8 דיאודורנטים הטוב ביותר עבור נשים אשר להזיע הרבה

כולם מזיעים. אם אתה מזיע יותר מרוב, מציאת דיאודורנט כי למעשה עובד כדי להפחית או למנוע רטיבות וריח קשה. כל דיאודורנטים טוענים לעשות את זה, אבל רובם לא עושים את העבודה שלהם. אז, האם יש דיאודורנטים לנשים, כי למעשה לעשות עבודה?

עשינו מחקר קטן נתקל כמה דיאודורנטים כי כבר אהב על ידי נשים רבות אשר להזיע הרבה.

5 דיאודורנט טבעי של נשים מי להזיע הרבה

דיאודורנט טבעי אינו מכיל תוספים מפוקפקים או כימיקלים מזיקים וקשים.

למרבה הצער, דיאודורנט טבעי שעובד טוב על אדם אחד, יכול לגרום לאדם אחר ריח רע! אז, דיאודורנטים המפורטים הם דיאודורנטים "פופולרי" בקרב נשים, ועם ביקורות קטנות שלנו אתה יכול לראות אילו נשמע כאילו הם עשויים להיות הזכות בתי השחי שלך. עם דיאודורנטים טבעיים אתה לא צריך לדאוג הזעה וריח שכן הם עשויים מרכיבים אורגניים וטבעיים.

1. וולדה

וולדה סאג 'היא חד-מיני, דאודורנט אדמתי. ניחוח נקי וחד של מוצר זה שולט באמת ריח. זה מדהים מאז המוצר אינו מכיל כימיקלים כמו מוצרים אחרים. זוהי חלופה מצוינת דיאודורנטים המכילים אלומיניום.

מרכיבים עיקריים: אלכוהול, מים, שמן עץ התה וחכם.

מחיר: 14 $

מָקוֹר: weleda.com.au

מקור: weleda.com.au

2. סואפוואלה

Soapwalla הוא קרם דאודורנט. זה אידיאלי עבור כל סוגי העור ו-כמו עקביות כמו קרח מאפשר יישום קל. זה צריך להיות מיושם עם אצבעות אשר לא תמיד שימושי. קרם הוא אורגני עשוי מרכיבים באיכות גבוהה. המוצר מעולם לא נבדק על בעלי חיים. Soapwalla ישמור בתי השחי שלך ריח טרי כל היום!

חלק מן החומרים הם: חימר, אבקות ירקות, מנטה, שמן עץ התה לבנדר. שמן עץ התה הוא אנטיבקטריאלי ו יסייע להפחית את כמות החיידקים על העור שלך.

מחיר: 14 $

מָקוֹר: allthatfood.nl

מקור: allthatfood.nl

3. לבנילה

זה דאודורנט הוא 100% טבעי. הוא אינו מכיל פרבנים, אלומיניום או כימיקלים קשים. זה מאפשר הגנה כל היום וזה ריחני טרי. דאודורנט Lavanila, בהצלחה נלחם ריחות בעוד מזין, מיזוג, מרגיע בתי השחי רגישים.

מחיר: 14 $

המצרכים: שמן עץ התה, לימון לימון, goji ברי, וכו '.

מָקוֹר: slsstyle.com

מקור: slsstyle.com

4. לְהַזִין

הרגשות והריחות ממש טובים. זה זמין בכמה ניחוחות שונים, אבל זה מגיע ב unscented, יותר מדי. זה דיאודורנט הוא שמנת למדי בשל חמאות בנוסחה, אבל זה לא מורגש פעם מוחל. מונע ריח ומספק רעננות כל היום.

חומרים: שעוות דבורים, קורנפלור, חמאת קקאו, מרגיע שיאה וחלבון צמחי. המצרכים הם כל USDA אורגני מוסמך.

מחיר: 9.99 $

מָקוֹר: foxymango.com

מקור: foxymango.com

5. שמן קוקוס

אתה בטח תוהה - האם אין שמן קוקוס לא יכול לעשות? אנו משתמשים בו בכל מקום! שמן קוקוס יכול לעבוד נהדר כמו דאודורנט, מדי. יש אנשים לערבב את זה עם שמנים אתריים סודה לשתיה. אתה יכול לקבל משלך דאודורנט טבעי בתוך דקות. תן לזה הזדמנות!

מחיר: 6.98 $

מָקוֹר: iherb.com

מקור: iherb.com

3 דאודורנט של סמים עבור נשים מי מזיע הרבה

1. יונה עבור להחיות טריים

זה אנטי זיעה ריח מדהים ומרענן! היישום הוא חלק וזה נמשך זמן רב. מומלץ לנשים עם עור רגיש. חשוב לומר שזה לא משאיר שאריות על הבגדים. דיאוד דיאודורנטים הם פנטסטי בכל מזג אוויר.

מחיר: 3.66 $

מָקוֹר: soap.com

מקור: soap.com

2. טום של דאודורנט מיין

זה לא antiperspirant אבל זה עובד כמו אחד. זה דאודורנט לטווח ארוך ישמור בתי השחי שלך טריים כל היום, אפילו בזמן שאתה עובד. זה נוצר במיוחד עבור נשים עם עור רגיש. ארוך טווח, מרענן, זול, מה עוד אתה יכול לבקש?

מחיר: 4.89 $

מָקוֹר: tomsofmaine.com

מקור: tomsofmaine.com

3. Nivea דאודורנט

אתה לא יכול להשתבש עם Nivea. דיאודורנט Nivea מציעה הגנה יעילה מפני רטיבות וריח. זה יהיה בעדינות לטפל העור השחי ולהגן עליו מפני גירויים. רוב דיאודורנטים Nivea מתאימים לכל סוגי העור.

מחיר: 5.40 $

מָקוֹר: chemistdirect.co.uk

מקור: chemistdirect.co.uk

No Replies to "8 דיאודורנטים הטוב ביותר עבור נשים אשר להזיע הרבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 32 = 34