כיצד להפסיק מזיעה מיוזע?

למרות שזה אחד הדברים הגוף שלנו עושה כדי לעזור לנו, אף אחד לא אוהב בתי השחי המיוזעים, במיוחד את הריח שלהם. כאשר הגוף שלנו מתחמם - החל בפעילות גופנית, מתח, מזג אוויר וכו ', העור שלנו מזיע כדי לצנן את הגוף ומונע התחממות יתר.

האם ידעת כי נשים בין גיל 18-34 מושפעות במיוחד מזיעה בבית השחי? 77% מהנשים בארה"ב מתביישות בכך. ישנן גם כמה השפעות חברתיות על בתי השחי המיוזעים - חלק מהנשים חשות עצמן ומודעות כאשר הן פוגשות אנשים חדשים, חלקן חשות בלתי מושכות ואפילו מדוכאות כתוצאה ממצבן.

הזעה מופרזת הזעה היא הפרעה נפוצה. אתה לא לבד או לא נורמלי! שליטה ומניעת זיעה בבתי השחי חשובה לחיי חברה, נוחות והיגיינה. למרבה המזל, יש כמה דרכים למזער או למנוע מצב זה.

1. הישאר hydrated.

הזעה מוגזמת יכולה להיגרם על ידי התייבשות. הידרציה נכונה היא חיונית לבריאות הגוף שלנו. כאשר אנו מזיעים, אנחנו מאבדים מים מחוץ לגוף שלנו, וכי המים צריכים להיות מוחלפים.

לא לחכות עד שאתה צמא לשתות מים. לשאת בקבוק מים עם שלך במהלך היום להישאר hydrated כל היום. מלבד מים, אתה יכול לשתות מיצי ירקות או תה צמחים. הימנע משתיית אלכוהול או קפאין כי הם מייבשים.

2. מקלחת

עם בתי השחי המיוזעים מגיע משהו הרבה יותר לא מקובל מבחינה חברתית - ריח הגוף. בגלל זה, הקפד להתקלח לפחות פעם ביום. מקלחות רגילות (או אמבטיות) מוריד את הטמפרטורה של הגוף, מה שהופך את הייצור של זיעה. כמו כן, מקלחת קבוע מסייע לשמור על מספר חיידקים תחת בתי השחי שלך לבדוק.

מִקלַחַת Regularly

3. גילוח / שיפוץ בתי השחי

הגיע הזמן לגלח או לקצץ בתי השחי שלך בקביעות! הסרת שיער הגוף הוא דבר חדש וכל אישה צריכה לכלול אותו לתוך שגרת היומיום שלה.

גילוח עושה הבדל עצום- aiperspirant יעיל יותר, בתי השחי הם יותר קל לניקוי, יש ריח פחות העור יכול "לנשום".

4. בד בהיר / דק יותר

ללבוש בגדים מחומרים טבעיים, כגון כותנה. בד בהיר יותר יכול לסייע במניעת בתי השחי המיוזעים בכך שהוא מאפשר לבתי השחי לנשום. כמו כן, מומלץ ללבוש בגדים רחבים.

הימנע פוליאסטר ניילון כי חומרים אלה להגביל את זרימת האוויר ולהגדיל הזעה הזעה.

5. לשנות את הדיאטה.

הימנעות ממזונות מסוימים יכולה לסייע באופן משמעותי בשליטה על בתי השחי המיוזעים. להפחית את צריכת מזון חריף, שום בצל. סוגים אלה של מזונות יכולים להגדיל את כמות זיעה לייצר ולתרום לריח הגוף.

בָּרִיא Diet

6. ללבוש אנטי זיעה.

כדי לסייע בשליטה על הזעת הזעה ולמנוע פוטנציאל לריח מביך, קנו אנטיפרספירנט. Antiperspirant עובד הכי טוב כאשר הוא מקבל ישירות על העור כדי לוודא שאתה לגלח בתי השחי שלך באופן קבוע.

Antiperspirants ו deodorants הם לא אותו דבר. Antiperspirants מכילים מרכיבים שנועדו לעצור זיעה, בעוד דיאודורנטים לעזור לכסות ריחות. הפוך אותו להרגל יומי וליישם אותו לפני שעזב את הבית.

בתי השחי המיוזעים אינם מסוכנים מבחינה רפואית, אבל הם יכולים להיות מביכים מאוד. בעזרת 6 טיפים פשוטים אלה, תוכל למנוע או להפחית את בתי השחי המזיעים, המזיעים ולהתחיל לחיות "כרגיל" שוב.

No Replies to "כיצד להפסיק מזיעה מיוזע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 83 = 85