25 תלבושות הריון חמוד עבור קיץ – insightyv.com

25 תלבושות הריון חמוד עבור קיץ

ללא שם: יש לך תינוק! אגב, זה לא אומר שאתה צריך להתלבש משעמם במשך תשעה חודשים. אתה עדיין יכול להיות מסוגנן ו fashionista אותו כי היית לפני ההריון. כיום, יש הרבה חנויות רחוב גבוהה המציעים חתיכות לידה מדהימה ופשוט זכור כי אתה לא תמיד צריך ללבוש בגדים ליולדות. אתה תמיד יכול ללבוש בגדים רחבים או אפילו את אותו ארון, תלוי כמה אתה גדול ובסופו של דבר לקבל. הריון הוא על להיות גאה של הגוף שלך ואת הבליטה.

לכל אחד יש סגנון משלהם ואת המחשבות על ההלבשה כאשר אתה בהריון אבל בסוף היום, כל האמהות מצפה הם אותו דבר … בגדים נוחים ונעליים. אם אתה צריך קצת השראה על איך להתלבש בזמן ההריון, יש לנו להרכיב 25 בגדי הריון חמוד לקיץ. תהנה, וזכור להתפאר וליהנות התינוק שלך bump!

1. חליפה מקרית – חולצת ג ‘ינס + מכנסיים קצרים

האם אתה מחפש תלבושת מזדמנים? כולנו אוהבים ללבוש חולצות ג ‘ינס גם כאשר אנחנו לא בהריון אז למה לשנות את זה כאשר אתה! זה מושלם עבור teaming עם מכנסי ג ‘ינס נראה נהדר. חולצת ג ‘ינס הוא נהדר עם כל התלבושת אז אם אין לך אחד בארון שלך, להשקיע היום אחד ואתה תהיה כל כך שמחה שעשית.

חָמוּד Casual Pregnancy Outfit for Summer

2. חצאית אפורה & למעלה

כולם אוהבים את הצבע האפור. זה צבע מושלם כל השנה. צוות חצאית אפור אפור עם ראש אפור בהיר יותר עבור ניגודיות קטנה וזה ייראה מדהים. זה יראה את הבליטה התינוק שלך ואתה תהיה מוכן לכל דבר.

חָמוּד Work Pregnancy Outfit for Summer

3. Off כתף bodycon השמלה

אנחנו אוהבים לראות נשים בהריון מראה את הקימורים שלהם ואת הבטן. עם השמלה bodycon off-the- הכתף, אתה תעשה בדיוק את זה. זה נוח ואתה יכול ללבוש את זה לכל אירוע. יום או ערב, שמלה שחורה מתאימה לכולם. כדי להוסיף קצת צבע, ללבוש עם סנדלים בהירים.

הֵרָיוֹן Bodycon Off Shoulder Dress Outfit

4. שמלה פרחונית חמודה

ללא שם: הקיץ הוא כל כך להראות את הפרחים שלך! אתה לא יכול לעבור את הקיץ בלי ללבוש שמלה פרחונית. לכו על שמלה, השמלה פרחוני פרח ואתה על הזוכה. אתה יכול לצוות אותו עם סנדלים או מאמנים. שמלה מבוססת צבע אור תקבע את הקיץ vibe.

הֵרָיוֹן Floral Bodycon Dress Outfit

5. שמלה כתומה בהירה

הקיץ הוא על כל בהיר, צבעים ניאון. שמלה כתומה בהירה נראה טרי, fab ומהנה. זה צבע תוססת בהיר נראה כל כך טוב עם עור שזוף וסנדלים צבע עירום. זה מאוד נוח עבור הבטן שלך ואת נראית המסלול מוכן.

בָּהִיר Pregnancy Dress for Summer Outfit

6. שיק שני חתיכת התלבושת

להיות גאה עם התלבושת הזאת שני חלקים אופנתי. תחשוב קים K בסגנון מי לא נותן בגדים הריון להביא את הסגנון שלה למטה. לבישת בגד שני חלקים בעת ההריון, ייראה מדהים. זה מראה את הדמות שלך מדגיש את הבטן.

מְסוּגנָן Two Piece Pregnancy Outfit

7. Midi גריי שמלה + תחרה עד סנדלים

התלבושת הזאת היא צועקת החוצה נוח, בסגנון סקסי. זה מושלם עבור באביב חם או הקיץ. תחפושות סנדלים הם trending כך להראות את העולם הסגנון שלך בזמן שהוא חם!

ארוך Gray Dress Pregnancy Outfit

8. כל התלבושת תחרה לבן

לבן הוא צבע טרי והוא ללא רבב בקיץ. ללבוש תלבושת לבנה אשר ייראה קלאסה מתוחכם. נסה לבחור פרט תחרה, אשר נותן הנחה רכה, להיראות ילדה.

לבן Lace Pregnancy Outfit for Summer

9. שמלה כתום & סנדלים

כתום הוא צבע חם בקיץ. כתום נראה נהדר על כל העור עור כדי להיות בטוח יש שמלת לידה כתום בארון שלך. כדי להפוך את השמלה הכתומה שלך להתבלט, צוות עם סנדלים כתומים.

קצר Orange Dress Pregnancy Outfit

10. ארוך, Bodycon Dress + העקבים

אם אתה מרגיש אמיץ או נמאס לי ללבוש נעליים שטוחות, ללכת על העקבים. נשים רבות אינן אוהבות של נעליים שטוחות וגם כאשר הן בהריון; לבחור ללבוש עקבים כל יום. הם גורמים לאנשים להרגיש חזק ומייגע יותר. ללבוש עקבים, אף פעם לא לפגוע באף אחד והם יאריך את הרגליים שלך לתפוס את שלך עכשיו. עקבים ושמלה ארוכה, bodycon נראה אופנתי כמו 100ה מהדורה של ווג! כולנו יודעים כי שמלות bodycon לגרום לך להרגיש סקסי מתאר את הגוף שלך. זוהי השמלה המושלמת כדי מתאר את הבליטה שלך כדי לשמור על זה חם.

ארוך Bodycon Gray Dress Pregnancy Outfit

No Replies to "25 תלבושות הריון חמוד עבור קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.