21 סתיו חמוד רעיונות תלבושת עבור 2017

סתיו הוא ממש מעבר לפינה. כאשר העונה החדשה מגיעה כך יהיו מגמות אופנה חדשות. אז, זה זמן טוב להתחיל לתכנן את המלתחה הסתיו שלך עכשיו. כדי לעזור לך לקבל מראה חדש מסוגנן מצאנו 21 רעיונות חמוד תלבושת בסתיו. יש משהו לכולם אם אתה אוהב אופנה מינימלית או צבעונית.

1. אור נייט סתיו תלבושת

הבחירה הראשונה שלנו היא סוודר זה שיק ושילוב חצאית. התלבושת כוללת את כל הצבעים נייטרלי בהיר ייראה מסוגנן לאורך כל הסתיו. זה גם שכבות עם מעיל יפה כאשר מזג האוויר מקבל קר. אתה יכול ללבוש הכל ביחד ככה וכל פריט הוא נפרד נהדר כי ייראה נהדר עם פריטים אחרים.

אוֹר Neutral Fall Outfit for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

2. סוודר וג'ינס

סוודר הוא חייב להיות מלא. אם אתה מחפש סוודר מסוגנן ואז יש להסתכל על זה. זה צבע בהיר, מעל בגודל ונעים. לא רק זה, אבל זה יתאים כל דבר מן ג 'ינס ונעלי ספורט כדי חצאית ומגפיים. סוודרים כמו אלה הם מצרך נפילה כי תוכל ללבוש שוב ושוב.

סווֶדֶר and Jeans for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

3. קרדיגן חמוד

הבא זה קרדיגן וג 'ינס נראה. זהו מראה מזדמן שיגרום למישהו להיראות מסוגנן במהלך הנפילה. מיכל תחרה העליון הוא מה מביא את זה ביחד. הוא חמוד, נייטרלי והוא יכול להיות משוחק עם כל דבר. כל היצירות האלה פועלות היטב יחד, והן מפרידות.

חָמוּד Cardigan for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

4. צעיף פונצ'ו מסוגנן

פונצ'ו צעיפים הם מסוגנן חייב שיהיו ברשותך עבור הסתיו. אלה יהפכו את המראה שלך באופן מיידי לעונה החדשה. משהו כזה הוא גם מושלם עבור נשים עסוק בדרכים. אם אין לך זמן לבחור את התלבושת המושלמת רק ללבוש ג'ינס, העליון ולסיים עם פונצ'ו שלך. זה סופר קל ללבוש.

פונצ'ו Shawl for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

5. רעיון לבוש שחור שחור לבן

תראה שיק זה בסתיו בגד שחור ולבן ככה. הוא כולל ז 'קט שחור, מכנסיים שחורים העליון לבן. ז 'קט שחור חכם תמיד נהדר שיש בארון כפי שהוא הולך עם הכל. בגד זה היה גם נראה חמוד עם כמה מגפיים או כמה נעלי ספורט.

מְסוּגנָן Black and White Outfit Idea for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

6. סתיו פו פרווה

פרווה פו הוא אופנה מועדף עבור הנפילה. זה חמוד פרווה חזייה פרווה ייתן תלבושת הסתיו שלך מראה אופנתי. משהו כזה יתאים לכולם ויכול להיות משוחק עם כל דבר. זה חתיכת נעים ומסוגנן כי תוכל ללבוש ליפול ומעבר.

נפילה Faux Fur for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

7. תחרה תחרה חמוד

הקיץ יהיה מעל אבל אתה עדיין יכול להיראות מסוגנן בשמלה. שמלות תחרה בצבעים כהים נהדרות לנפילה. שמלת תחרה שחורה כמו זו תהיה בחירה מצוינת כפי שאתה יכול ללבוש את זה לכל אירוע. ללבוש עם המגפיים ביום ועקבים בלילה עבור מבט סתיו שיק.

חָמוּד Lace Dress for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

8. ירך מגפיים גבוהים

המגפיים הם נפילה חייב להיות. מזג האוויר נעשה קר יותר וגשום יותר כדי לכסות ולהתחמם במגפיים. ישנם סגנונות רבים כל כך זמין אבל המגפיים גבוהות הירך הם על המגמה של 2017. ירך מגפיים גבוהים הם מאוד מסוגנן ילך עם הכל. מגפיים כמו הג 'אז האלה את הג' ינס שלך. התלבושת מובלט הוא חייב לחפש את הנפילה.

יָרֵך High Boots for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

9. חולצת טריקו וג'ינס

אם אתה רוצה מזדמנים אבל חמודים, הבחירה הבאה היא בשבילך. התלבושת כוללת חולצה משובצת עם ג'ינס שחורים. זהו מבט שכולם יכולים ללבוש והוא רגוע ונוח. זה ייראה נהדר עם כל נעל. חולצות משובצות נהדרות יש בארון לכל עונה.

אָרִיג מְשׁוּבַּץ Shirt and Jeans for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

10. מודגש חצאית ומגפיים

סתיו קשורה בצבעים כהים, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לערבב את המראה שלך עם צבעים נועזים. הבחירה הבאה שלנו כוללת נעלי ירך שחורות עם חצאית אדומה תוססת. זהו רעיון אופנתי התלבושת המתאימה ליפול באופן מושלם. זה יהיה להאיר את המראה שלך, כמו גם את מזג האוויר משעמם.

נוֹעָז Skirt and Boots for Cute Fall 2017 Outfit Ideas

No Replies to "21 סתיו חמוד רעיונות תלבושת עבור 2017"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 − = 78