10 עצות לסבים לעתיד

10 עצות לסבים לעתיד

הקריירה שלך כמו סבא מתחיל עוד לפני הנכד שלך נולד. מהרגע שבו אתה מקבל את החדשות הטובות, הפעולות שלך ואת התגובות משנה. עשר עצות אלה עבור סבים-לעתיד יהיה להרוויח לך את הכרת התודה של ההורים לעתיד ולעשות מעבר חלק יותר לכל. רק להיות מודעים - אתה תהיה בתקופה של הסתגלות גם כן.

 1. חיוך כאשר אתה מקבל את החדשות. כאשר ההורים ההם לשתף את החדשות הטובות איתך, לפעול מרוצה, גם אם אתה מודאג לגבי נושאים כגון כספים. הקפד לשאול לפני לספר למישהו אחר, ולתת ההורים להיות אלה לספר חברים קרובים וקרובי משפחה. אם בני הזוג היו רוצים לחכות קצת לפני שהכריזו על החדשות לאחרים, כיבדו את רצונם ולא סיפרו את סודם.
 1. שיעשו את זה בדרך שלהם. לא ניתן להזמין סבתא לחדר הלידה. ההורים החדשים עשויים גם לבחור לא לקבל מבקרים בבית החולים. לא משנה איך אתה מרגיש לגבי הבחירות שלהם, לא שאלה אותם. היחסים העתידיים שלך עם הילד שלך ועם הנכד שלך עשויים להיות תלויים בהיותך תומך בהחלטות שלהם. הזמן שלך להתחבר עם הנכד שלך יבוא.
 2. להדגיש את החיוב. ספר סיפורים מצחיקים ומתוקים על החוויות שלך עם התינוקות שלך. הסיפורים על ילדותו שלו בוודאי יעניינו במיוחד את ההורה הצפוי. לעולם אל תספר סיפורי זוועה על חוויות הלידה שלך.
 3. להיות הבנה של אמא לעתיד. אמהות לעתיד מתמקדות לעיתים קרובות במה שקורה בגופן ובחייהן. אם הבת או הכלה שלך נראה מעוניין בפעילויות שלך ואת המחשבות, לקבל את זה כי זהו שלב טבעי. היא תחזור להתעניין בעולם הרחב מתישהו אחרי שהיא יולדת. לאחר הלידה, להיות ערני סימנים של דיכאון לאחר לידה או כל עצב מתמשך.
 1. עבור קל על קניות. קניית התינוק היא כיף, אבל לתת מתנות יש מלכודות שלה. להרים כמה דברים קלים ולאמוד את התגובה. כמה הורים צפויים מברכים את כל התרומות; אחרים מעדיפים לעשות את רוב הבחירות על בגדים וציוד עצמם. אם יש הולך להתקלח התינוק, לעבוד עם ההורים כדי לעשות את זה כיף ומצליח.
 1. לחדול על החלטות מרכזיות. אל תעשה שינויים דרמטיים בחיים שלך לקראת היותך סבא. אל תפסיק את העבודה שלך או מתכנן לעבור עד שתראה כמה אתה הולך להיות צורך רצה בחיים של הנכד שלך. אין להסכים לספק טיפול בילדים במשרה מלאה מבלי לשקול את ההחלטה בזהירות.
 2. האם לעזור, אבל לא להגזים. במיוחד בסוף ההריון, מיד לאחר הלידה, ההורים החדשים יזדקקו לסיוע כלשהו, ​​אך לא יעשו יותר מדי. האם או האב שבאים לביקור ומתעקשים לעבוד כל הזמן שולחים מסר להורים המצפים שהם לא יכולים לטפל בצרכים שלהם.
 3. לשים ספקות לגבי בן הזוג בהמתנה. אם יש לך חששות לגבי בן או בן של בתך, נסה להתגבר עליהם. אותו אדם עומד להיות הורה של הנכד שלך. תן לבן הזוג הזדמנות להוכיח את הכדאיות שלו בתפקיד החדש הזה.
 4. להיות מוכן לשתף. זכור כי ברוב המשפחות יש קבוצה נוספת של סבים (ולפעמים שניים או שלושה סטים!). אם לא היית חברותית עם המשפחה השנייה, ייתכן שתרצה לתכנן אירוע חברתי כדי להכיר אותם טוב יותר לפני שהתינוק החדש מגיע. השתמש בדיפלומטיה בטיפול בסכסוכים אפשריים על שמות הסבים. לתקשר עם סבים אחרים כדי לתאם ביקורים. קצת תכנון ודיון לפני הלידה ישמור את ההורים החדשים מלהיות מוצף עם סבא וסבתא מיד לאחר הלידה.
 1. לעשות שלום עם לשעבר שלך. אם אתה מתגרש מאבא או מאמא של הילד שלך, ייתכן שיהיה עליך להתכונן לחלוק כבוד עם האקס שלך. מצב זה יכול להיות דייקלי יכול ללכת בצורה חלקה אם אתה מתכנן מראש ולהכין את עצמך נפשית. אתה כנראה צריך להיות זה בנוכחות של זה על מקרים כגון יום ההולדת של הנכד, אז למה לא להתחיל להיות לבביים לפני הלידה? כנ"ל לגבי בעיות משפחה מעורבב אחרים.

No Replies to "10 עצות לסבים לעתיד"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  44 − = 39