מה הם 10 סימנים ראשונים של הריון?

10 סימנים ראשונים של הריון

אם תקופתך מאוחרת והיתה לך יחסי מין לא מוגנים, אתה בטח מת לדעת - אני בהיריון? החמצת התקופה, כאבי גב ושדיים כואבים, הם אחד הסימנים הראשונים של ההריון. עשינו רשימה של 10 סימנים מוקדמים שעשויים להצביע על הריון. תמשיך לקרוא כדי לברר האם אתה יכול להיות בהריון!

1. החמצת התקופה

אחד הסימנים הראשונים של ההריון אתה עשוי להבחין כי התקופה שלך לא מגיע. למרבה הצער, החמצת התקופה אינה סימן רלוונטי להריון. אתה יכול להחמיץ את התקופה בגלל מתח או איזושהי מחלה.

טמפונים חסרים

2. שדיים נפוחים ורכים

שמתי לב שהשדיים שלך קצת יותר גדולים? הם כבדים ורכים? ובכן, זה גם יכול להיות סימן של הריון. בהריון, השדיים הם כואבים, רגישים ומכרזים בגלל שינויים הורמונליים. השד שלך עלול להרגיש כבד ומלא. אבל אל תדאג! לנשים רבות יש שדיים נפוחים ב- PMS.

נפיחות- Breasts- הריון

3. בחילות עם / בלי להקיא

בחילה יכולה להיגרם על ידי ריחות שמעולם לא הפריעו לך או שזה יכול להיות בחילות בוקר. כמו כן, אתה יכול להרגיש חולה בחילה בכל עת (יום או בלילה). אם אתה מרגיש חלש, חולה ובחילה - הגיע הזמן לקבל בדיקת הריון!

נערה - הריון - בחילה

4. כאבי גב

כאבי גב הוא סימן נפוץ בהריון בגלל הרצועות שלנו מתרפות. עבור נשים הרות רבות, כאבי גב הוא דבר רגיל דרך הריון שלם.

5. חוש הריח מוגבה

אם יש לך רגישות מוגברת לריח, זה עלול אומר שיש לך לחמניה בתנור! מריח כי אתה רגיל, יכול להיות בלתי נסבל. Yikes!

הריון - אף - ריח

6. קוצר נשימה

רוב הנשים מעולם לא היו מתחברים קוצר נשימה עם הריון, נכון? העובר שלך גדל כך שהוא צריך חמצן נוסף. תחושה זו היא בדרך כלל נורמלית ובלתי מזיקה.

7. השתנות מוגברת

שמת לב שאתה מבקר בדרך של שירותים לעתים קרובות מדי? השתנה תכופה עשויה להיות סימן. במהלך ההריון, הגוף של הגוף מייצר נוזלים נוספים. כמו כן, הרחם שלך דוחף על שלפוחית ​​השתן. אם אתה צריך לקום לפחות פעם אחת בלילה כדי להשתמש בשירותים - אתה יכול להיות בהריון!

שֵׁרוּתִים Paper

8. מזון תשוקות

פתאום, אתה לא יכול לקבל מספיק חמוצים או ממתקים? או אולי בשר עכשיו הופך את הבטן. אחד הדברים הגרועים ביותר ואת הטוב ביותר בהריון הוא בהחלט מזון cravings. נשים בהריון אוהב לאכול שוקולד, חמוצים, מזון חריף, פירות, גלידה, צ 'יפס תפוחי אדמה!

9. עייפות

מרגיש עייף מאוד או מותש לגמרי? עייפות היא סימן נפוץ מאוד להריון מוקדם. סימפטום זה נפוץ מאוד ב 12 שבועות הראשונים של ההריון. עייפות נגרמת על ידי עודף הורמונים בגוף.

CC image by Bianca Moraes on Flickr.

תמונה על ידי ביאנקה Moraes על Flickr.

10. פצעונים / אקנה

הריון יכול לגרום אקנה פצעונים או לעשות הקיים אפילו יותר גרוע. במקרים מסוימים אקנה יכול להיות חמור, מתון או אפילו קל. מה גורם להם? הורמונים, הורמונים, הורמונים!

את באמת בהיריון?

למרבה הצער, רבים של סימנים אלה הם גם סימפטומים של PMS. אם אתה בתקופה מאוחרת ויש לך כמה סימנים אלה - אל תדאג. חלק מהתסמינים האלה יכולים להצביע על כך שהזמן שלך עומד להתחיל. בדיקת הריון בבית או מינוי הרופא היא הדרכים הטובות ביותר לגלות האם אתה בהריון או לא. בהצלחה!

CC image by Maria Morri on Flickr.

תמונה של מריה מורי על פליקר.

No Replies to "מה הם 10 סימנים ראשונים של הריון?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 − = 41