21 כיף אופנתי דרכים ללבוש רקמה – insightyv.com

21 כיף אופנתי דרכים ללבוש רקמה

רקמה היא אחת מגמות האופנה החמים ביותר של השנה. מעצבים כמו גוצ’י יש רקמה רעננים לתת לו מראה מסוגנן ומודרני. יש כל כך הרבה דרכים ללבוש את אלה יפה embellishments מ ג ‘ינס כדי שקיות. אנחנו אוהבים את המגמה הזאת וחושבים שאתה רוצה! בדוק את רשימת 21 דרכים כיף ללבוש רקמה, יש משהו עבור כולם.

1. רקמה מעיל

מעילי ג ‘ינס הם מועדף האביב. עדכן את המעיל הקלאסי עם רקמה בהירה ככה. תוססת פרחים תוססת יהיה לרענן כל מראה מוכן האביב. ז ‘קט כזה ילך עם כל מה שיש לך כבר בארון.

רקומים Floral Denim Jacket

2. נעלי ספורט

נעלי ספורט כבר באור הזרקורים אופנה בגלל מגמות כמו ספורט לוקס. השנה העיצובים כבר רעננים שוב עם רקמה. נעלי התעמלות פרחוניות ילבשו את הבגדים הפשוטים ביותר. אלה הם דרך מצוינת להיראות אופנתי להרגיש בנוח.

פִּרחִי Embroidered White Sneakers

3. ג ‘ינס מעוטרים

ג’ינס רקומים הפכו להיות חייב ואתה יכול לראות למה. אלה פרחים ורודים יפה לתת את ג ‘ין קלאסי להרים צבעוני מושלם עבור האביב והקיץ. אתה יכול ללבוש את אלה עם כל דבר פשוט חולצת טריקו ונעלי ספורט כדי חולצה ועקבים. ג’ינס הם דרך מצוינת ללבוש את המגמה הזאת.

פִּרחִי Embellished Embroidered Jeans

4. ארנק רקום

שקיות הם דרך מגניב ללבוש רקמה! סגנונות זמין הם אינסופית. נסה שקית קטנה כמו זה. הרקמה היא מסוגננת ויוצרת הצהרה. אתה יכול ללבוש את התיק הזה עם כל בגד לכל אירוע. שק הוא דרך מצוינת להוסיף רמז של רקמה לתלבושות שכבר בבעלותך.

פִּרחִי Embroidered Purse

5. מפציץ מעיל

מעילים מפציצים מושלמים עבור האביב והקיץ! אלה נהדרים בימים קרים. מעילים רקומים הם חמודים, מסוגנן יכול להיות משוחק עם כל דבר. אתה יכול אפילו ליצור תלבושת מגמה כפולה על ידי לובש את המעיל עם choker כמו זה. בגד זה נותן לנו קנאה בסגנון רציני.

פִּרחִי Bomber Jacket

6. רקמה מרדנית

תן רקמה פרחונית שלך קצה מרדני עם עור. לפעמים זה כיף להחליף את הפריטים היפים לטובת משהו נועז יותר נועז. קח רעיונות מן התלבושת הזאת. חולצת פרח יפה ושקית כבר זיווג עם חצאית אפרוח רוק. תלבושת כזאת היא מושלמת עבור לילה בחוץ.

רקומים Blouse and Bag with Leather Skirt

7. בוהו

הנה תלבושת עבור הבנות שאוהבות את המגמה בוהמית. Boho הוא עונה אופנתי אחרי העונה, אבל אפילו יותר באביב ובקיץ. הרקמה על הדף הזה שונה לפלורלים שראינו. יש לה יותר עיצוב אזטקי. העליון כמו זה יכול להיות משוחק עם כל דבר מן ג ‘ינס כדי מכנסיים קצרים.

בוהו Embroidered Outfit Idea

8. Ruffles ורקמה

הנה איך ליצור באנג על מגמה התלבושת. זה התלבושת של אופנה יש בשילוב כמה סגנונות הגדולים של השנה. סוודר, רקמה וכתף. אם אתה רוצה תלבושת שגורמת לך מנהיג של חבילת אופנה אז זה הדרך לעשות את זה. אנחנו אוהבים את המראה הזה!

רקומים Jeans with Ruffle Top

9. נעליים מסוגנן

אם אתה אוהב נעליים כמו שאנחנו עושים, ואז לבדוק את היופי האלה! אלה עקבים פלטפורמה מדהימה יש פרחים רקומים יפה. את יכולה ללבוש את זה בכל יום ויום עם הבנות עם לילה על העיר. נעליים כאלה הן באביב ובקיץ.

פִּרחִי Embroidered High Heels

10. פאנקי רקמה חצאית

עם הקיץ ממש מעבר לפינה, ייתכן שאתה מחפש חצאית חדשה. אם כך לקחת קצת השראה מן התלבושת funky זה. חצאית רקומה זו תוססת וניתן ללבוש יום או לילה. ללבוש עם סנדלים או עקב. אם יום קר מגיע סביב זה יתאים המגפיים.

רִקמָה Mini Skirt

No Replies to "21 כיף אופנתי דרכים ללבוש רקמה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.