שיתוף הורות: 10 דרכים להגיע יחד עם האקס שלך

האם אתה עדיין מתווכח עם האקס שלך בכל פעם שאתה רואה אחד את השני? לפני שאתם פוטרים את יחסי ההורות המשותפים שלכם כבלתי ניתנים לתיקון, זכרו את הסיבה מדוע אתם מנסים לעבוד יחד: הילדים שלכם. הם ראויים להיות מערכת יחסים עם לשעבר שלך, לא משנה איך אתה מרגיש לגבי אותו (או אותה) ואת היחסים הקודמים שלך. עם זה בחשבון, להתחיל להשתמש באסטרטגיות הבאות כדי לפרק את defensiveness לשעבר של ולסלול את הדרך עבור חלקה, תקשורת פתוחה יותר:

ילדה handing father flower outdoors

J. בראצ'י / סטון / גטי

אם ביצעת הבטחות ספציפיות בנוגע לבילוי זמן עם ילדיך, תקשורת או עזרה לאקס שלך במשימה מסוימת, עשה כל שביכולתך כדי לשמור על מילתך. פעולה זו שולחת מסר לילדים שלך שאתה אוהב אותם ולשקול אותם להיות שווה את הזמן שלך. אם יש סיבה תקפה למה אתה לא יכול לשמור על הבטחה, לדבר עם לשעבר שלך בגלוי בכנות על זה. בואו להסכם בעניין כך שילדיכם לא יישארו עם ציפיות לא מסופקות.

02
מתוך 10

היה עקבי

זה נראה כמו עניין קטן, אבל זה חלק ענק של בניית אמון עם לשעבר שלך ואת הילדים שלך. להיות עקבי אומר לדבר בכבוד שלך לשעבר, שמירה על לוח הזמנים של טיפול בילדים, ולא לאפשר תקשורת שיתוף הורות שלך להיות נשלט על ידי הרגשות שלך. זכרו, אתם המבוגרים. זוהי האחריות שלך להראות לילדים שלך איך זה נראה כאשר מבוגרים חולקים אבל להמשיך לעבוד יחד לטובת מטרה משותפת. במקרה זה, כי המטרה המשותפת היא לדאוג לילדים שלך.

03
מתוך 10

להיות מתחשב

שוב, זה טיפ פשוט למדי, אבל זה אחד כי הוא מוזנח לעתים קרובות בין ההורים שיתוף. להיות מתחשב כולל לתת לאקס שלך לדעת על פונקציות בית הספר, להיות גמישה עם לוחות הזמנים שלך, ולהכיר את זה - ללא קשר לנסיבות שהובילו אותך לנקודה זו-למידה לעבוד יחד ולשים את הילדים שלך הראשון דורש הקרבה, וזה לא קל עבור או מכם.

04
מתוך 10

תמשיך לנסות

למרות שזה קשה, לא לוותר. המאמץ המתמשך שלך להיות אזרחית עם שלך לשעבר היתרונות לילדים שלך. זה מוריד את רמת הלחץ שלהם ומאפשר להם להיות בטוחים בתפיסתם את העתיד. ועם הזמן, התקשורת בין אתה תקבל יותר קל. שים את האמון שלך בזמן שאתה ממשיך לעשות את המאמץ למען הילדים שלך.

05
מתוך 10

להקשיב

זוּג using cell phone and digital tablet at breakfast table

רזולוציה הפקות / Getty תמונות

תקשיב כפליים ממה שאתה מדבר. זה נשמע אחורה אבל מאפשר לאקס שלך להרגיש "שמע" יכול באופן תת הכרתי לאפשר לו או שלה למעשה לקחת שֶׁלְךָ נקודת מבט ועזרה לך להגיע להבנה הדדית. כמו כן, זכור כי הקשבה אינה מסמלת את האישור שלך, אז עזוב את הפחד כי אתה תאבד את השליטה על המצב בכך שהוא מאפשר לאקס שלך להשמיע את דעותיו. להיפך, ללמוד להקשיב זה לזה בלי להפריע או באופן אוטומטי הנחה של נקודת המבט של האדם האחר הוא מרכיב מפתח להצלחה שיתוף הורות תקשורת.

06
מתוך 10

הצג איפוק

רכבת עצמך לא תגובת יתר לאקס שלך. זה חשוב במיוחד מול הילדים שלך. הבינו שתקשר אחד עם השני יהיה צורך לאורך כל ילדותם של הילדים - אם לא יותר. למד את עצמך כדי להיות משותק לחצנים אלה הוא או היא מנסה לדחוף, ועם הזמן לשעבר שלך ייאלצו לתקשר בצורה יעילה יותר.

07
מתוך 10

שאל את דעתו או שלה

זוהי טכניקה פשוטה שיכולה למעשה לקפוץ להתחיל תקשורת חיובית בינך. קח בעיה שאתה לא מרגיש חזק לגבי, ולבקש קלט של לשעבר שלך. מתן אפשרות לו להשתתף בהליך קבלת ההחלטות למען ילדיך מראה את האקס שלך, כי אתה בוטח בשיקול דעתו ובערך שלו או בתרומתה.

08
מתוך 10

לאשר את הקשר של אקס עם הילדים שלך

מָגֵן Father

סולסטוק / Getty תמונות

קח רגע לספר את האקס שלך כמה חשוב שלו או שלה היחסים עם הילדים באמת. מה זה אומר להם? מה זה אומר לך, עדים לפיתוח הקשר שלהם ואת הקשר? זה יכול להיות משהו שאתה כבר חשבתי על אבל אף פעם לא אמר בקול רם. זה עושה עכשיו יהיה להרוס שנים של defensiveness וכעס.

09
מתוך 10

דמיינו עתיד חיובי

ויזואליזציה יכול להיות כלי רב עוצמה ביצירת העתיד שאתה רוצה עבור הילדים שלך ואת עצמך. במקום למקד את כל האנרגיה שלך על מה לא עבד בעבר, ליצור תמונה בראש שלך איך זה אולי נראה כמו שיתוף פעולה עם האקס שלך שווה. תאר לעצמך עתיד שבו תוכל לשתף הורים בצורה יעילה, לתקשר בצורה ברורה, ולשים את הכאב של העבר המשותף שלך מאחוריך.

10
מתוך 10

לְהִתְנַצֵל

רק להשתמש באסטרטגיה זו אם אתה עושה, אכן, יש משהו שאתה צריך להתנצל על. אם אתה עושה, לעשות את המאמץ באמת להתנצל על הפגיעה והכאב פעולות שלך גרמו. אל תניחו שמשהו שקרה לפני זמן רב כבר לא צריך לטפל. זה מדהים כמה חזק זה צעד אחד אחרון יכול להיות בהפיכת תקשורת שיתוף הורות שלך לשיתוף פעולה בריא. בסופו של דבר, אתה רוצה להתרחק מלהיות יריבים ולעבוד יחד כמו שווים לגדל את הילדים שלך.

No Replies to "שיתוף הורות: 10 דרכים להגיע יחד עם האקס שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3