בגדי קיץ מגניבים ומקריים

11. שמלה וחולצה מקרית

שמלות קיץ מקרית נהדרות עבור מהומה מהומה. לפעמים אין לך הרבה זמן להתכונן בבוקר אז זה נהדר להיות שמלה אופנתית על היד. פסים הם בחירה מצוינת עבור הקיץ כפי שאתה יכול לראות את זה יכול להיות מנוסח עם דברים אחרים. זה יהיה פריט מצרך נהדר.

אַגָבִי Dress and Shirt for Casual Summer Outfits

12. טוניקה של קיץ

הולך לחוף או לחופשה? אז אתה צריך טוניקה קיץ מגניב כמו זה. זה מושלם עבור לובש מעל החלק העליון של בגדי הים שלך או בדיוק כפי שהוא. זוהי חתיכה גדולה לארוז את המזוודה כפי שהוא יכול להיות משוחק בכמה דרכים. ללבוש עם סנדלים או טריז ביום ו glam אותו עם עקבים עבור לילה החוצה.

קַיִץ Tunic for Casual Summer Outfits

13. ג'ינס, נעלי ספורט וחולצת טריקו

שמלות לא בשבילך? לאחר מכן לשקול בגד אופנתי כמו זה. לפעמים אתה רק צריך להיות רגוע ו מזדמנים אבל עדיין מסוגנן. הדרך הקלה ביותר להשיג זאת היא עם חולצת טריקו, ג 'ינס ונעלי ספורט ככה. הצבעים בהירים שומרים אותו על ג 'ינס וקצרים הם כל כך קצר זה נותן את המראה של ויבר הקיץ.

גִ'ינס, Sneakers and t-shirt for Casual Summer Outfits

14. לוח צבעים נייטרלי

שמור את המראה טרי וקריר עם צבעים ניטרליים. לא רק לעשות את העבודה טוב ביחד, אבל גם יתאים ביותר הדברים שאתה כבר הבעלים. אז, אתה יכול ללבוש את האור העליון עם ג'ינס כחולים וכן הלאה. תלבושת כמו זה נהדר עבור מקבל את הפריטים מצרך כך שתוכל לקבל כמה בגדי קיץ מזדמנים.

ניטראלי Palette for Casual Summer Outfits

15. החצאית הקדמית של הכפתור

החצאיות הקדמיות של הכפתור היו על המגמה במשך זמן מה. אלה נראו נהדר בסתיו ובחורף עם מגפיים אבל עכשיו אתה יכול לקבל אלה בצבע בהיר כמו זה לקיץ! חצאית לחצנים לבנים כמו זה אופנתי ייתן הקיץ שלך נראה ויפה.

לַחְצָן Front Skirt for Casual Summer Outfits

16. טרנדי רומפר

אם הצבעים בהירים ופלורלים די הם לא שלך דבר רומנטי אופנתי כמו זה. צבע נייטרלי ותכונות סגנון מינימלי ליצור חתיכה אחת מסוגנן שישאיר לך מגניב. אתה יכול ללבוש משהו כזה עם נעלי התעמלות או סנדלים ואפילו glam אותו עבור ערב בחוץ עם טריז או עקב.

טרנדי Romper for Casual Summer Outfits

17. אור רכס ג 'ינס

מכנסי ג'ינס מרופטים נהדרים לקיץ. קרעים לשבור את ג 'ינס נותן לו את האווירה הקיצית. אתה יכול ללבוש ג'ינס כאלה עם משהו כל כך גדול כמו פריט מצרך. ג'ינס יכול להיות גם לבוש למעלה ולמטה. ללבוש עם כפכפים עבור מראה מזדמנים ללבוש עם העקבים אם אתה רוצה להסתכל glam.

אוֹר Ripped Jeans for Casual Summer Outfits

18. ג 'ינס חצאית ונעלי ספורט

חצאיות ג 'ינס הם עוד פריט אופנתי צדדי. לקבלת מראה יום ללבוש עם חולצה ונעלי ספורט כמו זה ואם אתה על ערב בחוץ ללבוש עם סנדלים יפים או טריזים. חצאיות אלה מגיעים במגוון של גוונים והם קיץ חייב להיות.

דֵנִים Skirt and Sneakers for Casual Summer Outfits

19. חמוד למעלה ג 'ינס ז' קט

מעילי ג 'ינס נהדרות עבור הקיץ. אלה הם נהדר עבור ימים קלים יותר כאשר יש רוח באוויר. עדיין יש לך את האווירה הקיצונית אבל לא יהיה קר. זוג המעיל שלך עם הדף חמוד כמו זה ויש לך תלבושת מנצחת בכל פעם. ללבוש עם ג 'ינס לבנים עבור מראה קיץ מדהים.

חָמוּד Top and Denim Jacket for Casual Summer Outfits

20. אביזרים תוססת

אתה יכול ג 'אז את כל התלבושות שלך עם תכשיטים ואביזרים. זה פשוט חולצת טריקו ומכנסיים קצרים ניתנה פופ של צבע עם שרשרת. שרשראות כמו זה יהיה פשוט להוסיף מבט סאמרית לתלבושות פשוטים או כהים שלך. המראה כולו הוא סופר מסוגנן יתאים לכולם.

תוססת Accessories with T-shirt and Shorts for Casual Summer Outfits

21. כל התלבושת הלבנה

אחרון ברשימה שלנו הוא הלבוש לבן כל. התאמה העליון, המכנסיים והנעליים פשוט נראה מדהים ביחד. זה יעבוד עם חולצה לבנה, מכנסיים לבנים, סנדלים הרשימה יכולה להמשיך. ניסוי צבע להתאים את חתיכות לבן עבור אופנת קיץ אופנתית מזדמנים.

את כל White Outfit for Casual Summer Outfits

אנו מקווים שמצאת כמה רעיונות לבגדי הקיץ הקצרים שלך!

No Replies to "בגדי קיץ מגניבים ומקריים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − = 11