9 טיפים קל כיצד לאבד שומן מהירה

אם אתה נלחם עם שמן זרוע, אתה כנראה חשב הפתרון היחיד שלך הוא שומן liposuction השומן. לא בסדר! זחילה זו זרוע יכול להיות מופחת בקלות ללא כל פגישות של הרופא. הכנו 9 טיפים קל על איך לאבד את השומן שלך במהירות ובקלות.

לאחר "כנפיים עטלף" יכול להיות מאוד מצער. אתה לא יכול ללבוש חולצות ללא שרוולים ושמלות, ואתה מרגיש פחות בטוח. נשים בפרט ידועות לשאת שומן נוסף על הישבן, הירכיים, הירכיים ושטחי הזרוע. למרבה המזל, עם קצת מאמץ ורצון טוב, אנחנו יכולים להיפטר מעודף שומן ולבסוף להיות מרוצים המראה שלנו.

אם זרועות רזות יותר נמצאות ברשימת המשאלות שלך, המשך לקרוא!

1. לישון יותר

לישון יותר, לשרוף יותר שומן! כן, זה נכון - אנחנו שורפים קלוריות בזמן השינה. הגוף שלנו צריך לפחות 8 שעות שינה לתפקד כרגיל. שינה היא הנשק הסודי שלנו להפחתת שומן. האם יש דרך טובה יותר לזרועות סקסיות? אנחנו לא חושבים כך!

מיטה לשינה

2. לאכול בריא

שומן לא יכול להיות מופחת על ידי אכילה לא בריא. כולנו יודעים את זה אבל ... עבור נשים רבות, תזונה בריאה היא חסרת טעם, משעמם ועושה אותם אומללים. ילד, הם טעו! תזונה בריאה תיתן יותר אנרגיה שלך, מצב רוח טוב יותר ואת איכות השינה. יש הרבה מתכונים בריאים וטעימים.

ממלאים את הצלחות שלך עם מזונות בריאים - ירקות, דגים, פירות, דגנים מלאים, בשר רזה, דגנים מלאים, זרעים, אבוקדו ושמן זית. אין שום דבר רע, נכון? אתה לא צריך להרעיב כדי להיפטר שומן נוסף על הגוף שלך.

בריא- Diet-For-Arm-Fat-Loss

3. שתו חלבון שייקים

מחקרים אחרונים מצאו כי הגוף שלנו מעכל חלבונים לאט יותר מאשר פחמימות או שומן. כלומר, אם ניקח יותר חלבונים, נרגיש מלאים זמן רב יותר. כמו כן, אם תתחיל להתאמן באופן קבוע, תצטרך קצת יותר חלבון (מכל מקור).

בריא- Protein-Shake

4. להאיץ את מטבוליזם

מהר יותר את חילוף החומרים פועל, יותר קלוריות אתה לשרוף. איך להאיץ את זה? לאכול 6 ארוחות קטנות ולא 2 גדולים. כאשר אנו אוכלים ארוחות גדולות יותר, המטבוליזם שלנו מאט ואנחנו לא מאבדים קלוריות. נסו לאכול חטיף או ארוחה קטנה כל 3 עד 4 שעות. שמור אותם סביב 300 קלוריות כל אחד.

ארוחה בריאה

5. תרגילי זרוע

תרגילי זרוע חיוניים לצמצום מהיר של שומן הזרוע. האם משקולות אימון תרגילים כי המטרה השרירים בזרועות שלך - הכתפיים, התלת ראשי שרירי הזרוע. נסו לכלול משקולות בשגרת האימון שלכם כדי לבנות ולבנות שרירים בזרועות.

תרגיל זרוע

6. גירעון קלורי

עבור יותר שרירים רזה יותר, אתה צריך להפחית את צריכת הקלוריות. אתה יכול להפחית אותם על ידי עבודה או על ידי אכילת קלוריות פחות - אתה בוחר מה מתאים לך את הטוב ביותר. אם אתה מבצע התאמות משני הצדדים, יהיה לך יותר מוצלח לאבד את זה עודף שומן.

גירעון קלורי

7. להיות פעיל

לזוז, לזוז, לזוז! אתה לא צריך חברות כושר להיות פעיל - לטיולים ארוכים, לרכוב על אופניים, לטייל או לרקוד.

ילדה על אופניים

8. Cardio אמון

תרגילי זרוע אינם מספיקים. כלול אימון אירובי בתוכנית התרגיל השבועי שלך לשרוף את השומן על הידיים (וחלקים אחרים של הגוף). לשחות, לרוץ או לקחת קבוצה כושר בכיתה. אתה תאהב את זה!

הילדה רצה

9. לשתות הרבה מים

הגוף שלנו זקוק למים כדי לעבד קלוריות. הקפד לשתות לפחות 6 כוסות מים ליום. מלבד מים, קפה שחור ותה ירוק הם גם משקאות שמנים. הקפד לשתות אותם ללא סוכר!

לשתות הרבה מים

מרופט, נשק שמן יכול להגביל את הסגנון של הבגדים שאתה לובש ולגרום הערכה עצמית נמוכה ומבוכה. על ידי ביצוע עצות אלה קל, אתה יכול לאבד את שרירי הזרוע ויש לי זרועות רזה יותר שרירי.

כפי שאתה יכול לראות, שמן הזרוע לא יכול להיות מובס ללא פעילות גופנית, צריכת הקלוריות תזונה בריאה.
האם אתה מוכן לומר 'ביי-ביי ביי זרוע'?

No Replies to "9 טיפים קל כיצד לאבד שומן מהירה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    71 + = 77