10 דברים שאבא צריך לעשות כאשר הבת שלו מתבגרת | insightyv.com

10 דברים שאבא צריך לעשות כאשר הבת שלו מתבגרת

10 דברים שאבא צריך לעשות כאשר הבת שלו מתבגרת

“אבא, אני בהיריון”. מילים אלה יכולות להיות שני דברים שונים מאוד לאב, בהתאם לנסיבות. כאשר הבת שלך נשואה ועל מערכת יחסים מחויבת, זה יכול להיות מוסיקה לאוזניים שלך. אחרי הכל, מה עדיף מאשר להיות סבא? אבל אם הבת שלך לא נשואה בגיל העשרה בהריון, מילים אלה יכול להיות רק את ההפך השפעה.

אתה עלול להרגיש כועס, נבגד, נבוך, מבולבל, מוכן להרוג את החבר שלה, הדגיש מבחינה כלכלית ועוד.

ובכל זאת, כמו הרגשות שלך מגניב ואתה הופך להיות יותר רציונלי, וכפי שאתה מכיר את המציאות החדשה המשפחתית שלך פונה, אתה גם יודע שאתה צריך לעבור את הרגשות למצוא את השלום ואת הכיוון של הבת שלך ואת המשפחה שלך.

אז, מה אבא צריך לעשות כדי להתגבר על הרגשות ואת העזרה הטובה ביותר לבתו אולי את הזמן הקשה ביותר בחייה?

להיות פתוח לעזרה. למידה כי הבת שלך נכנסה להריון בהחלט יכול להיות חוויה מדהימה. אולי היית עיוורת לגמרי, בלי לדעת שהיא אפילו פעילה מינית. או אולי ידעת כל הזמן, אבל היית משוכנע שהיא מתאמנת על מין בטוח. בהתחשב באופי של המצב, זה יכול באמת לעזור לדבר עם מישהו שעבר את זה או לבקר עם הכמורה שלך או יועץ המשפחה כדי לעזור לך למיין את הרגשות שלך ואת החששות.

זכרו שזה טראומטי עבורה ואחרות. להגיד להורים שהיא בהריון צריך להיות על הדבר הגרוע ביותר נערה בגיל העשרה יכול לעבור.

הבת של אבא אחד שאני מכירה כתבה לו ולאמה פתק ואחר כך עזבה לסוף השבוע עם כמה חברות. לא משנה כמה טוב היחסים שלנו עם הבת שלנו, רק ללמוד שהיא בהריון ואת הצורך לספר להורים שלה נראה בלתי אפשרי לה. להיות אמפתית ככל שתוכל ולהפגין שוב ושוב את אהבתך אליה.

שמור על תקשורת ואהבה זורמת. אתה צריך להימנע מלהיכנס למשחק להאשים ובוודאי להתגבר על כל בושה או מבוכה. קבל ואהב את הבת שלך עבור מי שהיא, ולהיות רגיש למה שהיא עוברת. הימנעות משיפוט ועיסוקים פתוחים לגבי המצב יבנו אמון ויעזרו לכם, לבתכם ולאמה באמצעות האתגר המשפחתי הזה.

תן לה מוצא בטוח לחלוק את רגשותיה.  הבת שלך תמשיך להתמודד עם רגשות סותרים במהלך ההריון שלה רגשות אלה רק יהיה מוגבר עם שינויים הורמונליים כי הם בחנות לה. ככל שאתה ואמה עשויים להזדקק לייעוץ כלשהו, ​​גם הבת שלך תזדקק לייעוץ ולייעוץ חיצוניים. אל תנסה לנעול אותה הרחק מאלה שעשויים לעזור. קח אותה יועצת המשפחה או לקבל אותה מעורבים בקבוצת תמיכה הריון, כך שהיא יכולה לבטא את עצמה ללא פחד של בושה או שיפוט.

לחפש את הבריאות. חשוב כי הבת שלך נפגש עם גינקולוג בהקדם האפשרי. אמנם, זה כנראה התפקיד של אמה כדי לקבל אותה שם, אבל העידוד שלך יעזור. היא צריכה לקבל ייעוץ רפואי טוב על ההריון והיא תצטרך להיבדק עבור מחלות המועברות במגע מיני מוקדם בהריון שלה.

