31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך | insightyv.com

31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך

21. לבן מעל כתף השמלה

בנות קצרות בהחלט צריך לבחור אורך קצר יותר, בעיקר בגלל כל החומר רק יטביע אותך אחרת. מעט מעל הברך היא אפשרות טובה באמת, אבל אתה רוצה לבדוק את הכללים עבור הנשף שלך הראשון. יש אומרים שאתה חייב ללבוש חצאית ארוכה. לחלופין, לבחור שמלה עם שולי לא אחידה. האורך הקצר יותר בחזית עדיין נותן את האשליה של להיות ‘עוד’ (כמו שמלה קצרה יותר להשיג), אבל זה עדיין יש אורך ארוך וזוהר מאחור. זה מנצח בכל!

גָבוֹהַ Low Prom Dress in White

22. שני שמלה חתיכת נוצץ עם חריץ

זה מראה אמיץ, אנחנו יודעים את זה, אבל לא לגמרי unachievable. חצאית מרחפת, למשל, עושה את זה נהדר עבור כיסוי על הרגליים אם אתה לא אוהב אותם, אבל החריץ מאפשר רק את הכמות הנכונה של סקסיות. ואם אתה אוהב את הידיים שלך, יש לך הזדמנות מושלמת להראות אותם. חומר זה נראה סופר שופע מדי. בכנות, אנחנו לא יכולים לחכות לשים את הידיים על זה.

נוצץ Grey Two Piece Dress with a Slit

23. שמלת חצאיות ללא גב

יש כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני בחירה של שמלה לנשף backless. ראשית, מציאת הזכות תחתונים ייקח לך קצת. שנית, זה יהיה קצת קר מדי פעם. שלישית, זה נועז ואמיץ ואתה צריך רוק זה אם אתה הולך רוק זה. והנה איך …

השתמש עוטפת סביב החזייה רצועה הממירים כדי להפוך את השמלה קל ללבוש, תוך עדיין נותן לעצמך את התמיכה שאתה צריך. אז אתה יכול ללבוש כמה החזיות האהובות עליך בלי יותר מדי טרחה, ואתה תמצא את הביטחון ללבוש דברים זוהרים כמו זה לעתים קרובות יותר!

בָּצִיר Sequin Backless Prom Dress

24. שחור & זהב

זה מאוד מצרי, כמו קליאופטרה, אם תרצי? ובגלל זה אנחנו אוהבים את זה, אם אנחנו כנים. זה ייתן לך את ההזדמנות המושלמת באמת רוק זה שחור אייליינר תנועות, וכן כדי ערימה על eyeshadow זהב כי אתה כבר גוסס למצוא הזדמנות ללבוש. זה רק לילה אחד – רוק כמו שאתה מתכוון לזה!

ארוך Black and Gold Prom Dress

25. שמלת נשף ארוך לבן

זה כמעט שמלת כלה, וזה באמת עושה הצהרה כאשר אתה על לחפש את שמלות הנשף היפות ביותר עבור היום הגדול שלך. אנחנו מאוהבים בשולי החצאית, ואנחנו לא יכולים שלא לחשוב שזה נראה קצת כמו עלי הכותרת של פרח. זו שמלה נהדרת לנערות גבוהות ודקות, ואפילו עקומות מזויפות אם אין לך על מה לדבר.

ארוך White Prom Dress for Black Girls

26. השמלה השחורה

אנחנו חושבים שג’סיקה ראביט תאהב שמלה כזאת, מספר קטן וחצני שמנצנץ בכל האורות הנכונים, מכל הסיבות הנכונות. אתה עשוי לחשוב כי נדנדה נדנדות היא עבודה קשה, אבל אתה רק צריך לעשות את זה בביטחון. הצבע השחור מיד עושה את זה קל יותר ללבוש מאשר, למשל, אדום בהיר ג ‘סיקה ארנב בסגנון השמלה, וכל עוד אתה שומר על כל דבר אחר מושתק יחסית, אתה תהיה על זוכה.

ארוך Black Sequin Prom Dress

27. שמלה בורגונדית עם גב פתוח

עוד עיצוב מגובה פתוח, זה לגמרי נופל במגמה עם כלוב ברלטים בסגנון גלדיאטור שאנחנו לובשים מאז הקיץ שעבר. והגוון האדום העמוק הזה? כן, אנחנו בהחלט מאוהבים גם בזה. זה זוהר הוליווד מאוד, במיוחד עם איפור גלאם הוליווד. תחשוב שפתיים אדומות גדולות שחור אייליינר חתלתול קפיצי ויש לך על הרעיון הנכון.

אֵלֶגַנטִי Long Burgundy Prom Dress

28. שמלה כחולה בהירה

אם אתה “צורת אגס”, שמלה כמו זה הוא עיצוב נהדר בשבילך – מלא יותר בתחתית ועוד מצויד בחלק העליון. מחצית הדף הדק שלך רק מתחננת להיות מעוטר בדוגמת תחרה יפה המפרט על זה – אחת השמלות לנשף היפה ביותר שראינו אי פעם. מה אתה חושב? האם השמלה הזאת תהיה בראש הרשימה שלך?

ייחודי Short Light Blue Prom Dress

29. פתוח שמלה ארוכה שמלה

יש לך שלל להיות גאה? לעשות יותר squats מכל אדם אחר אתה יודע? לעזאזל, סלע שלל עם שמלה כי סלעים זה בשבילך. זה פתוח שמלת נענע ארוכה היא מושלמת להדגיש את כל עקומות הכי טוב שלך, ואפילו טוב יותר מזה, זה עדיין מכובד ומתוחכם מדי. סקסי, חצוף, ורק קצת מתוק – אנחנו אוהבים את זה, מה איתך?

נוצץ Mint Long Dress for Prom

30. פשוט, אור בהיר ורוד MID השמלה

זה אחד נותן לך מודרני לקחת על שמלות לנשף היפה ביותר, מספר מובנה ומותאם כי הוא דומה מאוד הרבה סגנונות מובנים המוצעים על ידי מעצב, ויקטוריה בקהאם. זה מבט שפירושו עסקים, במיוחד עם הנעליים המושלמות. אם אתה באמת רוצה להתבלט מן הקהל, זה בהחלט הדרך לעשות את זה.

פָּשׁוּט Light Pink Prom Dress

31. שמלת תחרה שחורה

מגמת הכתף הקרה היא עוד מגמה שכולנו אוהבים עכשיו, ושמלת תחרה שחורה זו, עם כל זה אלגנטי לחתוך- outs, היא הדרך המושלמת רוק את הנושא לנשף הקיץ. מותניים חתוכים, בדוק. יפה באמצע העגל אורך זה סופר flatting עבור כולם בעצם, לבדוק. כתפיים גסות, המכסות בינגו כנפיים עדיין מראה את עצם הבריח, לבדוק. זה יש כל מה שאתה יכול רוצה מן השמלה לנשף שלך, וזה שמלה שיכול בקלות להיות משוחק גם בהזדמנויות אחרות.

חָמוּד Black Lace Prom Dress

אנו מקווים כי אהבת את שמלות הנשף היפות ביותר עבור היום הגדול שלך כמו שאנחנו עושים, ואנחנו בהחלט רוצים לשמוע את המועדפים שלך. תן לנו לדעת מה לבשת, או מה אתה מתכנן ללבוש, והאם אתה כבר בהשראת כל אחד נראה כי הראינו לך היום.

יותר מכל, יש נשף גדול! אנחנו בטוחים שכולכם תיראה נהדר!

No Replies to "31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 − = 27