אחת ההורים הכרויות: 10 מקומות לפגוש הורים יחיד

יחיד dad and daughter at the park

מייק קמפ / גטי

אחת התלונות הגדולות שנשמעו מאמהות ואבות חד הוריות היא: "איפה אני פוגשת הורים יחידים אחרים?" עם 13.7 מיליון הורים חד-הוריים שגדלו ילדים בארה"ב, זה לא שאתה ההורה היחיד היחיד שגדל ילדים סולו בעיר שלך. סביר יותר, כי אתה - כמו רוב ההורים יחיד - הם עסוקים מאוד עסוק. אז אם אתה מעוניין לצאת עם אמא או אבא יחיד, להתחיל לשלם קצת תשומת לב נוספת בפעם הבאה שאתה מבקר אחד מאותם 10 מקומות לפגוש הורים בודדים:

הפארק המקומי שלך או מגרש משחקים

אחת הדרכים הטובות ביותר לפגוש הורים בודדים היא בזמן שאתה בחוץ עם הילדים שלך. לא בגלל שהם עושים לך יותר אטרקטיבי, אבל בגלל שאתה יותר סביר העצמי האמיתי שלך כאשר אתה נהנה עם אותם. אז בפעם הבאה שאתה ראש לפארק או מגרש משחקים עם הילדים שלך, לעשות מאמץ נוסף כדי להיות ידידותי ופתוח לאלו הסובבים אותך. רוב הסיכויים, יהיו עוד אמהות ואבות בודדים שם גם, נהנה כמה רגעים עם הילדים שלהם. להציג את עצמך ולקחת אותו משם!

02
מתוך 10

חדר הכושר

לִפְגוֹשׁ singles at the gym

פרדראג ווקוביץ '/ גטי

ללכת לחדר הכושר יכול להיות משהו שאתה עושה כדי לטפל בעצמך, אבל זה גם מקום נהדר לפגוש הורים בודדים עם או בלי ילדים נגרר. אבל, שוב, למעשה פְּגִישָׁה אנשים בחדר הכושר ידרוש ממך להיות ידידותי ופתוח, גם אם אתה באמת שם להתאמן! אז שקול להוריד את האוזניות ולפוצץ שיחה בפעם הבאה שתהיה שם.

03
מתוך 10

קבוצות

אַבָּא at a mom's group

תמונה 7 מתוך: Fabrice LEROUGE / Getty Images

אם יש לך ילדים צעירים, שקול להצטרף למשחקים באזור שלך. זוהי דרך מצוינת לעודד סוציאליזציה עבור הילדים שלך - ועל עצמך. זה נכון שאתה לא יכול לפגוש הרבה אבות בודדים ב playgroup, אבל כל מי שאתה פוגש בטוח יש חברים, כמה מהם יהיו הורים חד הוריים. אז זה מקור של כיף intergenerational יכול לעזור לך לפגוש הורים בודדים, גם אם הקבוצה קטנה או עונה רק פעם בחודש.

04
מתוך 10

אירועי בית ספר

לִפְגוֹשׁ parents at a school event

סטיב Debenport / Getty תמונות

אתה כנראה מוקף הורים בודדים בבית הספר של הילדים שלך, גם אם לא פגשת אותם עדיין. אז כדי להפוך את הצבע של השתתפות באירועים בבית הספר, כמו PTA פגישות, בחזרה לבית הספר, ואת ההורים, מורה כנסים. בזמן שאתה שם, להציג את עצמך ולהכיר את ההורים האחרים בחדר (או מחכה במסדרון). כן, זה ירגיש כאילו אתה בחזרה לבית הספר, אבל אתה יכול פשוט לפגוש חבר חדש ... או יותר.

05
מתוך 10

אירועים קהילתיים

אַבָּא at amusement park selecting prize for daughter

פיטר מילר / גטי

שימו לב לעיתון הקהילתי של העיר שלכם לאירועים הקרובים, כמו קונצרטים חופשיים, שווקים של חקלאים, קרנבלים וחגיגות. כל אירוע מציג הזדמנות חדשה לפגוש הורים בודדים באזור שלך - מבלי לשנות את לוח הזמנים או לקחת זמן מהילדים שלך.

06
מתוך 10

כיתות קהילתיות

לִפְגוֹשׁ Single Parents at Yoga

דגל ווטרס / גטי

הירשם לשיעור קהילה, עם או בלי הילדים שלך. לדוגמה, בית הספר הקהילתי המקומי שלך או הספרייה עשויים להציע שיעורים ביוגה, בישול, אמנות, כתיבה, תיקון רכב, שיפוץ ביתי או אפילו שיעורי הורות. אלה מציעים הזדמנות מצוינת לפגוש הורים בודדים המתגוררים או ליד העיר שלך, כמו גם.

07
מתוך 10

עֲבוֹדָה

שַׂמֵחַ young woman high fiving with colleague in office

תמונות של Westend61 / Getty

אתה לא יכול לחשוב על עבודה כמו 'להרים' נקודה, אבל אתה כנראה כבר עובד עם כמה הורים בודדים, אם לא יותר. נסה להכות שיחה בארוחת צהריים או אפילו לארגן טיול חד הוריות. אתה תהיה עוזר לפתח חברויות בין המשרד תוך גם זמן טוב ופגישה אחרים אמהות יחיד ואבות.

08
מתוך 10

קבוצת תמיכה חד הורית

לִפְגוֹשׁ Single Parents at Support Group

טום מרטון / גטי

הצטרפות לקבוצת תמיכה חד הורית היא דרך נהדרת נוספת לפגוש אמהות חד הוריות ואבות. חפש רישום מקוון או בעיתון המקומי שלך, או לבדוק את לוחות המודעות של הקהילה בבית הקפה המקומי שלך. ואם אתה מתקשה למצוא אחד, נסה להתחיל קבוצת תמיכה של הורה יחיד משלך.

09
מתוך 10

באינטרנט

אִשָׁה using laptop at night

טים רוברטס / גטי

אתרי היכרויות באינטרנט הם דרך נוספת לפגוש הורים בודדים. רק להיות בטוח לנקוט אמצעי זהירות נוספים, כמו לא נותן את כתובת הבית או מספר הטלפון שלך עד שאתה מרגיש בנוח עם מישהו שאתה פוגש באינטרנט.

10
מתוך 10

צדדים וארגונים חברתיים

צוחק group of friends eating dinner on deck

תומאס ברוויק / גטי

לבסוף, מעגל החברים שלך מציע דרך מפתח נוספת לפגוש הורים בודדים. אז בפעם הבאה שאתה מוזמן למסיבת חג או באש בחצר האחורית, לך! ובעוד אתה שם, להציג את עצמך ולהכיר את החברים של החברים שלך. רוב הסיכויים, יהיו אמהות ואבות יחיד ביניהם.

No Replies to "אחת ההורים הכרויות: 10 מקומות לפגוש הורים יחיד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 6