חקור חלופות בזהירות ובאובייקטיביות. בהתאם להגדיר את הערך שלך ואת זה של הבת שלך ושל אמה, כמה אפשרויות אולי נראה ברור ואחרים פחות. יש בעצם שלוש אפשרויות עבור הבת שלך, עם כמה וריאציות על הנושא. אלה הפלות, מניחים את התינוק לאימוץ, או לשמור ולהרים את התינוק. לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות, ועבור ערכים מוסריים רבים עשויים למנוע אפשרות אחת לפחות. אבל ודא שאתה יודע את כל האפשרויות ולחשוב היטב על התוצאות. כנסיות רבות וקהילות מציעים שירותי ייעוץ הריון; זה יהיה זמן טוב לחפש את זה לעזור בהערכת חלופות ובחירת כיוון. מילה אחת של זהירות: אולי יש לך תחושה חזקה כי אפשרות זו או אחרת תהיה הטובה ביותר. נסו להימנע מלחץ על בתכם לבחירה זו או אחרת; היא עשויה להגיב ללחץ על ידי מורדים ולעשות בחירה גרועה.

התמקדות אפשרויות ותוצאות היא הדרך הטובה ביותר לעזור לה לעשות את ההחלטה הנכונה בשבילה.

הכן את הבת שלך על השינויים הפיזיים והרגשיים קדימה. הריון הוא דבר קשה תחת כל הנסיבות, ולהיות נער בהריון רק מוסיף את הבעיות. לעזור לה להבין למה לצפות במהלך ההריון ואחרי. לדוגמה, לעזור לה להבין איך הגוף שלה ישתנה במהלך ההריון ומה לצפות בכל שלב. לפעמים בנות בגיל העשרה יש נוף רומנטי ולא מציאותי של הריון וגידול ילדים. תן לה מנה ליברלית של מציאות.

להבין היכן הדברים עם האב. אדם שעזר הבת שלך להיכנס להריון יש תפקיד לשחק גם כן. אם הוא יציב ואחראי, ויהיה בעל ואב טוב, הנישואים עשויים להיות אופציה. אם הבת והתינוקת שלך יהיו בסיכון לאלימות או התעללות במערכת יחסים כזו, כדאי לעודד לנתק את היחסים. האב הצעיר, לכל הפחות, יהיה בעל אחריות כספית וייתכן שיהיה בעל זכויות משפטיות כפי שהוא נוגע לתינוק, אלא אם כן הוא בוחר לסיים אותן. אתה צריך לדעת את עמדתו דברים ייתכן שיהיה צורך לחפש ייעוץ משפטי בהגדרת היחסים מתמשך.

שמור אותה בבית הספר. הסטטיסטיקה מראה כי 70% מכלל בני הנוער בהריון לא לסיים את בית הספר התיכון ואפילו פחות ללכת על החינוך העל-תיכוני. אפילו עם הסיכויים האלה, מנסה לשמור על הבת שלך בבית הספר שווה את המאמץ. אם תיכון מסורתי הוא לא אופציה משום מה, לשקול קורסים מקוונים או חינוך בבית.

עזרו לה להישאר בריאים. תזונה נכונה, מנוחה מספקת, הימנעות התנהגויות מזיקות כמו שימוש טבק, התמכרות לסמים או התנהגויות מיניות מסוכן כל חשוב לבריאותה של התינוק. לקחת חלק פעיל בבריאותה.

קשה לדמיין נסיבות מאתגרות יותר עבור כל המעורבים בהריון בגיל העשרה. במהירות לשים בצד את הרגשות שלך, לעזור לה למיין את האפשרויות שלה ובחירת הטוב ביותר נע קדימה, והתיישבות בעדינות לתוך המציאות החדשה תעשה את הטוב ביותר של מצב קשה עבור כל הנוגעים בדבר.

No Replies to "10 דברים שאבא צריך לעשות כאשר הבת שלו מתבגרת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − 26 =