21 מקרית NYE תלבושת רעיונות

ערב השנה החדשה קשורה למסיבות ואירועים זוהרים. זה לא אומר שאתה צריך מסיבה ענקית ללבוש תלבושת יקרה לחגוג את השנה החדשה. אתה יכול לקבל שקט, פשוט לקבל יחד עם אנשים שאכפת לך ביותר. אם מפתח נמוך השנה החדשה נשמע כמו תוכנית, אז אתה צריך תלבושת חמוד ללבוש. מצאנו 21 רעיונות מזדמנים NYE תלבושת כי ישמור אותך נוח ומסוגננת לחגיגות השנה החדשה.

1. הצהרה שרוול סוודר

הראשון עד שיש לנו רעיון זה מדהים סוודר. אתה יכול לקנות כל כך הרבה סגנונות שונים של סוודר בשלב זה של השנה אבל שקול מקבל אחד עם שרוול הצהרה. שרוולים הצהרת יהיה ג 'אז את הסוודר שלך, כך שאתה יכול להיות מזדמנים מאוד, אבל גם סופר אופנתי. סוודר כמו אחד המוצגים יהיה מושלם עבור בגד NYE.

הַצהָרָה Sleeve Sweater

2. שמלה שחורה פשוטה

קארל לאגרפלד אמר פעם, "אחת לא לבושה יותר מדי או לבושה תחת שמלה שחורה קטנה." זה נכון, והבחירה הבאה שלנו מוכיחה זאת. כאן יש לנו שמלה קצרה שחורה פשוטה. אתה יכול ללבוש את זה לאירוע מזדמנים עם מגפיים קרדיגן או glam אותו עם עקבים. שמלה מינימלית כזאת תהיה מושלמת עבור NYE ומעבר.

פָּשׁוּט Black Dress Outfit

3. אלגנטי למעלה ג 'ינס

עבור תלבושת NYE נוח מזדמנים לשקול ללבוש ג'ינס העליון יפה. אתה יכול ללבוש כל הדף עם ג 'ינס אבל אחד כזה יהיה מושלם. זה צבע יפה יש כתף אופנתי לחתוך החוצה. ג'ינס יתאים לכל אירוע עם הדף מסוגנן.

אֵלֶגַנטִי Top and Jeans for NYE

4. חולצה משובצת ומגפיים

ראש השנה הוא חלק מעונת החורף, אז למה לא ללבוש מגמה חורף עבור NYE. חולצות משובצות הן נצחי אבל תמיד לחזור לתוך הזרקור בסגנון בתקופה זו של השנה. חולצה משובצת יהיה מושלם עבור השנה החדשה. אתה יכול ללבוש עם חותלות ומגפיים או עם ג'ינס ומגפיים. אולי להוסיף שרשרת.

אָרִיג מְשׁוּבַּץ Shirt and Boots Outfit

5. חצאיות חצאיות וסוודר

בתחילת הפוסט הזכרנו סוודרים עם שרוולים הצהרה. הרעיון הבא שלנו מראה כמה חמוד אחד הסוודרים האלה יכולים להיראות עם חצאית ומגפיים. זה סוודר בצבע בהיר נותן את החצאית ואת המגפיים מראה רגוע, נעים. כל סוודר יעבוד עם תלבושת פשוטה כזאת.

חָמוּד Skirt and Sweater

6. שיק כל שחור תלבושת NYE

כדי לקבל מבט glam עם מאמץ מינימלי ואז לבחור בגד שחור כמו זה. אתה יכול ללבוש ג 'ינס שחור שחור פשוט העליון נראה שיק. תלבושת כזאת יכולה להיות משוחק באירוע מזדמן או מסיבה. אנחנו אוהבים את זה כי זה מראה רגוע אבל אופנתי.

מְסוּגנָן All Black NYE Outfit

7. קרדיגן וג'ינס

אל תזלזל איך אלגנטי קרדיגן וג 'ינס יכול להסתכל. הבחירה הבאה שלנו כוללת חולצה לבנה, ג'ינס שחורים וסוודר קל. זה נראה פשוט, רגוע אבל מסוגנן מאוד. אתה יכול אפילו ללבוש עם שרשרת יפה. קרדיגן וג 'ינס הם פריטים בסיסיים תוכלו ללבוש שוב ושוב.

אֲרִיג צֶמֶר and Jeans Outfit Idea

8. חולצה וחצאית

אם אתה רוצה התלבושת כי הוא פשוט אבל מסוגנן אז את הרעיון הבא הוא בשבילך. התלבושת מורכבת מחולצה לבנה וחצאית. אתה יכול ללבוש את שני אלה עם גרבונים ומגפיים למראה חורף רגוע. כל חצאית ילך עם חולצה לבנה. בחר חצאית כי הוא רופף עבור התלבושת מזדמנים.

לבן Shirt and Orange Skirt

9. פו פרווה Gilet וג 'ינס

ג 'ינג פרווה faux יהיה ג' אז את הבגדים הפשוטים ביותר. ברעיון הבא שלנו את התלבושת כולל חולצה, ג 'ינס ומגפיים. לבד זה יהיה בגד רגיל אבל להוסיף את gilet פרווה ויש לך מראה מסוגנן. לא רק זה אבל gilet ישמור לך חם!

פו Fur Gilet and Jeans

10. שמלת בוהו

אופנה בוהמית היא בדרך כלל באור הזרקורים בסגנון בקיץ. זה לא אומר שאתה לא יכול ללבוש אופנה בוהו בחורף ל! האופנה הזאת לובשת שמלת בוהו תוססת. שמלה כזאת היא קלה ללבוש ואתה תהיה נוח ללבוש את זה. הוסף כמה מגפיים עבור מראה מסוגנן אבל מזדמנים.

בוהו Dress Outfit Idea

No Replies to "21 מקרית NYE תלבושת רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    72 − = 63