בגדי קיץ מגניבים ומקריים

האביב הוא כמעט מעל מה אומר הקיץ מגיע! העונה החדשה תביא עם זה מותג חדש מגמות וסגנונות אז זה הזמן להתחיל לחשוב על ארון הקיץ שלך. זה בחוץ עם הישן ועם עם החדש בהיר ובהיר חתיכות. כדי לקבל השראה עבור המראה החדש שלך יש לנו להרכיב 21 בגדי קיץ מזדמנים כי הם חייבים שיהיו ברשותך העונה.

1. אור העליון וג 'ינס

קודם כל יש לנו את התלבושת אור יפה. הוא כולל ג 'ינס לבנים העליון peplum אור. השילוב הזה הוא טרי, מסוגנן בקיץ מוכן. אלה שני פריטים נהדרים יש בארון כפי שאתה יכול לערבב ולהתאים את אלה עם כל דבר. הג'ינס הלבן ילך עם הכל ואת העליון כמו זה ייראה נהדר עם מכנסי ג 'ינס כחולים.

אוֹר Top and Jeans for Casual Summer Outfits

2. שמלת קיץ חמוד

פשוט, שמלות קלות מושלמים ליצירת בגדי קיץ מזדמנים. שמלה קל ללבוש, ישמור אותך מגניב והוא יכול להיות לבוש למעלה או למטה כדי להתאים יום ולילה. שמלות לבנות כמו זו בחירה מצוינת, לבן הוא צבע טרי בקיץ יציג שיזוף שלך. יש כמה אלה בארון כדי שתוכל להיות מסוגנן לכל אירוע.

חָמוּד Summer Dress for Casual Summer Outfits

3. קל ללבוש רופר

עוד קל ללבוש חתיכת הקיץ הוא רומפר. זה ישמור אותך מגניב הוא רק חתיכה אחת. אתה לא צריך לדאוג להתאמת אותו עם העליון או ג 'ינס. לא רק זה, אבל אתה מקבל שמלת קיץ vibe עם מכנסיים קצרים. Rompers מגיעים בצבעים רבים הדפסים, אחד מפוספס כזה הוא בחירה אופנתית עבור הקיץ.

קַל to Wear Romper for Casual Summer Outfits

4. הצהרה חצאית

הקיץ הוא זמן נהדר לנסות משהו נועז וחדש. זה צד הרפתקני יותר מתאים את האווירה הקיץ כיף. דרך קלה להשיג סגנון המושך את העין היא עם חצאית הצהרה. אתה יכול זוג זה עם העליון לבן פשוט כמו זה כדי לקבל מראה אופנתי. ללבוש עם סנדלים ביום ועקבים בלילה. יש הרבה סגנונות שם בחוץ.

הַצהָרָה Skirt for Casual Summer Outfit

5. חולצת פלנל

אם אתה רוצה משהו אופנתי וגם סיבתי אז חולצת פלנל היא הדרך ללכת. חולצות אלה אינם כל הצבעים כהים גראנג ', אתה יכול לקבל כמה צבעים יפים ובהירים כמו זה אחד כחול. חולצה תוססת יתאים למצב הרוח בקיץ. נסה ללבוש עם ג 'ינס לבנים למראה רגוע נינוח.

פלָנֶל Shirt for Casual Summer Outfits

6. מכנסי ג'ינס רקומים

מכנסיים קצרים הם קיץ. זה העונה מכנסיים קצרים יש מהפך ויש לי עכשיו יש רקמה דפוסי. מכנסיים קצרים כמו אלה הם כל כך חמודים לקיץ. אתה יכול ללבוש עם כל הנעל העליונה. חולצה לבנה ונעלי ספורט ייראה נהדר. יש הרבה מכנסיים קצרים אלה שם כדי להתאים לכל סגנון.

רקומים Denim Shorts for Casual Summer Outfits

7. שמלת חולצה

שמלות חולצה הם דרך אופנתית יש מראה מותאם תוך שמירה על קור רוח במהלך הקיץ. אלה הם חכמים קלאסה. השמלות לבוא במגוון צבעים והדפסים אבל פסים הם המפץ על המגמה של העונה. ללבוש עם סנדלים או נעלי ספורט ביום עם עקבים או טריז בלילה.

חוּלצָה Dress for Casual Summer Outfits

8. חצאית לבנה

לבן הוא צבע טרי שהפך להיות מצרך קיץ. זה הולך עם הכל ועושה בגדים כבר יש לך קיץ מוכן. חצאית לבנה כמו זה נהדר שיש בארון. אתה יכול ללבוש את זה עם חולצות, חולצות ואתה יכול להתלבש אותו למעלה או למטה. זוהי דרך קלה לרענן את המראה שלך עבור העונה החדשה.

לבן Short Skirt for Casual Summer Outfits

9. שמלת הדפסה בהירה

להזריק קצת צבע לתוך המראה שלך עם השמלה תוססת ככה. שמלה זו מודגשת ויש לה הדפס יפה. הצבע הירוק העיקרי הוא מושלם עבור הקיץ יתפוס את העין של כולם. אתה יכול לקבל צבע בלוק השמלה בצבע בהיר, ללכת על משהו מודפס או יש את הטוב ביותר של שניהם עם שמלה כמו זה.

בָּהִיר Print Dress for Casual Summer Outfits

10. התאמה שני חתיכת עבור בגדי קיץ מקרית

צבע תיאום התלבושת שלך ייתן לך מראה שיק בכל פעם. זו התלבושת הבאה היא דרך מצוינת לעשות את זה. אלה האור מפריד משלימים זה את זה יפה. לא רק אלה נראים נהדר ביחד, אבל גם ייראה מדהים עם דברים אחרים, כך שתוכל לקבל כמה בגדי קיץ אופנתיים. אנחנו אוהבים את המראה הזה!

תוֹאֵם Two Piece for Casual Summer Outfits

No Replies to "בגדי קיץ מגניבים ומקריים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    20 − 18 =