25 תלבושות הריון חמוד עבור קיץ | insightyv.com

25 תלבושות הריון חמוד עבור קיץ

11. שיק שחור & לבן תלבושת

בגד שחור ולבן הוא נצחי ו שיק. אם אתה רוצה להיות לבוש מלוטש אופנתי, שמלה ארוכה שחור עם תחרה לבנה מעל ייראה אלגנטי. כדי ללבוש מסיבה או ערב החוצה, להוסיף חגורת צבע זהב קטן בדיוק מעל הבליטה שלך ואת שרשרת הצהרת מדהים.

מְסוּגנָן Black and White Pregnancy Outfit

12. תלבושת הריון רעיון לאירועים מיוחדים

אם יש לך יום הולדת חברים מגיע או אם הוזמנת לחתונה, תכנון ההריון ההריון שלך הוא כל כך כיף. הקפד לשפר את הבליטה שלך עם שמלה צמודה מאוד צמוד.

הֵרָיוֹן Outfit Idea for Special Ocassions

13. שמלה שחורה קטנה + דירות

לא כל אישה הרה אוהבת ללבוש עקבים. עקבים יכולים להיות רוצח בזמנים הטובים ביותר אז למה לא לבחור זוג פשוט ו שיק של סנדלים שטוחים. הם ילכו עם כל מה שאתה לובש, לשמור על הרגליים מגניב ונראה מסוגנן, במיוחד עם שמלה שחורה!

קַיִץ Little Black Dress Pregnancy Outfit

14. שמלת כתף + סנדלי גלדיאטור

את השמלות הכתף הם כל הזעם. בין אם אתה בהריון או לא, ודא שיש לך צבע כחול מדהים את השמלה בסגנון הכתף בארון ההריון שלך. זה נראה סקסי וחמוד. ללבוש גבוה גלדיאטור צבע עירום סנדלים כדי באמת להגדיר את התלבושת בחיים.

חָמוּד Off Shoulder Dress Pregnancy Outfit

15. לבן & עירום שני תלבושת חתיכת

סובבו את הראש עם התלבושת היפהפייה הלבנה והעירומה. עירום הוא צבע trending אז למה לא צוות זה עם לבן לשבור אותו קצת.

בודיקון Two Piece Pregnancy Outfit

16. שמלה פרחונית ארוכה

לכו על שמלת פרחים ארוכה. זה ישמור לך מגניב, אלגנטי נראה fab עם סנדלים שטוחים. נסה ללכת על צבע אור בד.

בוהו Floral Dress Pregnancy Outfit for Summer

17. שמלה צהובה

לבוש בשמלה צהובה. צבעים בהירים נראים נשי, סקסי ו שיק. צהוב הוא צבע נהדר וזה יהיה מיידי לתת לך באז טבעי בשל צבע בהיר ותוסס שלה.

ארוך Sleeves Yellow Dress Pregnancy Outfit

18. שחור מכנסיים קצרים + פסים

אנחנו אוהבים פסים! פסים לתת את הסגנון הקלאסי ולעולם לא תצא מהאופנה. קייט מידלטון היא מעריצה של פסים וכשהיא היתה בהיריון עם פרייס ג’ורג’ והנסיכה שרלוט, היא היתה לובשת פסים בכל דבר וזה נראה נהדר. צוות עם מכנסיים קצרים שחור הכולל ליצור שיק, אלגנטי ומתוחכם נראה.

שָׁחוֹר Overall Shorts Pregnancy Outfit

19. שמלת בודיקון ורודה לחתונות קיץ

הקיץ הוא עונת החתונה אז לא להתרגז אם אתה מקבל הזמנה. עם השמלה bodycon ורוד סקסי, אתה תיראה מדהים. צבע מושלם לחתונה ואפילו טוב יותר אם אתה יודע שאתה מצפה לנערה!

וָרוֹד Bodycon Dress Pregnancy Outfit for Special Occasions

20. שמלת תחרה לבנה + כתר פרח

ללא שם: אנו מרגישים את זה boho vibe. זה חף מפשע, ילדותי ונשי. שמלה לבנה עם כתר שיער פרחוני נראית מדהימה. מי יכול להתנגד להסתכל ככה? פשוט להעיף Flips יהיה מספיק. אל תיקח את תשומת הלב מן השמלה היפה שלך ואת השיער.

לבן Lace Dress Pregnancy Outfit

21. שחור שני חתיכת

הם אומרים שחור הוא צבע נהדר כדי לגרום לך להיראות רזה. נסה את זה ולראות! אתה לא יכול להשתבש עם תלבושת שחורה שני חלקים. אידיאלי עבור אחר הצהריים, פנתה פעמים הערב.

שָׁחוֹר Two Piece Pregnancy Outfit

22. תלבושת הריון

מחפש תלבושת הריון יכול להיות מסובך. אתה רוצה להרגיש בנוח ולהיראות מסוגנן. לובשת סנדלים שטוחים, חולצה העליון וחצאית ייתן מבט אופנתי ומדהים. זה יעשה את הרגליים ואת הגוף מאושרים על ידי לא להיות הדוק מדי.

הֵרָיוֹן Work Outfit Idea

23. ניאון כתום MIDI השמלה

כתום נאון הוא צבע תוסס ומדהים לחגוג את הקיץ ואת הגוף שלך. קיץ לבד יש אווירה גדולה אבל הוספת צבע אנרגטי, גורם לך להרגיש נהדר אפילו יותר. כתום וזהב לעבוד יחד. תחשוב על teaming שמלת ניאון סקסי שלך עם זהב מנצנץ סנדלים גלדיאטור.

נֵאוֹן Orange Midi Dress Pregnancy Outfit

24. מקרית תלבושת ההריון שיק

להישאר שיק בזמן שאתה בהריון זה לא דבר קשה לעשות. אם יש לך את הסגנון ואת הבהקה לפני שהייה בהריון, לשאת את הצד האופנה שלך מעל ולעבוד את הבטן התינוק שלך. תסתכל על זה בגד אופנתי. זה רק שמלה שחורה פשוטה עם טי אפור פשוט כי היה קשור בקשר להראות את הסגנון שלך. ראה, זה לא קשה אז אל תדאג להסתכל fab, אתה תיראה מדהים!

אַגָבִי Pregnancy Outfit for Summer

25. מכנסי ג’ינס + חולצת טריקו

בין אם אתה נשאר בבית, הולך לחנויות או סתם מפגש חבר, זה התלבושת פועלת היטב לכל אירוע. מכנסי ג ‘ינס ו tee מזדמנים נראה כל כך טוב והוא כל כך תכליתי. תלבושת זה נראה מזדמנים אבל יכול להיות לבוש קצת על ידי הוספת שרשרת או עקבים. לא משנה מה התוכניות שלך, אתה יכול ללבוש ראש דק פשוט לקחת את הצינה. צוות עם נעלי מזדמנים שטוחים, מאמנים או סנדלים עבור מראה מזדמן מושלם.

דֵנִים Shorts Pregnancy Summer Outfit

No Replies to "25 תלבושות הריון חמוד עבור קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 5