21 קל & טרנדי תלבושות עבודה עבור האביב

11. חגורת פס בהיר ומכנסיים

מוקדם יותר את ההודעה הזכרנו חולצות סטריפ. זה התלבושת הבאה מראה איך ללבוש חולצה בסגנון בסגנון. במקום קלאסי כחול ולבן, האופנה הזאת לובשת ורוד ולבן. זהו השילוב המושלם למעיין. אתה יכול ללבוש חולצה כזאת עם כל המכנסיים או חצאית. קחו מכנסיים אפורים בהיר כמו אלה בהשתתפות.

פס Shirt and Grey Pants Outfit for Work

12. חליפה כחולה יפה

כחול בהיר הוא אחד הצבעים חובה עבור האביב. התלבושת הבאה שלנו מראה כיצד ניתן להשתמש כחול בהיר workwear שלך. זו גברת מסוגנן הוא לובש חליפה כחולה בהירה עם חולצה לבנה שקית הצהרה. חליפה כזו היא הדרך המושלמת להוסיף קצת צבע האביב למשרד.

יפה Blue Suit Outfit Idea for Work

13. חליפת אור ונעליים שטוחות

אם חליפה בצבע נועז היא לא הדבר שלך, אז אתה יכול לבחור חליפה קלה, ניטרלית כמו זו. המראה כולל בלייזר לבן, מכנסיים קצרים וחולצה לבנה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל הנעליים, אולי עקבים או דירות צבעוניות שונות. תלבושת כזאת יכולה גם להיות מעורבת ומתאימה עם חלקים אחרים.

אוֹר Suit and Flats Work Outfit Idea

14. חצאית קפלים למדי

במבט ראשון זה לא נראה כמו תלבושת לעבודה. עם זאת, חצאית קפלים העליון יהיה תלבושת האביב יפה לעבודה. אתה יכול ללבוש העליון והחצאית דומה עם דירות או עקבים נייטרלית וללבוש עם ז 'קט או בלייזר קל. חצאית קפלים היא חתיכת חובה עבור האביב.

מידי Skirt and Leather Jacket Work Outfit Idea

15. נייטרלית ז 'קט ומכנסיים לבנים

מכנסיים לבנים הם חכמים, מסוגנן באביב מוכן. הנה איך אתה יכול ללבוש מכנסיים מחויטים לבן לעבודה. המכנסיים היו שחוקים עם מעיל ניטרלי, נעליים ושקית. אתה יכול ללבוש מכנסיים לבנים עם כל ז'קט צבע, נעליים העליון. לבן הולך עם הכל.

לבן Trousers Work Outfit Idea for Spring

16. אור למעלה ואפור מכנסיים

אפור בהיר הוא בחירה אופנתית עבור workwear שלך. אתה יכול לעדכן את המראה שלך באביב אבל עדיין נראה מקצועי וחכם. גריי גם הולך עם צבעים רבים, כולל ורוד בהיר. תלבושת זו כוללת מכנסיים אפורים מחויטים וסוודר ורוד רך. זה יהיה מושלם למשרד.

אוֹר Top and Grey Tailored Trousers for Work

17. סגנון אופנתי חליפת רעיון תלבושת לעבודה

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון חליפה פס. חליפה זו לבנה עם פסים שחורים דקים. זה כזה כזה אופנתית ומסוגננת וזה ייראה מדהים לעבודה. אתה יכול ללבוש חליפה דומה עם כל צבע העליון ונעליים. חליפה כזאת יכולה להיות לבושה למעלה או למטה מדי.

מסוגנן Stripe Suit Work Outfit

.18 תלבושת עבודה באביב נייטרלי

התלבושת הבאה שלנו מראה כיצד נייטרלים מסוגננים יכולים לחפש עבודה. במראה מכנסיים אפורים, מקטורן לבן וחום בהיר. אתה תראה מוכן האביב, חכם ומקצועי בתלבושת כזה. אם מקום העבודה שלך יש קוד הלבוש נוקשה ללבוש עם עקבים, אם לא, ללבוש עם נעלי ספורט.

ניטראלי Spring Work Outfit Idea

19. אופנתי קולוטס לעבודה

מוקדם יותר אנו מובלט culottes. הנה דוגמה נוספת של איך ללבוש culottes לעבודה. אלה culottes הם שחורים אבל עדיין נראה מוכן למעיין בגלל אורך קצר. ללבוש חולצה וז'קט או בלייזר חכם. אתה יכול גם ללבוש culottes שחור מחוץ לעבודה מדי.

טרנדי Black Culottes Outfit Idea for Work

20. די מכנסיים ומכנסיים

מכנסיים לבנים וחולצה שחורה הוא שילוב כה אופנתי. אתה יכול לקחת השראה מן התלבושת הזאת וליצור בגד העבודה שלך קלאסי. תלבש את התלבושת השחורה והלבנה שלך עם נעליים. עקבים נייטרליים תהיה בחירה מצוינת. עבור הקיץ אתה יכול ללבוש עם טריזים כמו אלה בהשתתפות.

לבן Pants and Black Top Work Outfit

21. לבן מעילים ומכנסיים קלים

אחרון ברשימה שלנו היא התלבושת המסוגננת הכוללת מכנסיים בהירים ובלייזר בהיר. המכנסיים הם סופר חמוד יתאים לכל אחד. אם אתה חנות סביב תוכלו למצוא דומים. אתה יכול ללבוש עם חולצה שחורה כמו זה בהשתתפות או עם הדף הלבן.

לבן Jacket and Light Pants for Work

אנו מקווים שמצאת השראה מעבודת האביב שלנו.

No Replies to "21 קל & טרנדי תלבושות עבודה עבור האביב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    69 − = 60