10 דרכים נהדרות לחגוג את יום נישואין הראשון שלך

יום הנישואין הראשון שלך שווה לחגוג כי זה אומר שיש לך את אחת השנים הקשות ביותר של הנישואין. זוהי גם הזדמנות להביט אחורה ביום החתונה שלך ולהעריך עד כמה הגעת כזוג - ולאן אתה הולך. ישנן דרכים רבות לחגוג ולהנציח את יום הנישואין הראשון שלך.

להלן 10 הצעות:

איש giving girlfriend gift on sofa

/ ליאם נוריס / רייסר / גטי

זוגות רבים עבור מתנות יום נישואין. אבל כדאי לשקול לעשות חריג ולתת אחד לשני לפחות אסימון קטן ביום הנישואין הראשון שלך. אתה לא צריך לקנות משהו בזבזני. המסורתי הראשון יום נישואין מתנה היא נייר - ויש לך הרבה אפשרויות, כגון כתיבת שיר על נייר, אשר לא יעלה לך כלום, אבל זמן ויצירתיות.

02
מתוך 10

יש עוגה שלך לאכול את זה, יותר מדי

זוגות רבים להקפיא את החלק העליון של עוגת החתונה שלהם ולאכול אותו ביום הנישואים הראשון שלהם. כדי לשמר את הטעם של העוגה שנה מאוחר יותר, אתה צריך לעטוף אותו בשקיות קיטור הוכחה לחות וקירור לאחר הקפאת אותו במשך כמה שעות כדי להגדיר את הדובדבן ולאחר מכן עטף אותו פלסטיק, על פי whatscookingamerica.net. אם לא להקפיא את העוגה שלך, אתה יכול לעשות עוגה עם הטעמים אותו כמו עוגת החתונה שלך לקשט אותו באופן דומה, גדוש עוגת טופר שלך או מיני פרחים בהשתתפות החתונה שלך.

03
מתוך 10

שתף את הריקוד הראשון שלך שוב

שים את הנפלים הכי טובים שלך, לשחק את השיר שלך, ולקחת אחד את השני על ספין על פני הרצפה בסלון או בגינה (מזג האוויר מתיר, כמובן). אם לקחו שיעורים או עשה ריקוד כוריאוגרפיה, אתה יכול לראות אם שניכם עדיין יש את המהלכים שהיו לך שנה קודם לכן בחתונה שלך.

04
מתוך 10

צפה החתונה שלך וידאו אלבומי תמונות

זכור את היום הגדול על ידי צפייה בו דרך קטעי וידאו שלך ואת אלבומי החתונה. אתה יכול לעשות פופקורן, להתכרבל על הספה, להזכיר את החתונה שלך תוך כדי צפייה בסרטון של אותו עובר האלבומים שלך.

05
מתוך 10

יש ארוחת ערב באתר הקבלה שלך

לחזור לאתר הקבלה שלך להזמין משהו שהיה על תפריט החתונה שלך. אם אתה לא יכול לעשות את זה לאתר, לבשל משהו מתפריט יום החתונה שלך בבית.

06
מתוך 10

קח ירח דבש נוסף

חזרו ליעד הדבש המקורי שלכם - או בחרו במילוט רומנטי חדש. אין דרך יפה יותר לחגוג את יום השנה שלך מאשר על ידי de-stressing במקום יפה עם מה לעשות אבל לבלות זמן אחד עם השני.

07
מתוך 10

לזרוק צד עבור המשפחה הקרובה שלך וחברים

לאחר מסיבת יום השנה אולי נראה כמו הרעיון הרומנטי לפחות, אבל זה אחד גדול במיוחד עבור זוגות שמעולם לא היה קבלה או eloped. חוגגים עם קרוב משפחה וחברים היא דרך להודות להם על העזרה שלהם ותמיכה במהלך השנה הראשונה שלך כבעל ואשה.
08
מתוך 10

טוסט אחד נוסף

קנה את המותג האהוב עליך של שמפניה או להפוך את קוקטייל חתימה ששרתת בחתונה שלך, טוסט אחד לשני. זוהי דרך מצוינת לשתף את הרגשות שיש לך אחד לשני בשנה אחרי שאתה מחויב לבלות את חייך יחד.

09
מתוך 10

חידוש נדרים שלך

אתה יכול לחדש את הנדר שלך באופן רשמי עם כומר, כומר, או officiant אחר. האורחים יכולים להשתתף כפי שהם היו חתונה. או שאתה יכול לעשות משהו יותר פרטית רק את שניכם ואת החברים הכי קרובים שלך ואת המשפחה. שניכם לבדכם יכולים אפילו לחדש את נדריכם בבית על ידי אמירת ההבטחות שעשיתם זה לזה שנה קודם לכן. זה תלוי בך.

10
מתוך 10

לחיות מחדש את לילה החתונה עם סקס נהדר

ליל הכלולות הוא הזמן שבו הכלה והחתן יכולים סוף סוף להירגע, להיות לבד, ולסיים את הנישואים שלהם. זה צריך להיות הזמן המתוק ביותר של היום עבור בני הזוג, ו מחדש את ליל הכלולות היא דרך מצוינת לבעוט את השנה השנייה שלך לכבד את הראשון שלך כבעל ואישה. לכסות את המיטה על עלי כותרת של ורדים, להדליק את הנרות, ללבוש הלבשה תחתונה סקסי שלך, וליהנות אחד לשני.

No Replies to "10 דרכים נהדרות לחגוג את יום נישואין הראשון שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 + = 81