר בהתאמת. לא משנה איך אתה מרגיש, אתה צפוי למצוא את עצמך עם יותר זמן פנוי ממה שהיה לך במשך 20 השנים האחרונות או כך, אז מה אתה צריך לעשות עם זה?

10 דרכים לבלות את הזמן שלך כמו Nester ריק

 1. קח שיעורי ריקודים. למד כיצד טנגו, סלסה, ריקוד קו או ריקוד סלוניים. יהיה לך כיף, לקבל תרגיל נהדר ולהיות מסוגל להפתיע את כולם עם המהלכים שלך במסיבה הבאה.
 1. קח ספורט. אולי יש לך תמיד רצה לנסות מים פולו, הוקי קרח, גידור או קיקבוקסינג. אולי אתה רוצה לקבל reququainted עם ספורט אתה גדל לשחק. עכשיו זה הזמן המושלם כדי לנצל את הצד האתלטי שלך. למבוגרים מבוגרים rec ב kickball, כדור wiffle, ספורט אחרים הופכים פופולריים מאוד והם צצים ערים ברחבי הארץ.
 1. ללמוד שפה חדשה. לרענן על מיומנויות שפה זרה ייתכן שכבר יש או ללמוד אחד חדש לגמרי. ואז לחשוב על השימוש שלך אוצר המילים האיטלקי החדש במקום כמו רומא!
 2. קבל מוסיקלי. להחיות את פסנתר תעוזה או לקחת מכשיר מוסיקלי חדש. קח כמה שיעורי ג'אז או הצטרף להקת רוק. יש הרבה תוכניות למבוגרים אד ובתי ספר למוסיקה המסייעים לארגן תלמידים להרכבים, או שאתה יכול לגייס חברים להרכב המוסך שלך.
 3. לחזור לבית הספר. סוף סוף לקבל את תואר שני או לקחת קצת אמנות או שיעורי הסרט הערכה בכיתה בבית המכללה הקהילה המקומית או באמצעות הבוגר ed.
 4. הפוך להיות cinephile. חקור ז'אנר סרט חדש או להתחיל קבוצת דיון הסרט - כך הרבה פחות שיעורי בית מאשר מועדון הספר! השתמש ב- Netflix כדי לארח את פסטיבל הקולנוע שלך או להתנדב בפסטיבל סרטים מקומי.
 5. תאריך בן הזוג שלך. עכשיו, כי הילדים הם בעצמם, לחזור על קשר עם השותף שלך. לכי על תאריכים, ללמוד אחד על השני ולזכור איך החיים היו לפני שהילדים הגיעו.
 6. קבל בחוץ. ללכת קמפינג, לטייל או להתנדב בשמירת טבע בקרבת מקום.
 7. לְהִתְנַדֵב. אתה כנראה ביליתי מאות של שעות לעזור בבית הספר של הילד שלך לאורך השנים. עכשיו להקדיש את הזמן שלך לכל הגורמים הגדולים בקהילה שלך: הספרייה המקומית, קבוצה אזרחית, החברה ההיסטורית, מוזיאון או אמנות הארגון.
 1. לִנְסוֹעַ. עכשיו, כי אתה לא צריך לחופשה אך ורק בקיץ, אתה יכול לנצל את מחוץ לעונה כרטיסי טיסה ושיעורי המלון.

No Replies to "10 דרכים לבלות את הזמנים שלך כמו Nester ריקה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 9 = 1