רעיונות לתלבושות מקריות לאביב ולקיץ | insightyv.com

רעיונות לתלבושות מקריות לאביב ולקיץ

11. ג ‘ינס שחור + ג’ ינס ז ‘קט מקרית רעיון תלבושת

הנה בגד כפול דנים בשבילך. לבוש ג ‘ינס כפול הוא קצת מפחיד עבור אנשים רבים, אבל ההבדל עם התלבושת הזו ג’ ינס כפול, היא כי הג ‘ינס הם שחורים ואת ג’ ינס ג ‘קט הוא כחול. זה עדיין ג ‘ינס כפול אבל לא את אותם צבעים ואנשים רבים יאהבו את זה.

שָׁחוֹר Jeans and Denim Jacket Casual Outfit Idea

12. תלבושת קיץ מקסימה

ללבוש צבעוני מודפס הדף עבור הקיץ vibe. Tee מזדמנים נראה מדהים ומראה את הדמות שלך כאשר תחוב בתוך זוג מכנסי ג ‘ינס גבוהה מותניים.

אַגָבִי Adidas Summer Outfit

13. גריי סקיני ג’ינס + לויס חולצת טריקו

כולם אוהבים טיז נראה רטרו והנה אחד מהם. A Levis טי וג’ינס קלאסי אפור נראה נהדר. זה מזדמנים עדיין מראה את האופנה שלך מגמות, רטרו בצד. רוק את רטרו טי הקיץ.

אפור Jeans Levis T Shirt Casual Outfit Idea

14. מכנסי ג ‘ינס + פסטל עטיפה ורודה

ורוד פסטל הוא תמיד צבע נהדר ללבוש במיוחד בקיץ. זהו מקטורן בצבע ורוד בהיר בצבעי ורוד עם מכנסי ג’ינס קצרים. זה אידיאלי עבור יום להסתכל בערב. אתה יכול לקחת את המעיל קל משקל ללבוש כאשר הוא מקבל קצת יותר קריר.

אַגָבִי Denim Shorts Outfit for Summer

15. רעיון לידה תלבושת מקרית

רק בגלל שאתה בהריון לא אומר שאתה לא יכול להיות מסוגנן, נכון! ההריון לא מונע ממך להיות מסוגנן וקריר. זוהי תלבושת סופר מזדמנים אבל אנחנו חושבים שזה נראה מדהים! זה ישמור אותך כל היום ואת ורוד בז ‘ורוד ורוד, לעבוד כל כך טוב ביחד. Leggings עם tee שקית הם התלבושת מזדמנים מושלמת.

מסוגנן and Comfy Pregnancy Outfit

16. גריי שני חתיכת + אדידס נעלי

הנה עוד שני חלקים תלבושת שאנחנו חושבים שאתה אוהב. אם אתה רוצה תלבושת להראות את סקסי girly curves, זה אחד בשבילך. זה אפור עם שני חלקים עם שרוולים ארוכים וחצאית עיפרון צמוד. כפי שאתה יכול לראות, אתה לא צריך עקבים כדי להיראות סקסי! התאמה שלך עם זוג אדידס קלאסי מאמנים.

אפור Two Piece and Adidas Sneakers Outfit Idea

17. אפור חולצת טריקו + מקוצר ג ‘ינס

זוהי תלבושת מזדמנים קלאסית חסרת זמן. חולצת טריקו פשוטה עם ג’ינס קרועים שחורים היא בגד סיבתי מקסים. ודא tee הוא לא חזק מדי את הג ‘ינס הם הדוקים. בדרך זו אתה עדיין להראות את הדמות שלך תוך מבט נהדר!

אפור T Shirt Ripped Jeans Casual Outfit Idea

18. Flors קפוצ ‘ו + לבן נעלי

Jumpsuits הם מגניב, סיבתי וסקסי. לובש בצבע אור מודפס תלבש ייראה מושלם ליום קיץ. אם אתה רוצה חליפה מודפס, הדפסים פרחוניים הם בחירה טובה. מאמנים לבנים לעבוד הכי טוב עם בהיר, הדפסים פרחוניים וצבעים. חוץ מזה זה קיץ אז אתה לא צריך לדאוג מקבל אותם מלוכלך.

פִּרחִי Jumpsuit and Sneakers Casual Outfit Idea

19. Camo Jacket + Yeezy סניקרס

מעילים Camo כבר אופנתי במשך כמה שנים והם מעיל מזדמנים מושלמת עבור התלבושת מזדמנים שלך. אנחנו אוהבים את מקטורן הקאמו והם הולכים עם כל מה שאתה רוצה ללבוש. הם קלים ללבוש, נוטים להיות הרבה מקום כיס עבור האיפור שלך, טלפון וכו ‘נראה מדהים עם מאמנים Yeezy. כפי שהם דומים בצבע, נראה שהם משלימים אחד את השני.

קאמו Jacket and Yeezy Sneakers Casual Outfit Idea

20. חתוך למעלה + גבוה מותן ג ‘ינס

יבול יבול וג ‘ינס גבוהה המותניים הם קיץ מושלם, תלבושת מזדמנים. אם אתה קצת לא בטוח לגבי להשוויץ יותר מדי בשר, צוות טי לחנות שלך עם חולצה צבעונית ארוכה הצבא. זה יראה את הסגנון שלך ואתה עדיין מקבל ללבוש את היבול העליון שלך.

יְבוּל Top High Waisted Jeans Casual Outfit

21. מכנסי ג ‘ינס + חולצה משובצת

חולצות, חולצות לבדוק הם חייבים להיות עבור כל הבנות מלתחה.

דֵנִים Shorts and Plaid Shirt Casual Outfit

הם מגניב, צדדי, מסוגנן ואתה יכול לגלגל את השרוולים אם מזג האוויר משתנה. חולצות ג ‘ינס ישמור אותך מגניב וסקסי. אתה תמיד יכול ללבוש את החולצה משובצת פתוח עם אפוד או tee מתחת. אם אתה מקבל חם מדי, לקשור אותו סביב המותניים שלך.

No Replies to "רעיונות לתלבושות מקריות לאביב ולקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 − 22 =