חליפות חורף שיק להעתיק עכשיו

זה תמיד קשה לעשות את המעבר בין הקיץ שלך בארון החורף אבל עם אלה בגדי חורף אופנתי, אתה עלול אפילו למצוא אתה יכול להשתמש ביותר של ארון הקיץ שלך בבירור לתוך חודשים קרים מדי!

תסתכל על אלה נראה 31 מסוגנן אם אתה צריך יד קטנה להיכנס לתנופה של דברים!

1. אופנה פרווה פו

מָקוֹר: lauraherder.blogspot.com.es

מקור: lauraherder.blogspot.com.es

פרווה פו היה בכל רחבי המסלול עבור החורף 2015 אוספים ושמות גדולים כגון דיור, פנדי, ראלף לורן וסלין היו כל נדנדה זה מראה חורף נהדר. לזרוק מעיל צבעוני פסטל על מעל ג 'ינס שחורים ו טי רוק רוק שחור יש לך מבט מתובל ומתוק באותו זמן.

2. פו פרווה וסט

מָקוֹר: caraloren.com

מקור: caraloren.com

אם מעיל פרווה פו מפחיד אותך קצת, לטבול הבהונות במים פשוט על ידי הוספת אפוד פרווה אפוד מעל החלק העליון של התלבושת שלך. זה נראה מושלם עבור החגים הקרובה, נכון?

3. צווארון פרווה פו

מָקוֹר: fashionhippieloves.com

מקור: fashionhippieloves.com

לקבלת מבט חכם, פשוט להוסיף ז 'קט עם צווארון פרווה. אתה עדיין לשמור על קשר עם מגמות החורף 2015, אבל באותו זמן לשמור את זה קלאסי, אלגנטי ופשוט. התאמת הנעליים שלך עם הפרווה שלך גם יעזור להפוך את המראה 'פופ'.

3. חורף Wellies

מָקוֹר: marybellworld-marybellworld.blogspot.ru

מקור: marybellworld-marybellworld.blogspot.ru

מי אמר שקפיצות בשלוליות נועדו רק לילדים? "וולי-מגפיים" או מגפי גומי עכשיו לבוא בכל צבע ועיצוב אתה יכול לחשוב על כך שיהיה קל יותר מאשר אי פעם להחליק אותם בכל יום שלך אופנה. לשמור על דברים פשוטים על ידי התאמת המגפיים לתלבושת שלך יש לך מבט כי הוא גם מעשי וחמוד. מה עוד אפשר לבקש?

4. כיפה אדומה קטנה

מָקוֹר: mitacondequitaypon.com

מקור: mitacondequitaypon.com

זה נראה מושלם עבור החורף 2015 ומשלב שני דברים כי הם מאוד על המגמה - צבע אדום את השכמייה! שתיהן היו מסודרות סביב המסלולים על ידי כמעט כל המעצבים הגדולים. צוות תואמת אתחול ו-שכבת משולבת עם כמה ג 'ינס רגיל ויש לך מבט מהיר במיוחד, כי הוא גם אלגנטי קלאסה. אתה יכול אפילו לזרוק על הכובע גם אם כי זה אופציונלי.

5. אמיץ & חגורה

מָקוֹר: littleblackcoconut.com

מקור: littleblackcoconut.com

חגורות גדולות היו בכל רחבי החורף 2015 אוספים ואם אתה מנסה אחד בפעם הראשונה, לשמור על דברים פשוטים על ידי לבישת שכמייה או צעיף גדול מדי באמצעות החגורה שלך כדי לשמור אותו במקום. מושלם עבור אותם ימים שבהם זה לא די חם מספיק עבור מעיל אבל לא מגניב מספיק בשביל שום דבר בכלל.

6. זה קייפ דבר

מָקוֹר: frau-eismann.com

מקור: frau-eismann.com

זהו מראה ליולדות אבל בהחלט לא נראה כמו אחד! את שכמייה צנועה היא הדרך הפשוטה ביותר כדי לכסות את החורף וזה נראה סופר אופנתי מדי. בנוסף עם שכמייה, אתה יכול ללבוש את זה לא משנה כמה גדול אתה מקבל אז זה בהחלט רעיון נהדר אם אתה בהריון או מתכנן להיכנס להריון בקרוב! שכמייה יכולה להיות החבר הכי טוב שלך!

7. Comphy knits

מָקוֹר: tecuentomistrucos.com

מקור: tecuentomistrucos.com

אתה בטוח לא יכול לנצח גלישת חם כאשר מזג האוויר הקר מגיע ומה דרך טובה יותר מאשר עם הסוודר הגדול ביותר, comfiest, הכי רכה לך? צוות זה עם החצאית הכי חמוד שלך, טייטס מובלט (כמו אלה יפהפיות ספוט) ו משאבות קטנות חמודות למראה כי הוא סופר חמוד אך חם באותו זמן!

8. שכבת זה למעלה

מָקוֹר: trendyshopperblog.com

מקור: trendyshopperblog.com

הדרך הקלה ביותר לשמור על חם היא שכבת את הבגדים שלך אז למה לא עושים רק את זה בחורף? שמור את הג 'ינס ואת tees עם נעלי התעמלות לבשת בקיץ הזה זוג זוג סוודר חמוד ו סוודר גדול וגדול. זה נראה רק מראה לך איך פשוט לבחור את החורף בארון באמת יכול להיות.

9. Pleats מושלם

מָקוֹר: daretodreambysil.com

הדגלים היו בכל רחבי המסלול לחורף 2015 והדרך הקלה ביותר שאתה יכול ללבוש אותם מוצג כאן - חצאית פשוטה שחורה, קפלים עם סגנון אדום פשוט צולבות מעל. למעשה אתה יכול ללכת על כל צבע שאתה רוצה אבל יותר חגיגי יותר טוב! צוות את כל זה עם גרבונים שחורים כדי לשמור על הסיכות שלך נחמד וחם ויש לך תלבושת מוכנה בחורף. אתה תמיד יכול להחליף את העליון crossover עבור כל מספר של אפשרויות מדי - סוודר חמוד, טי טיפוסי סלעי, או אפילו חולצה צווארון לבן. האפשרויות אינסופיות.

10. החבר ג 'אן Dreams

מָקוֹר: ledressing-a-paillettes.com

מקור: leadressing-a-paillettes.com

אתה עדיין יכול ללבוש את החבר שלך ג 'ינס עבור החורף, אבל במקום לזווג אותם עם חמוד, פלרטטני מעט למעלה וכמה רוצח עקבים, צוות אותם עם כמה מגפיים סופר מגניב ו קומפי פשוטה, סוודר במקום. זה שומר על דברים מזדמנים ואם מזג האוויר צריך להיות רע, אתה לא תהיה מחליקה סביב הקרח זוג נעליים ארבעה אינץ '. הרבה יותר מעשי ו סופר מגניב כדי האתחול! 

No Replies to "חליפות חורף שיק להעתיק עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 − 36 =