23 המדהים כל המפלגה הלבנה תלבושות לנשים

11. חצאית עליון וחצאית עיפרון

לאחר מכן, יש לנו רעיון היבול העליון חצאית עיפרון הרעיון. אנו הוצגו תלבושת דומה קודם לכן בפוסט אבל רצינו להראות כמה צדדי חצאית עיפרון יכול להיות. זה ילך עם צוואר גבוה העליון יבול, bralette היבול העליון וכל שאר צמרות יש לך. כדי להיראות ממש glam אתה יכול גם את המעיל את המעיל על הכתפיים. המעיל יכול להיות כל צבע אבל עבור כל אירוע לבן לוודא את המעיל לבן.

את כל White Crop Top and Pencil Skirt

12. תחרה Bodysuit ומכנסיים

תחרה לבן נראה מדהים אז היינו צריכים תכונה זה על רשימת התלבושת המפלגה שלנו! זה נראה הבא מראה חליפת גוף תחרה לבנה שחוקה עם מכנסיים מותניים גבוהות. תלבושת כמו זה יהיה וואו בכל צד או לילה החוצה. אם אתה רוצה לכסות קצת, אתה יכול למצוא צמרות תחרה כי לא מראים כל כך הרבה אלה ייראה בדיוק כמו מסוגנן.

את כל White Lace Bodysuit and Trousers

13. שמלה לבנה צוננת

הבחירה הבאה שלנו היא שמלה לבנה מדהימה. השמלה היא קלה, צף ומציעה הדפסת נקודה חמודה. שמלה כמו זה יהיה נהדר יש בארון כפי שאתה יכול glam אותו או הטון אותו. אתה יכול ללבוש עם עקבים ותכשיטים למסיבה או עם סנדלים ביום קיץ. שמלות כאלה ניתן ללבוש שוב ושוב.

חָמוּד All White Party Outfit Idea

14. לצלול דש

Playsuits הם סופר צדדים אופנתיים. זה playoys יש דשים ו הצוואר צולל. המכנסיים יש גם סגנון לעטוף. יש כל כך הרבה playuits שונים זמינים אז יש אחד שיתאים לכולם. ללבוש עם עקבים glam ותכשיטים עבור התלבושת המפלגה מושלמת.

את כל White Party Playsuit Outfit

15. שמלה ואת הצהרת שרשרת הרעיון

אתה יכול ג 'אז את השמלה הלבנה שלך למסיבה עם שרשרת הצהרה. שמלה לבנה ארוכה בהשתתפות היה זוג עם שרשרת הצהרת כסף. כפי שאתה יכול לראות, זה עושה את השמלה נראה אופנתי וייחודי. אתה יכול ללבוש כל שמלה לבנה עם כל שרשרת. כפי שהוא תלבושת המפלגה, אתה יכול לבחור שרשרת עם אבני חן וזוהר.

לבן Party Dress with a Statement Necklace

16. עדין תחרה למעלה ומכנסיים

לאחר מכן, יש לנו עוד דרך ללבוש תחרה. התלבושת התלבושת היא חליפת אבל אתה יכול להשיג מראה דומה עם העליון מכנסיים. אנחנו אוהבים את החלק העליון על זה כי זה אלגנטי, מסוגנן קלאסה. אתה יכול ללבוש משהו כזה לאירוע רשמי או למועדון לילה.

עָדִין White Lace Top and Pants

17. שמלה אופנתית

חצאיות קפוצות היו באור הזרקורים בסגנון באביב ובקיץ. אם אתה אוהב את המראה הזה כמו שאנחנו עושים, אז אתה תאהב את הבחירה הבאה שלנו. כאן יש לנו שמלה מקופלת אופנתי. בד לבן בהיר נראה מקופלת. אתה יכול לחפש שמלות דומות באינטרנט. זהו רעיון יפה שמלה המפלגה.

את כל White Pleated Dress Outfit Idea

18. שמלה לבנה אלגנטית

אם יש לך אירוע רשמי או אירוע מתקרב, אז הרעיון הזה הוא בשבילך. לאחר מכן, יש לנו שמלה לבנה מהודרת ואלגנטית. השמלה היא צמודה ויש לה פרט peplum יפה בתחתית. שמלה כזאת היא קלאסית ויהיה וואו לאן שאתה הולך. ללבוש שמלה כזאת עם תכשיטי גלאם ולנסות updo כדי להראות את הצוואר.

אֵלֶגַנטִי White Party Dress Outfit

19. Playsuit עם כיסוי תחרה

הבא, יש לנו עוד רעיון playoys. זה כולל כיסוי תחרה ייחודי ומסוגנן מאוד. כיסוי יהיה glam את הפשוטה של ​​חליפות או שמלות. אתה יכול לקנות playuit כמו זה או עם כיסוי אחר. אחד מהם ייראה מדהים בכל מפלגה.

את כל White Playsuit with Lace Overlay

20. מקסים שמלה יפה

מחפש תלבושת מסיבת קיץ? אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו שמלה לבנה מקסי עם יפה את הכתף תכונה. שמלה כזאת תיראה יפה בכל מקרה. אתה יכול glam את השמלה שלך עם עקבים ותכשיטים נוצץ או לתת לו מראה boho עם טריזים חרוזים.

את כל White Party Maxi Dress

21. המפלגה צד הרעיון

יש לנו חליפות רשמיות המותאמים. עכשיו, יש לנו בחירה יותר נועז הבחירה כי יהיה מושלם עבור הצדדים ומועדוני לילה. כפי שאתה יכול לראות את החליפה הוא הדוק מתאים אופנתי. זה עבור הנשים שרוצות להצהיר. ללבוש חליפה כזאת עם זהב, לבן או גבוה בעירום עקב.

את כל White Party Jumpsuit Idea

22. קרוסופר רצועת השמלה

שכח את השמלה השחורה הקטנה, ואז יש לנו שמלה לבנה קטנה. זה שמלה מדהימה תכונות רצועות דקות כי הם מוצלב crossover. אתה יכול למצוא שמלות רבות כמו זה באינטרנט אחד. זהו סגנון פשוט אבל זה יפה וקל ללבוש. שמלה כזאת תתאים לכולם.

קטן White Dress Outfit Idea

23. מכנסיים צפים ועליון

אחרון ברשימה שלנו הוא מכנסיים אלה floaty למעלה משולבת. מכנסי האור פשוט מדהימים. אתה יכול ללבוש מכנסיים כאלה לכל אירוע מכל הצדדים לחופשות החוף. לאירוע מסיבה, ללבוש עם העליון לבן כמו זה בתמונה עם זהב, לבן או עירום עקבים ואביזרים נוצץ.

את כל White Floaty Trousers and Top

אנו מקווים שמצאת את כל התלבושת הלבנה הלבנה.

No Replies to "23 המדהים כל המפלגה הלבנה תלבושות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 − = 14