למעלה 8 סימנים של החבר בוגד

כאשר אתה חושב שהחבר שלך בוגד, אתה מתחיל לחפש סימנים שונים של רמאות. חלוקת חיבה בין שתי נשים יכולה להיות די קשה. לכן, תמיד יש אזהרות שהוא כבר לא נאמן. הנה כמה מן הסימנים הנפוצים ביותר החבר שלך בוגד בך. אל תתעלם מהם!

1. הוא מוגזם מדי של מכשירים אלקטרוניים שלו.

סימן זה נפוץ מאוד בקרב אנשים בוגדניים. החבר רמאות בדרך כלל מבלה כמות מופרזת של זמן על הטלפון הנייד שלו / מחשב, במיוחד לאחר שיש לך לישון. כאשר אתה רוצה לראות תמונות על הטלפון הנייד שלו או לשחק משחק, הוא לא מאפשר לך כי הסוללה שלו ריק או שהוא תמיד איך תירוץ למה אתה לא צריך לגעת הטלפון הנייד שלו / המחשב.

הדוא"ל שלו, הטלפון הנייד שלו, המחשב הנייד שלו, חשבונות מדיה חברתית שלו, הם כולם מוגנים בסיסמה עם סיסמה אתה לא יודע. כאשר אתה מתחיל לשאול אותו, הוא מתחיל להאשים אותך להיות לא מתחשב או חטטנית של הפרטיות שלו.

מָקוֹר: unsplash.com

מקור: unsplash.com

סימנים אחרים:

- הדואר האלקטרוני שלו היה מצטבר אבל עכשיו הוא מוחק אותם

- הוא לא סיפר לך על חשבון הדואר האלקטרוני החדש שלו

- הוא מתחיל למחוק את כל ההודעות נכנסות שיחות בטלפון הנייד שלו

2. נתפסת אותו בשקרים.

הוא לא תמיד ישר איתך. הוא בדרך כלל אומר שהוא עם חבר אחד, אבל באמת עם אחר. המפתח למערכת יחסים טובה ובריאה הוא כנות. אם אתה תופס אותו בשקרים רבים, זה יכול להיות סימן שהוא בוגד בך.

3. הוא האשים אותך ברמאות.

הכלב אשם תחילה. זהו סימן נפוץ של רמאות. חבר אשר כל הזמן מאשים את חברתו של רמאות כאשר אין סיבה היא גם לא בטוח כדי לתפקד במערכת יחסים בריאה או מרמה את עצמו. החבר רמאות מודע מרגיש שאם יש לו זמן לשקר, להתגנב סביב לרמות ... כך גם אתה! לעתים קרובות, את ההאשמות מופרכת יותר הוא עושה ממך, הוא צריך יותר להסתיר.

4. הוא נשאר כל הלילה.

אין לו זמן בשבילך, אבל בכל סוף שבוע הוא מסתובב עם החברים שלו בלעדיך? הוא אפילו לא מתקשר אליך בלילה ומתעלם מהשיחות ומהמסרים שלך? הוא בטח ממקם את המרחק ביניכם ומבלה את הזמן עם המאהב החדש שלו. אם הוא מתנהג סופר רחוק מדי פעם, הוא יכול פשוט להיות עסוק. אבל אם אתה שם לב שזה קורה על בסיס קבוע, הוא אולי רוצה לסיים את היחסים אבל לא יודע איך. אתה יודע שמשהו לא בסדר כאשר הוא החלק החשוב ביותר של החיים שלך, אבל לו, אתה רק חלק קטן של היום שלו / שבוע / לילה.

כמו כן, אם החברים שלו או החברים המשותפים שלך מתחילים לשחק בצורה מוזרה כלפיך, הם בטח יודעים שהוא בוגד בך ולא יודע מה לעשות. הם סיפרו על ענייניו או ידעו על הרמאות.

מָקוֹר: unsplash.com

מקור: unsplash.com

5. הוא בוחר במריבות.

רמאות boyfriends בדרך כלל לבחור קרבות כדי stomp מחוץ לבית או את המקום שאתה כבר יחד. אם השותף שלך התחיל לקטוף קרבות על דברים שמעולם לא היה חשוב לפני, הוא עשוי להיות מחפש דרך החוצה. זו הטקטיקה הרגילה כדי לגרום לך לשנוא אותו ולסיים את היחסים. הוא חלש מדי והוא לא יכול.

פתאום פתאום אכפת לו מהופעתו.

האם הוא מתקלח לעתים קרובות יותר, לובש מי קולון ומפתיע במפתיע את הופעתו? פתאום הוא מצטרף לחדר הכושר ומתחיל לדאוג לשרירי הזרוע שלו ולבטן שרירים באופן שלא עשה קודם לכן? כאשר אתה משלים את המראה החדש שלו ואת העבודה הקשה, הוא לא נראה מרוצה במיוחד? ובכן, הוא כנראה לא עובד בשבילך ... לצערי.

7. הוא מתחיל להיות חסר סבלנות וחוסר סבלנות.

גברים לא נאמנים רבים מתחילים לטפל בבן הזוג שלהם כמו זבל. הם פרצו בכעס על דברים קטנים והם לא מעוניינים כלפי בן הזוג שלהם.

8. האינטואיציה שלך אומרת לך שמשהו לא בסדר.

אם אתה חושב שמישהו מרמה, אז כנראה שהם. העצה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לתת לך היא להקשיב ולבטוח האינסטינקטים שלך. לפעמים האינסטינקטים שלנו יכולים פשוט להרגיש כמו פרנויה ואנחנו בדרך כלל מתעלמים מהם. אם יש לך תחושה חזקה כי BF שלך הוא לא ישר, אתה צריך לדבר איתו ולעבוד דברים החוצה.

No Replies to "למעלה 8 סימנים של החבר בוגד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 38 = 45