10 שיחות חשובות אתה צריך להיות עם הילד שלך

10 שיחות חשובות אתה צריך להיות עם הילד שלך

עם כל המאבקים ההורות אתה בפנים, זה קל לקבל שקוע למטה בתפקיד היומיומי של להיות אמא או אבא, להחמיץ שיחות מכריעות עם הילד שלך. קבל את הילדים שלך להקשיב יש אלה 10 שיחות העליון עם הילדים שלך.

פשוט שאל: מה שלומך?

דיברת, באמת דיברת, עם הילד שלך בזמן האחרון? בטח, אתה שואל איך היום שלהם בבית הספר היה אבל אתה נותן לו 100% של תשומת הלב שלך?

שאל איך הוא עושה, לא רק בבית הספר, אלא איך הוא עושה בכלל. אתה תמצא לעתים קרובות, ברגע שאתה נותן לילדך את הרצפה כדי לדבר על מה הוא על דעתו, הוא פותח על הרבה דברים שאתה לא מצפה. שיחות על שום דבר בפרט היא דרך מצוינת לעזור לילד שלך ללמוד איך לבטא את רגשותיו לך באמת להכיר את האדם הנפלא שהוא הילד שלך.

מדברים על Street Smarts

החיים יהיו נהדרים אם כולנו גרנו ב- Mayberry וילדים יוכלו לרוץ ברחוב מבלי שתצטרכו לדאוג לגבי האפשרויות הרבות של מה שיקרה להם. כמובן, כולנו יודעים שזה לא מציאותי בימים אלה. לדבר עם הילדים שלך על חוכמת הרחוב, כך שהם יודעים מה להיות מודעים יכול לזהות סימני סכנה פוטנציאליים כדי לשמור עליהם בטוחים.

לדבר על תודה

לעתים קרובות אנו אומרים לילדים שלנו לומר בבקשה ולהודות לך אבל אנחנו צריכים ללכת עמוק יותר כדי לעזור להם להבין את המשמעות.

למד את הילדים שלך כדי להיות אסיר תודה על שיחות על הכרת תודה. ילדים הם תפיסה מדהימה, אבל אנחנו צריכים לתת להם לדעת מה זה תודה ולעזור להם להעריך את אנשים רבים ודברים בחייהם.

מדברים על חמלה

תרים ילד רחום שרוצה לעשות את ההבדל. לדבר עם הילדים שלך על מעשי חמלה וכיצד הם יכולים להיות חמלה עבור אחרים מעלה את המודעות שלהם לסביבתם.

לא רק שהם מתחילים לפתח תחושה מדהימה של חמלה, הם מתחילים לרצות לקחת חלק בפעילויות שיכולות לעזור לאחרים.

מדברים על בריונות

בריונות הלך לרמה חדשה לגמרי, הודות לאינטרנט. עם מדיה חברתית וצ'אט, ילדים מצאו דרכים חדשות להציק זה לזה וזה הוביל למותם בטרם עת של יותר מדי של הצעירים שלנו. אבל בריונות אינה מוגבלת הטרדה באינטרנט. כולנו ראינו את הילד הזה במגרש המשחקים, שכנראה מענה את כל הילדים האחרים. בריונות היא בעיה אמיתית מאוד, וזה חשוב ילדים יודעים שהם צריכים לדבר כאשר הם רואים מישהו להיות bullied, בין אם זה הילד שלך להיות bullied או מישהו אחר. מדברים על בריונות עם הילדים שלך ולהימנע טעויות ההורים לעשות כאשר יש שיחה חשובה זו על בריונות עם ילדיהם.

לדבר על עישון

כמו הילדים שלך לגדול, הם יותר סביר נקודה כתבת או חבר אשר תאורה. הוא יצטרף אליהם לעשן או שיעביר אותו? זה לא סוד כמה מסוכן עישון אבל זה גם אחד המעשים המורדים הראשונים tweens ובני נוער לקחת חלק רק כך שהם יכולים להרגיש כמו מבוגר. לדבר עם הילדים שלך על עישון stomp החוצה כל פיתוי הם עשויים להיות על תאורה.

לדבר על שתייה ותרופות

זוגות ובני נוער מתפתים לעתים קרובות עם שתייה וסמים. לדבר עם הילדים שלך על סמים הולך מעבר כיסוי יסודות של סמים בלתי חוקיים. אתה צריך להזהיר אותו על הסכנות פריטים ברחבי הבית כמו דבק ו אירוסולים. ואלכוהול הוא עוד אחד מאותם מעשים מרדניים, כמו עישון, שהילדים שלנו מתפתים אליהם כי הם חושבים שזה גורם להם להיות מבוגרים יותר. הם מורדים והם יכולים לשתות ולעשן עכשיו כי הם 13. אם הילד שלך לא יכול להיות מסוגל לשתות ולנסוע עדיין, יש סכנות רבות אחרות הקשורות שתייה. ודא שהם יודעים בדיוק איך שתייה מסוכנת היא כאשר מלמדים אותם על שתייה קטינים ולהגדיר דוגמה טובה עבורם.

לדבר על רובים

זה שובר לב לשמוע סיפור אחרי סיפור של ילדים שירה בטעות את עצמם או ילד אחר.

בארה"ב בלבד, מספרים ממחלקת המדינה של ארה"ב אומרים שיש עד 310 מיליון אקדחים. זה מספיק נשק לכולם בארה"ב יש אקדח, כולל הילדים שלנו. לא רק אתה צריך לעקוב אחר בטיחות האקדח בבית שלך, אתה צריך גם ללמד את הילד מה לעשות אם הוא בבית של חבר ורואה אקדח או מוצא חבר משחק עם אקדח.

לדבר על התנהגות לא נאותה ונגיעה

למרבה הצער, אנו יודעים שיש אנשים בחוץ שרוצים לנצל את חפותו של ילד. העובדות על התעללות מינית בילדים מדאיגות. לדבר עם הילדים שלך על לא להתפשט או לאפשר לכל אחד לגעת בהם היא שיחה שאתה צריך כאשר הילדים שלך הם עדיין צעירים מאוד. ילדים צריכים תמיד לדעת, לא משנה מה, הם צריכים לבוא אליך ולספר לך כאשר מישהו גרם להם להרגיש לא נוח או נגע בהם בצורה לא הולמת. ילדים קל לאיים עם תרחישים איומים של מה תולדת יעשה להורים של הילד אם הילד אומר אבל הילד שלך צריך לדעת שהוא בא אליך לספר מה שקרה הוא מה שחשוב ביותר.

לדבר על סקס

אה, דיבור המין הנורא. אף הורה לא רוצה לחשוב על התינוק שלהם פעם מקפצת הזקוקים לשיחת מין אבל, בדיוק כפי שהם נועדו לגדול, אנחנו נועדו לחנך אותם על הציפורים והדבורים. לדבר עם הילדים שלך על סקס, למרות שאתה עלול להרגיש לא נוח על הדיון כפי שהם עושים. פתח את הדלת לשיחה. קשה ככל שיהיה, רק לזכור שהם יכולים ללמוד ממך או ללמוד על זה מחברים שלהם בכיתה.

No Replies to "10 שיחות חשובות אתה צריך להיות עם הילד שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 24 = 30