אבות: 10 דרכים להישאר קרוב לבית שלך כפי שהיא גדלה

אבות: 10 דרכים להישאר קרוב לבית שלך כפי שהיא גדלה

כאבא, אחד התפקידים החשובים ביותר שלי הוא לפתח מערכת יחסים קרובה עם כל אחד מילדי. זה היה נכון במיוחד בשבילי כשעבדתי כדי להתקרב ולהישאר קרובים לבנות שלי כשהן גדלו. זה נראה קצת יותר קל עם הבנים שלי כמו נוטים להיות יותר במשותף, אבל זה היה ממש מתגמל כאשר התמקדתי להתקרב הבנות שלי.  

כמה הזיכרונות הכי טובים שלי משנות האבהות שלי היו עם הבנות שלי.

אני זוכר היטב כאשר הבת הבכורה שלי היה בערך 13, הקהילה הכנסייה המקומית שלנו בחסות תאריך אבא, בת, כי היה 50 של נושאים. היא לבשה חצאית פודל ונעליים בעלות שתי גוונים; הייתי בג'ינס ובחולצת טי עם שרוולים מופשלים ושערי מסורק לאחור. זה היה ערב נהדר עם ארוחת ערב ומשחקי לוח עם שאר האבות והבנות. אבל מה שאהבתי הכי טוב היה לצאת איתה (עדיין לבוש תחפושת) לחנות גלידה לסונדאי לפני שנסענו הביתה. זה היה חוויה מליטה גדולה ששנינו עדיין זוכרים.

כפי שדיברתי עם הבנות שלי על החוויות האלה ועל אחרים, וגם דיברתי עם אבות אחרים עם בנות, אני צריך לבוא עם כמה מחשבות על מה שנדרש כדי להישאר קרוב לבנות שלנו דרך השנים שלהם גדל.

1. לכבד את אמא שלה. בעוד בנות אוהב לאהוב את האבות שלהם, אמא שלהם היא באמת מודל מספר אחת שלהם תפקיד. אם אתה עושה מאמץ כדי להראות את כבוד האם, אם אתה עדיין נשוי לה, זה יעזור לבתך אהבה וכבוד לך יותר.

אם אתה משפיל את אמא שלה או עושה אמא ​​נראית קטנה בעיניים של הבת שלך, אתה פשוט לשים מרחק בין הילדה שלך ואתה.

2. מכיר את החברים שלה. במיוחד בשנים שלאחר מכן ובשנים המוקדמות הראשונות, החברים של הבת שלך הופכים לחלק חשוב מאוד בחייה. היא תספר להם דברים שהיא אף פעם לא תספר לך או לאמא שלה.

אז ודא שאתה יודע מי החברים שלה. מארח כמה מסיבות או sleepovers במקום שלך, כך שתוכל להכיר אותם טוב יותר.

3. למד להקשיב. דבר אחד שלמדתי הוא שהבנות צריכות להקשיב להן הרבה יותר ממה שהן צריכות לשמוע מה שיש לך לומר. נסה להקשיב ללא שיפוט וללא עצה. להגיב רק במאמץ להבין טוב יותר את מה שהיא אומרת ומה היא מרגישה. הקשבה רפלקטיבית היא מיומנות חשובה לאבות להתפתח, והבת שלך יעריך את המאמצים ממוקדים שלך להקשיב להבנה.

4. קרא יחד. אחד הדברים שהבחורות שלי מעירות עליו הוא הזמן שלקחנו כשהיו קטנים לשבת יחד על הספה או על הכורסה ולקרוא ספרים יחד. זה לא רק עוזר להם ללמוד לאהוב קריאה, אבל זה נותן לך בסיס משותף לדיונים מאוחר יותר. לדוגמה, קריאה אליס בארץ הפלאות יחד יעזור לך מאוחר יותר כאשר אתה מלמד אותה על קבלת החלטות טובות, הגדרת מטרות מקבל והשאר על נתיבים חיוביים.

5. קח אותה על התאריכים. אמנם לא עשיתי את זה לעתים קרובות כמו שאני צריך, לקחת את הבנות שלך על תאריכים כל חודש אחר כך היא דרך מצוינת להישאר מחובר. קח אותה לארוחת צהריים, לסרט או לסמטת הבאולינג.

אחד על אחד הזמן תאריך מציע, יחד עם להיות בסביבה רגועה יותר מאשר בבית, יהיה הזמן שאתה מוקיר והיא תזכור.

6. להתערב באינטרסים שלה. אם הבת שלך לתוך הכדורגל, מציעים לאמן את הקבוצה או לפחות ללכת משחקים ונהגים איתה. אם היא לוקחת שיעורי מוזיקה, להקשיב לתרגול שלה וללכת רסיטלים. משלימים אותה על מעורבותה באינטרסים שלה, תחביבים והסחות דעת. למד משהו על העניין שלה, כך שתוכל לדבר על זה ולכן אתה יכול לעזור לה להצטיין.

7. עזרה עם שיעורי הבית. עכשיו אני חייב להודות, להיות תקוע סביב השולחן במטבח במשך שעתיים עושה הגיאומטריה היא לא ההגדרה שלי כיף, אבל זה היה זמן מליטה נהדר בשבילי עם הילדים שלי. וזה מאפשר לבתך לדעת שאתה מעריך חינוך ופיתוח מיומנויות חיים.

8. להיות שם על פרשת דרכים. ברגעים החשובים בחיים של הבת שלך, ודא שאתה שם. תזמן ותנהל את הפגישות של טקסי המעבר כמו ימי ההולדת שלה, היום הראשון של בית הספר, היום הראשון בחטיבת ביניים, תאריך ראשון, ריקוד ראשון, הנשף הראשון וכדומה. אלה רגעים שהיא תזכור כל חייה, ואתה תהיה חלק מהם איתה.

9. הפוך ולשמור הבטחות. הדרך בה אנו בונים אמון עם הבנות שלנו היא על ידי ביצוע ושמירה על הבטחות. אם אתה מתחייב לקחת אותה על תאריך, תן שום דבר להפריע. אם אתה אומר לה שאתה בא לרקוד שלה לרקוד, ודא שאתה שם. אם אתה מבטיח לשמור על ביטחון, לא לשתף אותו עם אחרים. שלה לראות אותך לעקוב אחר על ההתחייבויות שלך יהיה לבנות את מערכת היחסים שלך, ואתן לה לדעת כי גברים אחרים בחייה מסוגלים להיות מחויבים ואמינים.

10. להיות קצת פיזית. לפעמים, מכל סיבה שהיא, אנחנו קצת מתמודדים עם הבנות שלנו. הם נוטים בדרך כלל להיות קצת יותר רגישים מאשר לנו, אבל אתה יכול להוסיף מימד חשוב למערכת היחסים שלך על ידי נותן חיבוקים, נשיקות לילה טוב על הלחי והחזק את ידה. הבנות שלנו צריכות להרגיש את האהבה שלנו, לא רק לשמוע על זה.

כפי שאנו עובדים כדי לבנות את היחסים החשובים האלה, חשוב לזכור כי הבנות שלנו צריך אותנו להיות אבא גדול ואת התפקיד החשוב ביותר זכר תפקיד בחייה. לעזור לה יש מערכת יחסים טובה איתך הוא טוב לשניכם, יעזור לה להיות בן זוג טוב יותר, אשתו ואמא מאוחר יותר בחייה.

No Replies to "אבות: 10 דרכים להישאר קרוב לבית שלך כפי שהיא גדלה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =