23 עבודה חמודה ואופנתית לבגדי עבודה בקיץ 2018

עונת הקיץ נמצאת ממש מעבר לפינה. אז, זה זמן טוב להתחיל לתכנן את הארון עבודה הקיץ שלך. הדבר האחרון שאתה צריך זה להתעורר ביום שני בבוקר למזג אוויר חם השמש הלוהטת עם שום דבר ללבוש. אנחנו יודעים שזה יכול להיות קשה לבחור בגדים לעבודה כמו מקבל את האיזון בין סאמר מקצועי לא קל. אז, אנחנו כאן כדי לעזור ומצאתי 23 של בגדי עבודה מסוגנן ביותר הקיץ.

1. מודגש סאמרי מכנסיים וחולצה

קודם כל, יש לנו את התלבושת היפה כי תכונות חולצה לבנה ומכנסיים נועזים. החולצה הלבנה הטרייה שומרת על התלבושת המקצועית, בעוד שהמכנסיים הבהירים והמבריקים גורמים לך להיראות בקצוות. אתה יכול לבחור מכנסיים בצבע דומה או אולי לנסות ורוד רך או כחול. כל עוד את הנעליים ואת הדף הם חכמים המשרד מוכן, אתה יכול לברוח עם מכנסיים הצהרה.

קַיִץ Work Outfit Idea

2. חכם ביצוע הצהרת

אם מקום העבודה שלך יש קוד הלבוש נוקשה יותר, אתה יכול לעשות משפט סאמרי עם התיק שלך. כאן יש לנו את החולצה הלבנה הקלאסית ומכנסיים שחורים, אבל עם נעליים חמודות ותיק אדום. כמו הנעליים ואת התיק נראה מושלם עבור הקיץ, זה נותן את התלבושת להרים ומעדכן אותו עבור העונה החדשה.

שָׁחוֹר and White Summer Work Outfit

3. עבודה אופנתית נייטרלית

צבעים נייטרליים הם מסוגננים, חכם נהדר עבור הקיץ. רעיון התלבושת הבא שלנו כולל חליפת מכנסיים נייטרלית קלה עם ראש שחור, נעליים ושקית. זוהי תלבושת מקצועית זה נראה קריר בקיץ מוכן. אתה יכול גם לערבב ולהתאים ז 'קט דומה עם מכנסיים שחורים או לבנים.

מסוגנן Neutral Summer Work Outfit

4. חולצה לבנה חצאית

הקיץ הוא העונה המושלמת לחצאיות. עבור עבודה אתה יכול לנסות חולצה לבנה וחצאית ניטרלית כמו בתלבושת מובלט. ערכת הצבעים עושה לה להיראות חכם ומסוגנן. אתה יכול גם לנסות מראה דומה עם חצאית שחורה או אפורה.

לבן Shirt and Midi Skirt Outfit

5. חליפה כחולה אופנתית

כחול הוא צבע חייב להיות עבור הקיץ. אתה יכול לנסות חליפה כחולה כמו אחד בהשתתפות כפי שהוא מקצועי אבל מסוגנן. זה טוב יש חליפה כזאת בארון כי אתה יכול לערבב ולהתאים את זה עם פריטים אחרים כדי ליצור בגדים שונים הקיץ העבודה. חליפות כמו זה יכול להיות לבוש למעלה או למטה מדי.

מְסוּגנָן Blue Suit for Work

6. קיץ קולים קולוטס

אם במקום העבודה שלך יש קוד הלבוש רגוע יותר, אז אתה יכול ללבוש תלבושת כמו זה. את קולות פס הם אופנתיים מאוד קל עבור הקיץ. אתה יכול ללבוש culottes דומה עם ז 'קט או צבע שונה העליון. Culottes זמינים גם בצבעים אחרים והדפסים.

קַיִץ Stripe Culottes Outfit Idea for Work

7. שמלה נועזת

שמלות ניתן ללבוש כל השנה אבל בקיץ אתה יכול להיות נועז מעט. שמלה לבנה, צהובה ושחורה זו תהיה מושלמת לקיץ. היא תוססת, קלאסה וחכמה. נסה לבחור שמלות, כי יש צבעים ניטרליים תוססת מעורבת. אתה יכול להשיג מראה מקצועי בדרך זו.

נוֹעָז Yellow Dress for Office

8. מקצועי בפינק

תראה מקצועי ורוד הקיץ עם חליפה כמו זה. חליפת המכנסיים נמצאת בגוון ורוד בהיר והיא מזווגת עם עקבים ועקבים נייטרליים. אם אתה לא רוצה ללבוש חליפה צבעונית, אתה יכול פשוט ללבוש מקטורן ורוד או מכנסיים. זה רעיון תלבושת מדהימה אחרי העבודה מדי.

וָרוֹד Suit and Nude Heels Work Outfit

9. חמוד פולקה נקודה חולצה

דרך אחת שאתה יכול להאיר את העבודה שלך נראה עם חולצה בדוגמת. חולצות נראה חכם כמעט בכל צבע והדפסה. חולצה פולקה נקודה יהיה מושלם כי הדפוס הוא חמוד ומסוגנן. אתה יכול לקבל חולצות פולקה בכל צבע כדי ליצור בגדי עבודה שונים הקיץ. חולצה דומה אחד בהשתתפות ילך עם הכל.

את כל Green Work Outfit Idea for Summer

10. שמלה על הטרנד

רק בגלל שאתה הולך לעבוד, זה לא אומר שאתה לא יכול להראות את הסגנון האישי שלך. אתה יכול לנסות לבחור שמלה אופנתית כמו זו. זה הקיץ, חכם סופר מסוגנן. שמלות אחרות אתה יכול לנסות בקיץ הם שמלות פסטל או שמלות עם הדפסים כמו פסים, נקודות פולקה ונוצות.

לִפְרוֹעַ Dress Work Outfit Idea

No Replies to "23 עבודה חמודה ואופנתית לבגדי עבודה בקיץ 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 + = 62