23 המדהים כל המפלגה הלבנה תלבושות לנשים

הוזמן למסיבה עם כל קוד הלבוש הלבנה או אולי אתה רוצה תלבושת אור וצ'יק ללילה בחוץ? אם כן, אנחנו צריכים לעזור, מצאנו 23 של הטוב ביותר כל לבוש המפלגה הלבנה כי ניתן ללבוש עבור כל אירוע המפלגה במהלך כל העונה. יש לנו שמלות, חליפות, נראה הקיץ ועוד. תסתכל למצוא את כל התלבושת הלבנה שלך מושלם!

1. חולצה לבנה מדהימה ומכנסיים

התלבושת הראשונה שאנחנו רוצים לחלוק איתכם, זה חולצה מדהימה ומכנסיים מכנסיים. אלה שתי חתיכות נראה סופר אופנתי כאשר שחוקים יחד. אתה יכול ללבוש כל חולצה ומכנסיים, רק לוודא שהם מתאימים היטב. כפי שהוא תלבושת המפלגה, ללבוש עם אביזרים גלאם - זהב יהיה בחירה מצוינת.

מַדְהִים All White Party Outfit Idea

2. Bralette לחתוך למעלה חצאית

לאחר מכן, יש לנו בגד כי יהיה וואו בכל צד. המראה כולל חצאית בראלט וחצאית עיפרון. תלבושת כזאת תהיה מושלמת למסיבת לילה או מסיבת קיץ. אתה יכול גם לערבב ולהתאים את החצאית ואת הדף לעשות בגדים שונים עבור אירועים עתידיים. ללבוש עם עקבים או טריזים עבור מבט glam.

את כל White Crop Top and Skirt Outfit

3. רעיון הבוהמי המפלגה התלבושת

הולך למסיבת חוף או קיץ? אז זה התלבושת הבאה היא בשבילך. כאן יש לנו שני חתיכה כל מראה לבן הכולל מכנסיים עם פיצול העליון חמוד. זוהי בגד מפלגה מסוגנן אך רגוע יותר, כי הוא מושלם עבור כל מי שרוצה מראה בוהמי. אתה יכול glam אותו עם תכשיטים ואביזרים אחרים. בגד זה יהיה נהדר עבור פסטיבלים מדי.

את כל White Bohemian Party Outfit Idea

4. שמלה לבנה עם הצהרת נעליים ושקית

לבן הולך עם הכל. אז, אתה יכול לשמור על התלבושת שלך כל לבן אבל אתה יכול להוסיף קצת צבע עם אביזרים. אולי לנסות שמלה לבנה יפה עם תיק הצהרה נעליים כמו התמונה בהשתתפות. אתה יכול לבחור כל צבע עבור זה. אם אתה הולך למסיבה עם קוד הלבוש כל לבן אז אתה עדיין יכול לעשות משפט עם שקיות לבנות ונעליים. פשוט לבחור שקית עם תכונה בולטת או צורה יוצאת דופן.

לבן Dress Outfit Idea for a Party

5. חליפה אופנתי

אם אתה הולך למסיבה עם קוד הלבוש רשמי יותר, אז אתה יכול לשקול את זה כמו אחד מהם. כפי שאתה יכול לראות את החליפה הוא מותאם, מתאים היטב ויש לו תכונה קשת יפה. אם תבחר תלבושת עם תכונה הצהרה, לשמור על הנעליים שלך ואביזרים פשוטים עבור מראה שיק.

מְסוּגנָן All White Jumpsuit Outfit Idea

6. קצרים מכנסיים קצרים למעלה

הוזמן למסיבת קיץ חוצות או הולך ללילה על העיר? אז זה התלבושת הבאה יכול להיות בשבילך. המראה כולל גלישת מכנסיים קצרים. אם העליון היבול הוא לא בשבילך אז אתה יכול ללבוש מכנסיים קצרים דומים עם חולצה לבנה או חולצה ללא שרוולים. כדי להפוך את הרגליים שלך נראה יותר במכנסיים קצרים, ללבוש עקבים.

את כל White Shorts and Top Outfit Idea

7. מעיל עם סמל מעיל ומכנסיים

ז 'קט לבן, העליון ומכנסיים קל ללבוש ומסוגנן. עם זאת, אם אתה רוצה לערבב את זה ואז לנסות drapping את הז'קט על הכתפיים. על ידי כך יהיה לך בגד אופנתי זה ייתן לך רשימה המפלגה נראה. אתה יכול ללבוש כל העליון לבן תחת הז 'קט, תחרה תהיה בחירה מצוינת.

את כל White Party Outfit Idea with Red Heels

8. שמלת כלה ספגטי

אם אתה רוצה רעיון תלבושת לבנה כי הוא פשוט, מאמץ וזוהר, ואז לבחור הבא הוא בשבילך. כאן יש לנו שמלה לבנה עם רצועות ספגטי. אתה יכול למצוא שמלות דומות זה באינטרנט אחד באורכים שונים necklines. ללבוש עם תכשיטים נוצץ ועור גבוה או עקבים לבנים.

פָּשׁוּט and Elegant White Dress Outfit Idea

9. חמוד לחתוך למעלה ומכנסיים

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון היבול העליון התלבושת. זה אחד שרוול העליון היבול כבר זיווג עם מכנסיים לבנים מותניים גבוהה. אנחנו אוהבים את המכנסיים האלה שיש להם התלקחות קלה. מכנסיים קצוץ היה גם נראה מסוגנן מדי. לפי המכנסיים תבחר, תהיה לך תלבושת המפלגה מדהים.

חָמוּד All White Crop Top and Trousers Outfit

10. לבן חכם חזייה

Jumpsuits הם חתיכה אחת שיק כי הוא קל ללבוש. עם זאת, אין זה מפתיע כי הם תלבושות המפלגה פופולרי. הרעיון הבא שלנו כולל חליפה לבנה עם מכנסיים מחויטים וצוואר גבוה. זוהי בגד מדהים שיתאים לכל אירוע. אתה יכול אפילו ליצור מחדש את המראה דומה עם העליון ואת מכנסיים, רק תחוב את הדף פנימה.

לִכאוֹב All White Jumpsuit Outfit

No Replies to "23 המדהים כל המפלגה הלבנה תלבושות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 − 14 =