10 סופר רעיונות יצירתיים השלישי תאריך | insightyv.com

10 סופר רעיונות יצירתיים השלישי תאריך

10 סופר רעיונות יצירתיים השלישי תאריך

התאריכים השלישי הם כיף, מרגש ומלא תככים. אתה ואת התאריך הם רק להכיר אחד את השני והם בונים זיקה, וזה הזדמנות מושלמת עבור שניכם לעשות משהו יוצא דופן. אז במקום את ארוחת הערב הישנה ואת שגרת הסרט תאריך, אלה 10 תאריך רעיונות השלישי לא רק לעזור לך לברר פרטים נוספים על תאריך שלך כדי לראות אם אתה באמת לוחץ, אבל גם יאפשר לך ליהנות בתהליך.

1. קח יחד בישול בכיתה.

אם אתם מחפשים רעיון תאריך שלישי זה באמת מחוץ לקופסה, כותרת למטבח יכול להיות דרך מצוינת לערבב את הדברים. אתה והתאריך שלך יכולים להירשם לשיעור בישול מקומי וללמוד מתכון חדש כאשר אתם לומדים יותר על זה.

2. לשיר קריוקי.

עוד רעיון offbeat השלישי תאריך הוא ראש לבר קריוקי לשיר את הלב שלך אל מי יכול יום אחד ללכוד את הלב שלך. ואם אתה יכול לבצע מנגינה או לא, אתה ואת התאריך שלך יוכל לראות רק כמה טוב לך להרמוני כמו זוג. אתה יכול אפילו לבקש לשיר דואט יחד!

3. ללכת למוזיאון.

אם אתם מחפשים רעיון תאריך עם טוויסט חינוכי, ביקור במוזיאון הוא אופציה נהדרת. עם כל כך הרבה סוגים שונים של מוזיאונים לבחירה, אתה והשותף שלך לא יכול רק לגלות עובדות כיף כמו שאתה הולך דרך תערוכות, אבל אתה יכול לגלות יותר על זה גם כן.

4. התנדבות.

עבור אלה שמחפשים רעיון תאריך שלישי שיכול לעשות השפעה חיובית לאורך זמן בכל הכבוד, אז ההתנדבות היא הדרך ללכת. ואם אתה נרשם להפעלה / הליכה באזור שלך, ראש למקלט בעל חיים מקומי או לבלות את הבוקר המשרתים מזון במוסד צדקה, יש הרבה סיבות שונות וראויים באזור שלך שיכולים לאפשר לך לעשות קצת טוב כמו אתה מכיר אחד את השני.

5. עבור לאירוע ספורטיבי.

אם אתם מחפשים רעיון תאריך שלישי כי יהיה לדפוק את זה מתוך הפארק, כותרת לאירוע ספורטיבי באזור שלך היא שיחה מצוינת. לא רק אתה תקבל כדי ללמוד עוד על התאריך שלך כפי שאתה לעודד על הצוות שלך, אבל אנרגיה גבוהה הסביבה יכולה לעזור לך לראות צד אופטימי של אחד את השני, כמו גם. 

6. ראש לטעם יין.

אם אתם מחפשים רעיון התאריך השלישי כי ישאיר אותך גם במצב רוח מרומם, ואז הולך טעימות יין הוא אופציה נהדרת. ואם אתה מעדיף פינו נואר, קברנה סוביניון או יותר אוהד מרלו, הולך טעימות יין יכול לתת לך טעימה של איך זה יהיה אם היית זוג. בנוסף, תוכל אפילו לדעת מה יין להזמין בתאריך מספר ארבע!

7. בקר בפארק שעשועים.

עוד רעיון תאריך השלישי זה מרגש בכל דרך היא הראש לפארק שעשועים באזור שלך. לא רק אתה יכול ליהנות רוכב שונים יחד ותמיד יש מישהו לשוחח עם בתור, אבל אתה יכול אפילו לנסות לזכות בבעלי חיים ממולאים, כובעים ופרסים שונים על דוכנים שונים. זכור, את הפרס הגדול ביותר של כל הלב שלך!

8. לתכנן פיקניק.

עוד רעיון יצירתי השלישי הוא לתכנן פיקניק יחד בפארק. ואם אתה מתכנן potluck או לאסוף מזון ממסעדה בדרכך לפארק, רעיון זה תאריך הוא ארוז עם כיף כמו שאתה והשותף שלך ליהנות מארוחה יחד בצורה יוצאת דופן.

 

9. קח שיעור התעמלות.

אם אתם מחפשים תאריך שלישית זה יהיה לקבל את הלב שלך שאיבה בכל הכבוד, ואז ההרשמה לשיעור התרגיל יחד הוא הצעד הנכון בשבילך. ואם אתה מכה את הספין, יוגה או פילאטיס מושב, שריפת קלוריות אחד עם השני יכול לעזור לך להבין אם יש חום בין שניכם.

10. ללכת למועדון הקומדיה.

עבור אלה שמחפשים רעיון תאריך שלישי זה מובטח לשים חיוך על שני הפרצופים שלך, הולך למועדון הקומדיה הוא לא בדיחה. לא רק אתה ואת התאריך שלך להגיע לבלות זמן צוחק יחד, אבל זה סוג של אירוע יוצר את ההזדמנות המושלמת לפתח בדיחות שלך בעתיד כי רק שניכם תבינו ולהעריך. האם אתה מוכן לצחוק?

No Replies to "10 סופר רעיונות יצירתיים השלישי תאריך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 19 = 23