רעיונות לתלבושות מקריות לאביב ולקיץ

מגיע עם רעיון תלבושת מזדמנים יכול להיות קשה. מניסיון, אני יודע שלפעמים בגדי ערב יכול להיות קל יותר להרכיב מאשר תלבושות היומיום שלנו וזה משוגע. אתה נוטה לחשוב על סגנון יום מזדמנים שלך כי זה עלול להיות בסופו של דבר שלך יום ותלבושת הערב, אז זה צריך להיות מתאים לשניהם.

האם אתה צריך קצת השראה עבור קל ומסוגנן, רעיונות תלבושת מזדמנים? עכשיו אנחנו באביב, לפעמים זה לוקח לנו קצת זמן כדי להתאים את ההלבשה לעונות חם. דוחפים את בגדי החורף שלך לחלק האחורי של הארון שלך להחליף את האביב שלך ואת בגדי קיץ זה מה שאנשים רבים עושים. במקום שיהיה ברור, זה לפעמים פתרון טוב יותר.

בעת בחירת בגדים מזדמנים שלך, אתה רוצה להיראות מגניב וקריר. אין טעם לא לאהוב את מה שאתה לובש כי זה ישפיע על מצב הרוח שלך כל היום. אתה צריך להרגיש בנוח וסקסי. באנו עם 21 רעיונות תלבושת מזדמנים לך לחשוב. יש לנו מגוון של סגנונות שונים מחצאיות עיפרון עד מכנסי ג 'ינס, אנו בטוחים שתמצא את התלבושת שאתה אוהב כאן.

1. חמוד מקרית תלבושת רעיון

כל אחד צריך זוג מכנסי ג'ינס. מכנסי ג 'ינס ללכת עם שום דבר לחלוטין והם מושלמים ללבוש יומי או ערב. התלבושת הזאת מאוד בהשראה ואנחנו אוהבים את הקימונו ארוך עם מכנסי ג 'ינס קצרים. תמיד יש כמה אפודים רופפים בארון שלך. אלה הם תמיד שימושי עבור ימים חמים ונראה מסוגנן אבל מזדמנים עם מכנסי ג 'ינס. עצה נוספת לעונה זו היא כי שקיות שוליים צמרות הם מגמות כל כך לשמור להסתכל החוצה בסגנון זה.

דֵנִים Shorts Kimono Casual Outfit Idea

2. תלבושת מקרית לקיץ

תחשוב פשוט בקיץ. לפעמים פחות זה יותר. פשוט טי ומכנסי ג 'ינס גבוהה מותניים תמיד נראים טוב. זה מראה עד כמה אתה מסוגנן וזה ישמור אותך מגניב. כאשר אנו נוטים לחשוב על דברים, זה יכול להיראות קצת יותר מדי מסודר ומסודר כל כך פשוט ללכת אופציה פשוטה.

מְסוּגנָן Casual Outfit for Summer

3. מכנסי ג 'ינס + Espadrilles

לכל נערה צריך להיות זוג קערות בקיץ! הם נוחים ומסוגננים. אלה מכנסי ג 'ינס נראה fab עם זוג espadrilles. אתה יכול לבחור זוג שחור ואולי לחשוב על מקבל עוד צבע מאוחר יותר. שחור ילך עם כל דבר וכל צבע אתה לובש כך זה יהיה הבחירה המושלמת עבור זוג הראשון שלך. אתה תמיד יכול להוסיף צבע התלבושת שלך עם אביזרים.

דֵנִים Shorts and Espadrilles Outfit for Spring and Summer

4. תלבושת אמא מסוגנן

אם אתה אמא ​​ורוצה לשמור על הסגנון שלך הולך, זה תלבושת מזדמנים ונוחים בשבילך. אנחנו יודעים שאתה רוצה להרגיש מסוגנן, on-trend ו מזדמנים, אז למה לא ללבוש את זה. אפוד לבן פשוט שבו אתה יכול לקשור באמצע כדי להוסיף את הסגנון שלך ארוך קל ללבוש חצאית עיפרון. ללבוש זוג מאמנים סיבתי אופנתי כדי לסיים את המראה לשמור על הרגליים שלך מאושר כל היום. זה מעשי עבור חיי היומיום שלך ואתה תרגיש נהדר.

מסוגנן Casual Mommy Outfit

5. מפציץ + חצאית Midi

מעילים מפציצים עדיין תפרים מסביב. אלה מעילים סקסי קטן יכול להיות משוחק עם כל העליון וכל תחתית. תלבושת זו מראה כמה טוב מעיל אדום מפציץ אדום יכול להסתכל עם חצאית עיפרון מאמנים.

אַגָבִי Midi Skirt and Sneakers Casual Outfit Idea

6. שני חתיכת + נעלי התעמלות

שתי חתיכות ענקיות עכשיו. הם נוטים להיות התאמת צבע או להדפיס אבל אתה יכול לערבב ו להתאים את טעם. זה תלבושת מזדמנים נראה מדהים. צוות עם זוג מאמנים כדי לסיים את המראה.

שתיים Piece and Sneakers Casual Outfit Idea

7. Comfy שחור ולבן מקרית תלבושת רעיון

שחור ולבן הם שני צבעים קלאסיים שכולם אוהבים ללבוש. אולי אתה לא אוהב ללבוש בגדים צבעוניים אפילו בקיץ ואנחנו מבינים את זה. אתה יכול אפילו להיות משועמם של לובש צבעים בהירים אז אתה בוחר שחור ולבן לשם שינוי. אם אתם מחפשים את התלבושת המקרית השחורה והלבנה, אז בחרו זוג מכנסיים שחורים, חולצה שחורה-לבנה, ז 'קט מפציץ שחור וצמד טרי של מאמנים לבנים.

נוח Black and White Casual Outfit

8. LBD + ג 'ינס חולצת + כובע בייסבול

כל נערה זקוקה לשמלה שחורה קטנה בארון הבגדים שלה. LBD שלך יכול להפוך לתלבושת מזדמנים מדי. זה לא רק עבור ערבי הערב החוצה. צוות שלך עם חולצה דנים, מאמנים מזדמנים כמו אלה קונברס קונבנציונלי לבן כובע בייסבול. מושלם!

שמלה and Baseball Hat Casual Outfit Idea

9. מקרית כל התלבושת הלבנה

זה הזמן של השנה, כאשר כל הלבוש לבן כל יוצא מהארון. בסדר, הקיץ הוא על כל הצבעים ואת לובשת צבעים בהירים. זה קל ומסוגנן כל התלבושת הלבנה. טי לבן עם ג 'ינס קרוע לבן קונברס לבן הוא מנצח איתנו!

מְסוּגנָן All White Casual Outfit for Spring and Summer

10. ג'ינס + שחור חולצת טריקו + אדום בנדנה

ג 'ינס נהדרות עבור בגדים מזדמנים. ללבוש זוג מכנסי ג'ינס קלאסיים כחולים, קרועים או לא מה הסגנון שלך עם צוות טי שחור. כדי להוסיף צבע כל התלבושת, לחשוב על אביזרים. ללבוש בנדנה ראש צבעוני. זה ישמור את השיער שלך מהפנים שלך לאורך כל היום ואתה תראה fab!

אַגָבִי Outfit Idea with Bandana

No Replies to "רעיונות לתלבושות מקריות לאביב ולקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    70 − = 67