31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך | insightyv.com

31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך

11. כבוי שמלה לנשף הכתף

אם אתה לא אוהב את הבטן שלך, לבחור שמלה עם פירוט וקפלים על החלק הקדמי. זה יעזור להסוות את זה, ככזה, וגם כדי למשוך תשומת לב. גישה זהה חל על כל אזור של הגוף שלך, כי אתה לא בטוח מדי עם. שמלות סטרפלס יכול להיות רצועות להחיל, ואתה יכול גם להוסיף כתרים שרוולים בצורה של תחרה או חומר כדי לכסות את הנשק אם אתה לא אוהב אותם. צעיף או משיכת כתפיים הוא גם נהדר עבור זה. (תאמין לנו, אנחנו יודעים).

קצר Light Blue Off the Shoulder Prom Dress

12. בתולת ים שחורה שני שמלה חתיכת

אם אתה קונה שמלה באינטרנט, ודא שאתה עושה את המחקר הראשון. זוהי שמלה חשובה בשבילך ואת הדבר האחרון שאתה רוצה זה בשביל זה להופיע ולהסתכל שום דבר אהבת שתכננת. ודא שכל המדידות מתאימות, ולבקש מדידות אם אף אחד לא סופקו. אתה יכול להתאים את עצמך קצת בבית, או על ידי משלמים תופרת לעשות את זה בשבילך, אבל קונה מאתר מפוקפקים יעזוב אותך נראה פחות רצוי.

שָׁחוֹר Mermaid Two Piece Prom Dress for Plus Size Girls

13. שמלה פרחונית קצרה

שמלה לנשף לא צריך להיות משוחק רק פעם אחת. עיצוב זה, למשל, יכול בקלות להיות משוחק לחתונה, ואולי אפילו להכפיל את השמלה כמו bridesmaids, אם אתה קניות סביב בתקציב. אם אתה הולך לנשף קיץ, לבחור שמלות שאתה פחית ללבוש שוב, ואת ההוצאות לא יהיה די מזעזע.

קצר Floral Prom Dress for Teens

14. שחור Midi השמלה

הקפד לבחור את השמלה המתאימה לגודל שלך. אנחנו יודעים שאתה רוצה להעמיד פנים שאתה גודל למטה ממה שאתה באמת (כי אנחנו עושים את זה גם), אבל שמלה לא מתאים לא יהיה מחמיא. גרוע מזה, לא תרגיש טוב בזה. אתה לא רוצה להרגיש מיליון דולר? איור-מחבקת שמלות יכול בקלות לקחת קצת אם יש צורך, אז תמיד לבחור גודל אחד גדול יותר קטן. אין שום דבר מחמיא בשמלה קטנה מדי. אם אתה מודאג לגבי זה, פשוט לחתוך את התגים בגודל החוצה. זה מה שאנחנו עושים!

שָׁחוֹר Off The Shoulder Midi Dress for Prom

15. שמלה ארוכה קטיפה עם סדק

זכור כי האביזרים שלך הולך להיות חשוב באמת, וזה בהחלט חל על הנעלה זוג שלך עם אלה שמלות לנשף היפה ביותר. אם אתה לובש עקבים, ייתכן שיהיה עליך אורך קצת יותר על החצאית של השמלה שלך. ודא שאתה חשבון עבור זה אתה מגיע עד אביזרי שלך לובש זוג נעלי ספורט או בלט שטוח משאבות!

ארוך Velvet Prom Dress with Slit

16. ארוך, מעל הכתף השמלה האדומה

אם אתם מתכננים שיש שינויים שבוצעו השמלה שלך כדי להבטיח שזה מתאים בדיוק בצורה מושלמת, ודא שאתה משאיר הרבה זמן. ככלל שינויים אלה ייקח שבועיים עד שלושה, במיוחד אם קצת יותר שינוי נדרש. אל תשאיר דברים מאוחר מדי, אחרת את השמלה שלך לא ייראה בשום מקום קרוב מדהים כמו יצירה מדהימה זו.

ארוך Off the Shoulder Red Prom Dress

17. שמלה ארוכה עם רצועות

מותן גבוה האימפריה היא נראית נהדר עבור בנות שחשבו את עצמם להיות “תפוח” בצורת – נושאת את המשקל לכיוון מרכז הגוף. אורך ארוך רופף בתחתית יאפשר את הבד לתת מעל הקימורים שלך, ושום דבר לא מקל או להיצמד. בסך הכל, אנחנו חושבים שזו בחירה מצוינת. ואנחנו גם מאוהבים בצבע המנטה הזה!

ארוך Mint Prom Dress with Straps

18. שמלת תחרה צמודה

להבין את הזכות תחתונים עבור שמלת מתוקה יכול להיות עבודה קשה, אבל עשינו את המחקר אז אתה לא צריך. יש כאן כמה אפשרויות שונות.

אתה יכול להיות חזייה כוסות תפורים לתוך בטנה של השמלה שלך אם אתה רוצה תמיכה כלשהי ללא תמיכה בפועל.

אתה יכול גם ללכת על קו ארוך ו סטרפלס, אבל מלא נתמך, החזייה. אורך עוד בדרך כלל אומר שזה יישאר קל יותר. לאחר חזה לא אומר שאתה לא יכול ללכת סטרפלס, אתה רק צריך לדעת איך.

צָמוּד and Long Prom Ball Gown Dress

19. שמלת הים הצנועה

אתה לא מקבל את ההזדמנות להתלבש כמו נסיכה אמיתית בלילה, אז באמת לעשות את רוב זה. פנקו את עצמכם, אם התקציב שלכם יאפשר לכם ללכת על העבודה בזמן – מסמרים, שיער, שמלות, וכו ‘השיער שלך חשוב, אגב, ואת פירוט השמלה שלך בדרך כלל מתארים איך השיער שלך צריך ללכת. גב מאוד מפורט, למשל, הוא מבזבז מתחת המוני של תוספות שיער. הפרטים ספורים רק אם אנשים יכולים לראות אותם …

צָנוּעַ Mermaid Prom Dress for Black Girls

20. שמלה אדומה עם שרוולים ארוכים

אם אתה לא אוהב את הידיים שלך, רק ללבוש שרוולים. כיסוי חלק אחד של הגוף שלך רק נותן לך את ההזדמנות כדי להשוויץ אחרת. אם אתה אוהב את midriff שלך, למשל, אתה יכול לבחור עבור שמלה לחתוך, בדיוק כמו זה עיצוב אדום מדהים. המותניים הנוצצים עוזרים ללכלך אותך במותניים, ויש את הכמות הנכונה של מתחת ל-בוב כדי להפוך את כל העניין חצוף וסקסי. מה אתה חושב? האם תסובב את המראה השרוול?

ארוך Red Prom Dress with Long Sleeves

No Replies to "31 שמלות הנשף היפות ביותר עבור הלילה הגדול שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 − 70 =