כיצד להקל על התכווצויות תקופתיות?

התכווצויות תקופתיות הן הסיבה העיקרית לכך שרוב הנשים אינן אוהבות את 'הימים בחודש'. לנשים רבות יש תקופות כואבות וזה נורמלי לחלוטין. הנה כמה טיפים על איך אתה יכול להקל על התכווצויות התקופה שלך בבית.

1. תרגיל

נשים פעילות גופנית לעיתים קרובות יש פחות כאבי מחזור. במהלך התרגיל הגוף שלנו משחרר אנדורפינים - כימיקלים בגוף אשר אינטראקציה עם הקולטנים במוח שלנו שגורמים לנו להרגיש טוב ולהפחית את תפיסת הכאב. אם אתה לא לתוך פעילות גופנית, טיולים ארוכים יכול גם להיות מועיל במהלך התקופה שלך.

תרגיל to Ease Period Cramps

2. עיסוי בטן

אתה יכול להקל על התכווצויות תקופתיות על ידי עיסת הבטן והגב התחתון. עיסוי בטן יכול להתבצע בעת שעמד, שוכב או יושב. בחר את המיקום המתאים לך. הנה וידאו על איך להקל על התכווצויות תקופת על ידי עיסוי - עיסוי מדריך.

3. קח משכך כאבים

אם אתם חווים כאבים כואבים מאוד, מומלץ לקחת תרופות משככי כאבים. משככי כאב הם היעילים ביותר אם אתה משתמש בהם ברגע שאתה מרגיש כל cramping.

כְּאֵב Reliever for Period Cramps

משככי כאבים ללא מרשם המתאימים ביותר עבור התכווצויות תקופתיות:

- אספירין

- איבופרופן

- naproxen

4. להרים את החום

מניחים בקבוק מים חמים או כרית חימום על הבטן. חום עשוי להקל על הכאב ביעילות כמו משככי כאבים כי זה פותח כלי משפר את זרימת הדם. מקלחות חמות ואמבטיות הן גם מועילות.

5. אמצעי מניעה אוראלי

נשים אשר לוקחים גלולות למניעת הריון יש תקופות מצית פחות התכווצויות תקופתיות. גלולות למניעת הריון דקים את רירית הרחם כך שהשרירים לא צריכים להתכווץ כל כך הרבה. הם יכולים להיות בחירה טובה אם אתה גם צריך אמצעי מניעה.

6. שתו משקאות חמים

משקאות חמים מגבירים את זרימת הדם לעור ויכולים להירגע בשרירים מכווצים. במקום כוס קפה של בוקר, לשתות תה מנטה או מים לימון חם.

לִשְׁתוֹת Warm Beverages

7. לשנות את הדיאטה

הימנעו ממזונות המכילים, סוכר, מלח, קפאין ואלכוהול. מזונות אלה גורמים לשימור מים ולנפיחות. חיתוך או הפחתת קפאין יכול להקל על התכווצויות תקופתיות ולהפחית את המתח.

כלול מזונות עשירים בפחמימות - פירות, ירקות ודגנים מלאים. נסו לאכול ארוחות קלות אך תכופות.

8. עישון ושתיה

עישון ושתיית אלכוהול במהלך התקופה שלך יכול להפוך את התכווצויות התקופה שלך גרוע יותר. נשים ששותות ומעשנות במהלך תקופתן הן בעלות סבירות גבוהה יותר. על פי ACOG, נשים מעשנות יש עלייה של 50 אחוז cramps וניסיון סימפטומים חמורה יותר חמורה. (1)

דוֹן't Smoke

9. ויטמינים ותוספי מזון

נסו ויטמין B6, מגנזיום ותוספי סידן. לפני נטילת כל ספקים, להתייעץ עם הרופא או גינקולוג. אתה יכול גם לכלול יותר מזונות עשירים ויטמין B6, מגנזיום וסידן לתוך הדיאטה שלך.

מזונות עתירי סידן: שקדים, מוצרי חלב, שקדים, שומשום עלים ירקות ירוקים ...

מזונות עשירים במגנזיום: תרד, זרעי דלעת, שעועית שחורה ...

מזונות עשירים בויטמין B6: טונה, בשר בקר, עוף, תפוחי אדמה ...

10. תירגע

אם אתה לא לתוך תרגיל אינטנסיבי, אתה יכול לנסות יוגה. זה תרגיל עדין יכול גם להפחית התכווצויות תקופת לעזור לך להירגע. מדיטציה היא דרך נוספת להירגע במהלך התקופה שלך.

קַלוּת Your Period Cramps with Yoga

כל גוף שונה ולכן כל אישה צריכה למצוא טיפול שעובד עבורה. נסה כמה טיפים אלה כדי להקל על התכווצויות התקופה שלך בכל חודש.

No Replies to "כיצד להקל על התכווצויות תקופתיות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 3 =