31 שמלות כלה יפה | insightyv.com

31 שמלות כלה יפה

21. שמלת שמפניה שמלה עם פתח פתוח

בחירה יש לפתוח את הגב, יגרום לך להרגיש סקסי ולשמור לך מגניב במהלך הטקס ואת ארוחת הבוקר לחתונה. זוהי בחירה פופולרית של סגנון אם אתה נוטה לקבל חם מבולבל או אם אתה מתחתן בקיץ.

תַחרָה Champagne Wedding Dress with Open Back

22. שמלה סקסית עם שרוולים ארוכים ושרוולים

האם אתה רוצה שמלה סקסית? תאר לעצמך ללכת במעבר זה, כולם פונים אליך, בשרוול זה שמלה ארוכה שרוול ארוך. יש לו פירוט מדהים על הזרועות והחזה עם חצאית פשוטה משיי. הרשת עובדת כל כך טוב עם עור עור הדגמים כפי שהוא נראה כאילו אין רשת! חגורת משי פשוטה, מחמאות הן את חצאית המשי והן את ראש התחרה.

סֶקסִי Wedding Dress with Long Sleeves

23. שמלת חתונה מושלמת באביב

שמלה זו מושלמת לחתונה באביב. אם הגדרת תאריך לאביב, ואז להתמקד בשמלה זו. יש לה רצועות ספגטי, עלי כותרת של פרחים המפרטים, אשר ישקף את הזמן של השנה ונראה קסום. נוח מאוד לחתונה כל יום אז אתה לא צריך לחשוב על השמלה השנייה.

לבן Flower Wedding Dress

24. שמלת כלה שרוול ארוך

אולי הלב שלך מוגדר על שמלת כדור שרוול ארוך. אם כן, זה מושלם בשבילך. יש לה ניצוץ, זוהר, אלגנטיות ייראה מדהים על כל צורת הגוף. זהו שמלת הנשף של הנסיכה שכולם חולמים עליה. אם אתה רוצה להיות שמלת כלה בסגנון מסורתי, זה בהחלט לעשות זאת. סיים את המראה בחגורה רזה.

לבן Lace Wedding Dress with Long Sleeves

25. כתף הנחה, שמלת חתונה בתולת ים

האם אתה אוהב את הכתף מחוץ הכתף? לאחר מכן להתכונן להראות את הכתפיים ביום החתונה שלך, מדי! סגנון מחוץ הכתף כבר לראות על ידוענים רבים והוא פופולרי עם כלות רבות. שמור אותו חלקה ישר למטה עם שמלת בתולת ים שיוסיף בעיטה החוצה לתחתית. הוסף תחרה יש לסיים רך עדין.

כבוי Shoulder Mermaid Wedding Dress

26. סקסית, שמלת כלה סטרפלס

שמלות חתונה סטרפלס הם ללא ספק הפופולרי ביותר brides-to-be לבחור להיות. שמלות סטרפלס מחמיאות לכל צורה של הגוף, וגורמות לך להרגיש מדהים. אם אתה לא נוטה ללבוש חולצות סטרפלס, ואז לנסות אחד בחנות הכלה. אתה עלול להפתיע את עצמך. זה סקסי, שמלת סטרפלס הוא סגנון בתולת ים, אשר דמות מחבקת flatters השלל שלך.

סֶקסִי Strapless Wedding Dress

27. יפה, כהה עירום תחרה השמלה

תשכחו לבן או שנהב, עירום כהה הוא צבע יש העונה. אנחנו יכולים להבטיח לך ללכת לחנות הכלה ותראה מתלה של שמלות חתונה יפה עירום צבע. הם הופכים כל כך פופולרי עם כלות ואפילו bridesmaids. צבע עירום כאשר teamed עם לבן, נותן את רעננות טרי סקסי. שני צבעים אלה מחמאה כל צבע העור ייראה מדהים.

אהובה Lace A Line Wedding Dress

28. שמלת כלה מודרנית

תגיד שלום ל 2016 שמלות כלה. שמלות חתונה מודרנית לוקחים את העולם בסערה. כלות רבות ללכת על סגנון מודרני מדהים ולא שמלת כלה מסורתית. רק אתה יודע מה הלב שלך רצונות, זה שמלת כלה מודרנית או קלאסית? אם תבחר לא להיות רעלה, זה יכול להיות חלופי שלך. הצדדים ייתן לך את זרימת כלולות מרגיש שאתה רוצה ואתה לא צריך להיות רעלה.

מוֹדֶרנִי Wedding Dress with Straps

29. מחוך חתונה השמלה

לאחר שמלת כלה בסגנון מחוך ימשוך המותניים שלך פנימה אין שום דבר יותר חיבוק דמות מאשר מחוך. אתה יכול לצייר אותו כמה שאתה רוצה ואתה יכול אפילו לשחרר אותו מאוחר יותר במהלך הערב.

לִרְאוֹת Through Corset Wedding Dress

30. טרנדי שמלת חתונה בתולת ים

שמלות חתונה בתולת הים הם דמות מאוד מחבק מתאר את הדמות שלך. אם אתה בטוח בגוף שלך רוצה לוודא כל הזמן בחדר הכושר משלמת, ללכת על שמלת בתולת ים. הם נראים סנסציוני והם מושלמים ללבוש כל היום והלילה. הם מחבקים את גופך כמו מחוך ומתלקחים בתחתית כך שיהיה לך קל יותר ללכת בנעלי החתונה שלך!

סֶקסִי Berta Bridal Wedding Dress

31. ברטה כלה שמלת כלה

זה צועק כלה, חתונה סקסית! לכו על שמלת כלה ברטה כלה. זה בפרט הוא דמות מחבקת עם הצוואר צולל. זה בהחלט להדגיש את הקימורים שלך יגרום לך להיראות מדהים. אם אתה ביישן או המצפון של הגוף שלך אז אולי זה לא בשבילך כפי שהוא מראה הרבה בשר יהיה נצמד הקימורים שלך.

סֶקסִי Berta Bridal V Neck Dress

No Replies to "31 שמלות כלה יפה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 + = 72